Dušica Popovski, Katarina Milošević, Teodora Kostović, Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Dinamo Pančevo

ОП Панчева, TК Динамо, дечаци и девојчице 10 година, зелени ниво, 27-28.5.17.

Душица Поповски (DIN) и Јован Бјелобрк (WNS) су победници Отвореног првенства Панчева, турнира зеленог нивоа за дечаке и девојчице до 10 година, одиграног од 27. до 29. маја 2017. године у TК Динамо у Панчеву. Честитамо!

Јован је после преокрета у врло неизвесном финалу победио Павла Чопића (SLO) 1-4 4-0 7-6, а Душица је савладала Теодору Костовић (MRD) 4-1 4-0. Подсећамо да је Душица тек напунила 8 година, и да је на читавом турниру изгубила само 3 гема! Браво Душице!

Треће место у конкуренцији дечака су освојили Вук Вукадиновић (VIC) и Алекса Опарница (REK), а код девојчица Петра Коњикушић (TSZ) и Катарина Милошевић (DIN).

Победник утешног турнира дечака је Самуил Честовалиев (HAR), који је у финалу победио Ђорђа Бајића (DIN) 4-1 4-2, а код девојчица Ива Тасић (CZ), која је у финалу победила Тању Узороцки (KIK) 4-1 4-3.

Pavle Čopić, Aleksa Oparnica, Vuk Vukadinović, Jovan Bjelobrk, Milica Dajin, Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Dinamo Pančevo
Првопласирани Јован Бјелобрк, Алекса Опарница, Вук Вукадиновић и Павле Чопић са судијом Милицом Дајин

 

Dušica Popovski, Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Dinamo Pančevo
Има 8 година, на турниру је изгубила 3 гема – Душица Поповски

 

 

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Јован Бјелобрк (WNS) – Вук Вукадиновић (VIC)  3-4(2) 4-1 7-6

Павле Чопић (SLO) – Алекса Опарница (REK)  4-3(4) 4-2

 

 

🕥  29.5.17.  14.37 h

Главни турнир, коначни резултати:

 

 

Утешни турнир, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Dinamo Pančevo

 

 

🕥  27.5.17.  19.13 h

Round-robin:

Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Dinamo Pančevo

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 АШЛЕР ИВАН KIK
2 БАЈИЋ ЂОРЂЕ DIN
3 БАЛИНТ ФИЛИП JEZ
4 БАЖДАР ДУШАН GAL
5 БЈЕЛОБРК ЈОВАН WNS
6 БРАЈКОВ МАТИЈА SPA
7 ЧАМЕРНИК АНТОН DRI
8 ЧЕГАР НЕМАЊА MRD
9 ЧЕСТОВАЛИЕВ САМУИЛ HAR
10 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO
11 ЋУЛИБРК ИЛИЈА INS
12 ДЕНДА МАРКО GAL
13 ДИМИТРИЈЕВ ЂОРЂЕ DIN
14 ГОШИЋ ПАВЛЕ MAS
15 ХАВРАН МАРТИН DIN
16 ХАВРАН ТОМАС DIN
17 ЈАНКОВИЋ ДИМИТРИЈЕ HAR
18 ЈЕВТИЋ ЈОВАН ADV
19 ЈОВАНОВИЋ МАТЕЈА OLI
20 КОЈИЧИЋ АНДРЕЈ KLS
21 КРАЈЧЕСКИ АНДРЕЈ DIN
22 МАКСИМОВИЋ БОГДАН AGR
23 МАНДИЋ МИЛОШ MAS
24 МАРКОВ СТЕФАН TSZ
25 МАТОВИЋ НИКОЛА HAR
26 МИЛАНКОВИЋ МИЛОШ SPI
27 МИЛОШЕВИЋ НОВАК DJU
28 МИРКОВИЋ АЛЕКСА ŽAK
29 НЕШИЋ МАРКО BAN
30 НИКИЋ МИХАИЛО SLI
31 НИКОЛИЋ ВАЊА GAL
32 ОПАРНИЦА АЛЕКСА REK
33 ПАДЕРИН АЛЕXАНДЕР CLA
34 ПАВЕЛА АЉОША MLA
35 ПЕЈИЧИЋ АЛЕКСА MLA
36 ПЕТРОВИЋ АНДРЕЈ CZ
37 ПОШТИЋ АЛЕКСА AGR
38 РАДОЈКОВИЋ АНДРЕЈ DRI
39 РАЈИЧИЋ СТЕФАН DRI
40 РИСТИЋ ВЕЉКО SLI
41 ШИШОВ РОМАН ENS
42 СУБОТИН МАТЕЈА MLA
43 ТЕОДОРОВИЋ РАДОВАН SIV
44 УНЧАНИН АЛЕКСАНДАР ENS
45 ВИДЕВИЋ УРОШ MLA
46 ВУКАДИНОВИЋ ВУК VIC
47 ЗОРИЋ МИЛАН KIK

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Теодора Костовић (MRD) – Петра Коњикушић (TSZ)  4-1 4-2

Душица Поповски (DIN) – Катарина Милошевић (DIN)  4-1 4-0

 

 

 

🕥  29.5.17.  21.35 h

Главни турнир, коначни резултати:

 

 

Утешни турнир:

Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Dinamo Pančevo

 

🕥  27.5.17.  19.13 h

Round-robin:

Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Dinamo Pančevo

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЈЕФИМИЈА DIN
2 ЏИНОВИЋ СТЕЛА DRI
3 ЈОТИЋ САБРИНА ADV
4 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ
5 КОСТОВИЋ ТЕОДОРА MRD
6 КРЕСОВИЋ ИРИС DJU
7 КУЛПИНАЦ ДУЊА GAL
8 МИКРИУКОВА МАРИЈА ENS
9 МИЛЕТИЋ ТИНА REK
10 МИЛОШЕВИЋ КАТАРИНА DIN
11 МУРАТОВИЋ НАЂА TRK
12 ПАУНОВИЋ ЛАРА POŽ
13 ПЕЈЧИЋ МИЈА KIK
14 ПЕТКОВИЋ АНТОНИНА CZ
15 ПОПОВСКИ ДУШИЦА DIN
16 РАДМАН ХЕЛЕНА SPL
17 ШУВИРДЕНКОВА ВАЛЕНТИНА ENS
18 ТАСИЋ ИВА CZ
19 УЗОРОЦКИ ТАЊА KIK
20 ВЕРШКОВА ТАЈСИЈА BAN
21 ВУЛИН МАША SPL
22 ЖИВКОВИЋ ТАРА WIN

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *