Dušan Obradović, Dušan Kostić, Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 16 godina, Teniski klub Sajmište Novi Sad

ОП Новог Сада, ТК Сајмиште, младићи и девојке 16 година, I кат, 24-28.6.17.

Отворено првенство Новог Сада, турнир I категорије за младиће и девојке до 16 година, одржан је од 24. до 27. јуна 2017. године у ТК Сајмиште, у организацији Тениског савеза Србије. Играно је на 6 терена са шљаком, а судила је Ана Јовић.

Победници су Душан Обрадовић (MRD) и Тара Дакић (TAF). Честитамо!

Оба финала завршена су у три сета – Душан је победио свог имењака и суграђанина Душана Костића (INS) 7-5 4-6 6-0, а Тара је после преокрета савладала домаћу такмичарку Лену Рељић (SAJ) 2-6 6-4 6-0.

Треће место су освојиле Мина Обрадовић (VIC) и Софија Мадина (MIL), а код младића Филип Стипић (SPA) и Александар Михаиловић (SUN).

Победници у дублу су Дмитриј Шишов (ENS) и Душан Костић (INS), који су у финалу победили Душана Обрадовића (MRD) и Александра Љубојевића (VIC) 6-2 6-3.

 

 

 

OP Novog Sada do 16 godina, TK Sajmište, 24.6.2017. from Mali Igraci on Vimeo.

 

Miloš Komazec, Katarina Knezi, Uroš Delić, Otvoreno prvenstvo Novog Sada za mladiće i devojke do 16 godina, Teniski klub Sajmište Novi Sad
Милош Комазец, Катарина Кнези и Урош Делић у свом клубу – ТК Сајмиште

 

 

 

Младићи

 

 

Резултати полуфинала:

 

Душан Обрадовић (MRD) – Филип Стипић (SPA)  6-2 6-3

Душан Костић (INS)Александар Михаиловић (SUN)  6-2 6-4

 

 

🕥  27.6.17.  12.45 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

Дубл:

 

 

🕥  24.6.17.  22.29 h

Коначни резултати квалификација:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играчa Клуб Ранг
1 ОБРАДОВИЋ ДУШАН MRD 1 DA
2 ЉУБОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДАР VIC 3 DA
3 КОСТИЋ ДУШАН INS 14 DA
4 СТИПИЋ ФИЛИП SPA 25 DA
5 ПАВЛОВИЋ ОГЊЕН POŽ 28 DA
6 МИТРИЋ ДРАГУТИН TIP 34 DA
7 МИТРОВИЋ НИКОЛА SAJ 36 DA
8 СИМЕУНОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 41 DA
9 МИХАИЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 45 DA
10 МАТИЋ ДРАГАН SUN 56 DA
11 ЧЕЈОВИЋ СЛОБОДАН VIC 58 DA
12 ДАШИЋ ЛАВ VIC 60 DA
13 ДЕЛИЋ УРОШ SAJ 67 DA
14 SHISHOV DMITRY ENS 71 DA
15 КЛИСУРИЋ МАРКО SAJ 73 DA
16 СТЕФАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР DRI 76 DA
17 ПОПОВИЋ ВУКАШИН SEN 78 DA
18 SMITH MITCHELL MIL 81 DA
19 ПОПОВИЋ ПРЕДРАГ ENS 83 DA
20 КОЦИЋ ДИМИТРИЈЕ DRI 92 DA
21 СУДАР МАРКО AGR 94 DA
22 МУШИЦКИ СТРАХИЊА SAJ 99 DA
23 ПЕРАЋ АЛЕКСА SAJ 100 DA
24 ДАВИДОВИЋ ДУШАН WNS 109 DA
25 KOSHKIN STANISLAV MIL 110 QA
26 ЈОВАНОВИЋ МИХАИЛО SVS 117 QA
27 САВИН АЛЕКСА TSZ 122 QA
28 ЦВЕТКОВИЋ СТЕФАН SAJ 127 QA
29 ASAKURA ERIC DIN 132 QA
30 ЦРНОГОРАЦ СЛОБОДАН ENS 147 QA
31 МАРТИНОВИЋ ИЛИЈА SAJ 148 QA
32 DAIJIMA YUMA DIN 154 QA
33 NIKOLIĆ LEON SAJ 170 QA
34 ЋУРУВИЈА ДРАГАН MRD 171 QA
35 ДЕЛИЋ ЈОВАН SAJ 179 QA
36 ЈОВИЧИЋ МАРКО SAJ 191 QA
37 ЈАНКОВИЋ ЂОРЂЕ AGR 217 QA
38 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 243 QA
39 БЕЛОШЕВИЋ ПЕТАР CZ 0 QA
40 КОМАЗЕЦ МИЛОШ SAJ 0 QA
41 БУКАРИЦА БОГДАН CZ 0 QA
42 ВЛАИСАВЉЕВИЋ ВУК SAJ 0 QA
43 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 0 QA
44 МАНДИЋ ВУК SAJ 0 QA
45 ТОДОРОВИЋ ВУКАШИН SAJ 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 96,10

 

 

 

 

Девојке

 

 

Резултати полуфинала:

 

Лена Рељић (SAJ) – Мина Обрадовић (VIC)  6-4 6-1

Тара Дакић (TAF) – Софија Мадина (MIL)  6-0 6-3

 

 

 

🕥  25.6.17.  20.53 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ОБРАДОВИЋ МИНА VIC 7 DA
2 НИКОЛИЋ ТИЈАНА TRI 11 DA
3 РАДОЈЕВИЋ АНАСТАСИЈА ABO 14 DA
4 ДАКИЋ ТАРА TAF 16 DA
5 РЕЉИЋ ЛЕНА SAJ 22 DA
6 РАГАСТОВАЦ МИРЈАНА DIN 23 DA
7 ПАНТОВИЋ ИВА TRI 25 DA
8 ВИДАНОВИЋ ВАЊА SPA 31 DA
9 ПЕТРОВИЋ ДОРОТЕЈА HAR 37 DA
10 ВУКЧЕВИЋ АНЂЕЛА TIP 38 DA
11 ЋАКИЋ АНАМАРИЈА SPA 55 DA
12 ДРЉАЧА МИЛИЦА CZ 57 DA
13 ПЕЈАКОВИЋ НАТАЛИЈА ZMA 69 DA
14 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 83 DA
15 ИЛИБАШИЋ ОЉА SPA 87 DA
16 КАРЛОВЧАН ЛЕНА HAR 96 DA
17 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 102 DA
18 РАНИСАВЉЕВИЋ ИСИДОРА HAR 114 DA
19 ХРИБЉАН АЊА SPS 115 DA
20 ПОЛИМАЦ КРИСТИНА ASN 133 DA
21 ПЕТРОВИЋ КАТАРИНА ENS 0 DA
22 МИШИЋ АДРИЈАНА ASN 0 DA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 56,70

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *