Dušica Popovski, Dunja Kulpinac, Aleksandra Đokić, Petra Dobrodolac, Vlada Popović, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

ОП Панчева, TК Младост, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 13-15.1.18.

Отворено првенство Панчева, турнир зеленог нивоа за девојчице и дечаке до 10 година, одржан је 13. и 14. јануара 2018. године у TК Младост код Хиподрома, у организацији Тениског савеза Војводине. Судио је Владимир Деановић.

Дуња Кулпинац (GAL) и Вања Николић (GAL) су победници турнира у Панчеву! Трофеји су овог викенда отишли у ТК Галеб 1890 из Зрењанина. Честитамо!

Друго место су освојили Душица Поповски (DIN) и Виктор Марковић (REK). Дуња је у финалу победила Душицу 4-2 0-4 7-3, док је Вања савладао Виктора 1-4 5-3 7-3.

Треће место су освојили Александра Ђокић (REK) и Петра Добродолац (REK), односно у конкуренцији дечака Јован Кривокапић (TRK) и Марко Денда (GAL).

Честитамо и Рекет клубу из Београда на одличним резултатима његових такмичара!

Истовремено је одигран и турнир црвеног нивоа, о којем ћемо објавити посебан извештај.

ТК Младост је поред постојеће хале направио још једну, а између њих је направљен простор за играче и родитеље, из којег могу да посматрају мечеве. Објекат још није завршен, али већ омогућава врло леп доживљај гледања мечева, без ометања играча!

Dunja Kulpinac, Vanja Nikolić, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo
Победници из Зрењанина: Дуња Кулпинац и Вања Николић

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

Novi objekat u TK Mladost Pančevo, 13.1.2018. from Mali Igraci on Vimeo.

Anastasija Čolović vs. mreža za mrežanje from Mali Igraci on Vimeo.