ОП Панчева, TК Младост, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 14-15.4.18.

Отворено првенство Панчева, турнир зеленог нивоа за девојчице и дечаке до 10 година, одржан је 14. и 15. априла 2018. године у TК Младост код Хиподрома, у организацији Тениског савеза Војводине. Судио је Ђорђе Радиновић Капраловић.

Хелена Радман (SPL) и Вања Николић (GAL) су победници ОП Панчева до 10 година. Честитамо!

Анђела Ђорђевић (GAL) и Јован Кривокапић (TRK) су освојили друго место. Хелена је у финалу победила Анђелу 4-1 4-1, док је Вања истим резултатом победио Јована у врло занимљивом мечу.

Треће место су освојили Јефимија Димитријевић (DIN) и Петра Добродолац (REK), односно Урош Видевић (MLA) и Огњен Бизјак (MRD). Победници утешног турнира су Анастасија Чоловић (REK) и Никола Лазић (CLA).

У недељу је одигран турнир црвеног нивоа, о којем ћемо известити у посебном чланку у понедељак.

Детаљније ОП Панчева, TК Младост, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 14-15.4.18.

Vanja Nikolic – Jovan Krivokapić, OP Pančeva do 10 godina, TK Mladost from Mali Igraci on Vimeo.

Champions Bowl Serbia 2018, Champions Bowl Srbija 2018, Trofej grada Beograda, dečji teniski turnir 11. teniske nade, TK Haron Beograd

Пријави се

Дечаци

15.4.18.  17.44

Главни турнир:

Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo