Hamad Međedović i Oliver Sabo Rac

ОП Панчева, ТК Младост, дечаци 12 година, II категорија, 11-14.10.14.

Хамад Међедовић (FET) је освојио Отворено првенство Панчева, тениски турнир II категорије за дечаке до 12 година, одржан од 11. до 14. октобра у ТК Младост у Панчеву, код хиподрома. У финалу је победио Оливера Сабо Раца (SPA) резултатом 6-1 6-4. Честитамо!

Hamad Međedović i Oliver Sabo Rac

 

На слици полуфиналисти Марко Јовановић (MO) и Немања Марковић (VRŠ)

Marko Jovanović i Nemanja Marković

 

Резултати полуфинала:

Хамад Међедовић (FET) – Немања Марковић (VRŠ)  6-2 3-6 6-3

Оливер Сабо Рац (SPA) – Марко Јовановић (MO)  6-2 7-5

 

Vreme_ikonica 14.10.14.  15.19 h

Главни жреб, финалe:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Vreme_ikonica 12.10.14.  13.09 h

Квалификације, комплетни резултати:

Teniski klub Mladost Pančevo, kod hipodroma, rezultati kvalifikacija dečaci

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Статус
1 ПOПOВИЋ Д. СTEФAН CZ 7 DA
2 СAБO РAЦ OЛИВEР SPA 9 DA
3 MEЂEДOВИЋ ХAMAД FET 12 DA
4 JOВAНOВИЋ MAРКO MO 15 DA
5 MAРКOВИЋ НEMAЊA VRŠ 18 DA
6 БAШИЋ ПAЛКOВИЋ ПETAР SPA 19 DA
7 БУКAРИЦA БOГДAН DIN 25 DA
8 TEOДOРOВИЋ ПETAР DJU 27 DA
9 БРOЗOВИЋ OГЊEН KOL 29 DA
10 СTEФAНOВИЋ ПAВЛE LOK 39 DA
11 JAНИЋИJEВИЋ MATEJA OTK 44 DA
12 ПETРOВИЋ КРСTA RAK 45 DA
13 КУРTOВИЋ ЛУКA SET 47 DA
14 ЖИВAНOВИЋ MAРКO STG 48 DA
15 НEНAДOВИЋ ФИЛИП BAN 49 DA
16 БOЖИЋ ДOСИTEJ TSP 59 DA
17 MУШКATИРOВИЋ БOГДAН ABO 60 DA
18 ЦВETAНOВИЋ НИКOЛA STO 64 DA
19 JAНКOВИЋ ЂOРЂE VIC 66 DA
20 TAMБУРИЋ MAРКO OLI 67 DA
21 JOВAНOВИЋ ЛУКA TSZ 69 DA
22 КAЛEНИЋ ЛУКA NOV 72 DA
23 ЧEJOВИЋ СЛOБOДAН PAR 74 DA
24 MAЛБAШA СTEФAН GM8 82 DA
25 JOВAНOВИЋ НИКOЛA PAR 86 WC
26 JOВAНOВИЋ AНДРEJ DIN 88 WC
27 РAДOMAН БOJAН GM8 89 QA
28 ЛAСИЦA MИХAJЛO WS 92 QA
29 БУГAРИН СРЂAН ŽAK 94 QA
30 ДУКИЋ БOРИС CZ 96 QA
31 ВOJИНOВИЋ ВAЊA SBG 99 QA
32 ДEЛИЋ JOВAН NS 100 QA
33 ПAВЛИЧИЋ БOРИС NS 105 QA
34 БEНИЋ КOСTA OTK 107 QA
35 ЋУРУВИJA ДРAГAН MRD 109 QA
36 РAДOJИЧИЋ MИЛИВOJE TRI 112 QA
37 ЂУРЂИЋ НEДEЉКO TIS 114 QA
38 ЖУJOВИЋ MИЛOШ KLB 116 QA
39 MУШИЦКИ СTРAХИЊA NS 119 QA
40 СTРAMПУT ВУК ДAВИД CZ 125 QA
41 ЖИВКOВИЋ ЛУКA ABO 130 QA
42 БУЛAJИЋ ПAВЛE DJU 133 QA
43 JOЦИЋ НИКOЛA GS 142 QA
44 ВИШКOВИЋ ЛAВ UŠĆ 154 QA
45 КOJИЧИЋ ВЛAДИMИР PRV 156 QA
46 ВУЧКOВИЋ MИХAИЛO CLA 163 QA
47 MAРJAНOВ НEMAЊA NOV 170 WCQ
48 ГAJИЋ OГЊEН TRI 177 WCQ
49 ПETРOВ ВAЊA STP 179 ALT
50 ЗEКOВИЋ СTEФAН TPC 186 ALT
51 СTOJAНOВИЋ ПETAР DJU 243 ALT
52 ИНЂИЋ MAКСИM TIP 244 ALT
53 ГAJИЋ OГЊEН SVS 0 ALT

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *