Krsto Krivokapić, Igor Perić, Vlada Popović, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

ОП Панчева, TК Младост, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 16-17.3.19.

Отворено првенство Панчева, турнир зеленог нивоа за девојчице и дечаке до 10 година, одржава се 16. и 17. марта у ТК Младост, у оквиру календара Тениског савеза Војводине. Игра се на 2 терена са шљаком у хали, директор турнира је Владимир Поповић. Пратите га са нама!

Крсто Кривокапић (TRK) и Луна Вујовић (SPL) су победници ОП Панчева до 10 година у ТК Младост. Честитамо!

Игор Перић (NOV) и Зана Куносић (SOL) су освојили друго место. Крсто је у узбудљивом финалном мечу победио Игора 4-0 2-4 7-2, док је Луна савладала Зану 5-3 4-0, и тако потврдила изванредну форму, после освајања титуле на ОП Београда у ТК Топако пре недељу дана!

Треће место су освојили Никола Лазић (CLA) и Огњен Бизјак (MRD), а у конкуренцији девојчица Хелена Кораћ (CZ) и Симона Влаисављевић (PAR).

Победник сребрног турнира у конкуренцији дечака је Алекса Никић (CLA), који је у финалу победио Кристиана Либера (DIN) 0-4 4-1 7-3, док је код девојчица најбоља на сребрном турниру била Теодора Арсић (CZ), која је у финалу савладала Мину Марковић (PAR) 4-1 1-4 8-6.

Luna Vujović, Zana Kunosić, Vlada Popović, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo
Финалисткиње ОП Панчева до 10 година Луна Вујовић и Зана Куносић са Владом Поповићем, власником ТК Младост

Детаљније ОП Панчева, TК Младост, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 16-17.3.19.

Bidi Badu Sportska odeća Bidi Badu, teniska odeća Bidi Badu, Bidi Badu Play Wild, Teniski klub Haron

Биди Баду спортску одећу можете купити у нашем веб-шопу!

Одећу можете испробати у Haron Show Room-у!

Round-robin, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo