Dušan Obradović, Sava Radović, Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 16 godina, Teniski klub Meridiana Novi Sad

ОП Новог Сада, ТK Меридиана, младићи и девојке 16 год, I кат, 9-13.9.17.

Душан Обрадовић (MRD) и Наталија Сенић (RAO) су победници Отвореног првенства Новог Сада, турнира I категорије за младиће и девојке до 16 година, одиграног од 9. до 12. септембра 2017. године у ТК Меридиана. Наше честитке!

Душан је у финалу победио Саву Радовића (DRI) 6-2 6-2, док је Наталија савладала Леу Рупњак (MRD) 6-1 6-3.

Треће место су освојиле Александра Михаилов (HAR) и Анђела Вукчевић (TIP), односно Александар Баљ (DRI) и Лука Половина (MRD) код младића.

Првакиња Србије до 14 година, четрнаестогодишња Наталија Сенић, у последњих месец дана освојила је сва три турнира I категорије на којима је учествовала – ОП Београда до 16 година у ТК Олимп, Човићев меморијал до 14 година у ТК Палић 1878 и овај турнир. Браво Наталија! Честитамо и тринаестогодишњој Леи Рупњак на уласку у финале!

 

Natalija Senić, Lea Rupnjak, Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 16 godina, Teniski klub Meridiana Novi Sad
Финалисткиње Наталија Сенић и Леа Рупњак

 

 

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

 

Турнир суди Филип Катанић.

Polovni udžbenici za osnovnu i srednju školu, polovni udžbenici za gimnaziju, knjižara Kosovska 9 Beograd, Knjige Obradović

 

 

 

Младићи

 

 

Резултати полуфинала:

 

Душан Обрадовић (MRD) – Александар Баљ (DRI)  6-4 6-2

Сава Радовић (DRI) – Лука Половина (MRD)  4-6 6-2 7-6

 

 

 

🕥  12.9.17.  11.14 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

🕥  9.9.17.  22.08 h

Квалификације, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 16 godina, Teniski klub Meridiana Novi Sad

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ОБРАДОВИЋ ДУШАН MRD 1 DA
2 ЉУБОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДАР VIC 2 DA
3 КОСТИЋ ДУШАН INS 4 DA
4 ЋУРИЋ МАТЕЈА DJU 11 DA
5 БАЉ АЛЕКСАНДАР DRI 13 DA
6 СТИПИЋ ФИЛИП SPA 17 DA
7 ПАВЛОВИЋ ОГЊЕН POŽ 20 DA
8 РАДОВИЋ САВА DRI 25 DA
9 МИТРОВИЋ НИКОЛА SAJ 28 DA
10 КУРЋУБИЋ ЂОРЂЕ STP 30 DA
11 МИХАИЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 31 DA
12 МАЛОБАБИЋ ЛУКА MRD 34 DA
13 ПОПОВИЋ ВУКАШИН SEN 36 DA
14 ТРУНИЋ ДУШАН AGR 39 DA
15 ДЕЛИЋ УРОШ SAJ 41 DA
16 КОЦИЋ ДИМИТРИЈЕ DRI 42 DA
17 КАЛЕНИЋ ЛУКА DRI 46 DA
18 ПОПОВИЋ ПРЕДРАГ ENS 49 DA
19 ЧЕЈОВИЋ СЛОБОДАН VIC 52 DA
20 ПЕРАЋ АЛЕКСА SAJ 64 DA
21 СТЕФАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР DRI 68 DA
22 ШИШОВ ДМИТРИЈ ENS 70 DA
23 МАРЈАНОВИЋ НЕМАЊА KOS 71 DA
24 МАТИЋ ДРАГАН SUN 77 DA
25 МАЛБАША СТЕФАН CZ 78 WC
26 КУРТОВИЋ ЛУКА TIP 82 WC
27 ПОЛОВИНА ЛУКА MRD 183 WC
28 КЛИСУРИЋ МАРКО SAJ 87 QA
29 ДАВИДОВИЋ ДУШАН WNS 89 QA
30 МУШИЦКИ СТРАХИЊА SAJ 93 QA
31 КОМАЗЕЦ МИЛОШ SAJ 101 QA
32 ДЕЛИЋ ЈОВАН SAJ 116 QA
33 ЋУРУВИЈА ДРАГАН MRD 128 QA
34 ЦВЕТКОВИЋ СТЕФАН SAJ 133 QA
35 ЂОКИЋ ОГЊЕН DJU 141 QA
36 БЈЕЛИВУК ДАВИД DJU 158 QA
37 ПОПОВСКИ САША BAS 203 QA
38 МАРКОВИЋ КРИСТИЈАН DJU 208 QA
39 КОСАНОВИЋ МИХАИЛО ENS 248 QA
40 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИХАЈЛО MRD 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 74,90

 

 

 

 

 

Девојке

 

 

Резултати полуфинала:

 

Леа Рупњак (MRD) – Александра Михаилов (HAR)  6-1 6-3

Наталија Сенић (RAO)Анђела Вукчевић (TIP)  7-6 6-2

 

 

🕥  11.9.17.  18.50 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ДАКИЋ ТАРА TAF 9 DA
2 ОБРАДОВИЋ МИНА VIC 12 DA
3 РЕЉИЋ ЛЕНА SAJ 14 DA
4 МИХАИЛОВ АЛЕКСАНДРА HAR 23 DA
5 РАГАСТОВАЦ МИРЈАНА DIN 32 DA
6 ВУКЧЕВИЋ АНЂЕЛА TIP 35 DA
7 ЋАКИЋ АНАМАРИЈА SPA 36 DA
8 СЕНИЋ НАТАЛИЈА RAO 51 DA
9 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS 53 DA
10 ХРИБЉАН АЊА SPS 59 DA
11 РАДИВОЈЕВИЋ ЛОЛА JAS 73 DA
12 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 75 DA
13 ПЕЈАКОВИЋ НАТАЛИЈА ZMA 77 DA
14 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 83 DA
15 КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА SAJ 89 DA
16 РАЈИЋ СОФИЈА WS 92 DA
17 ВАЈАГИЋ НАЂА MRD 93 DA
18 ЈОВАНОВИЋ ЈЕЛЕНА STG 102 DA
19 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 104 DA
20 МИШИЋ АДРИЈАНА ASN 110 DA
21 ЂУРЂЕВАЦ ЛЕНКА VRB 134 DA
22 ЈАКОВЉЕВИЋ МИЛИЦА CZ 144 DA
23 РУПЊАК ЛЕА MRD 0 DA
24 СУБОТИЋ АНГЕЛИНА MRD 0 DA
25 ВАЈАГИЋ УНА MRD 0 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 68,20

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *