Ognjen Milić, Matija Brajkov, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

ОП Панчева, TК Младост, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 8-10.4.17.

Душица Поповски (DIN) и Огњен Милић (PUM) су победници Отвореног првенства Панчева, турнира зеленог нивоа за дечаке и девојчице до 10 година, одржаног од 8. до 10. априла 2017. године у TК Младост. Честитамо!

 

Душица је финалу победила Валентину Шувирденкову (ENS) 3-4 4-1 7-2, док је Огњен савладао Матију Брајкова (SPA) 4-0 4-0.

Треће место су освојили Јован Бјелобрк (WNS) и Павле Чопић (SLO) код дечака, односно Анук Вандевелде (странкиња, Белгија) и Александра Ђокић (REK) у конкуренцији девојчица.

Победница утешног турнира је Дуња Павела (MLA), док је друго место освојила Емилија Миљковић (BAN, Дечији свет тениса).

 

Sabrina Jotić, Emilija Miljković, Dunja Pavela, Dušica Popovski, Valentina Šuvirdenkova, Vlada Popović, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo
Сабрина Јотић, Емилија Миљковић, Дуња Павела, Душица Поповски и Валентина Шувирденкова са Владом Поповићем, власником ТК Младост

 

На истом месту ће се играти и турнир за децу до 8 година, црвеног нивоа, о којем ћемо известити по његовом завршетку.

 

Dušica Popovski, Anuk Vandevelde, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo
Противнице у полуфиналу Душица Поповски и Анук Вандевелде

 

Valentina Šuvirdenkova, Vlada Popović, Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo
Валентина Шувирденкова прима пехар за 2. место од Владе Поповића

 

 

ТК Младост се налази у близини панчевачког хиподрома, поред пута за Ковин. Игра се на 4 терена са шљаком, а судија је Владимир Деановић.

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Душица Поповски (DIN) – Анук Вандевелде (странкиња, Белгија)  4-1 4-2

Валентина Шувирденкова (ENS) – Александра Ђокић (REK)  4-2 4-0

 

 

🕥  10.4.17.  17.11 h

Главни турнир, резултати:

Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

 

 

🕥  8.4.17.  11.01 h

Round-robin:

Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 ИЛИЋ ГАЛА CLA
2 ИЛИЋ НИКА CLA
3 ЈОТИЋ САБРИНА ADV
4 ЈОВАНЧЕВИЋ САРА MLA
5 КОМАТИНА АНАСТАСИЈА SPA
6 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ
7 КОСТОВИЋ ТЕОДОРА MRD
8 КУЛПИНАЦ ДУЊА GAL
9 ЉУБА ТАМАРА HAR
10 МИКРИУКОВА МАРИЈА ENS
11 МИЉКОВИЋ ЕМИЛИЈА BAN
12 МИЛОШЕВИЋ КАТАРИНА DIN
13 ПАВЕЛА ДУЊА MLA
14 ПИСАР АЊА DUN
15 ПОПОВСКИ ДУШИЦА DIN
16 ШУВИРДЕНКОВА ВАЛЕНТИНА ENS
17 ТАСИЋ ИВА CZ
18 ВЕРШКОВА ТАЈСИСА BAN
19 ЂОКИЋ АЛЕКСАНДРА REK

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Матија Брајков (SPA) – Јован Бјелобрк (WNS)  4-0 4-2

Огњен Милић (PUM) – Павле Чопић (SLO)  4-0 4-2

 

 

🕥  10.4.17.  15.39 h

Главни турнир, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

 

 

🕥  9.4.17.  20.23 h

Round-robin:

Otvoreno prvenstvo Pančeva do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 БЈЕЛОБРК ЈОВАН WNS
2 БОГИЧЕВИЋ УРОШ SOL
3 БРАЈКОВ МАТИЈА SPA
4 ЧАКАРЕВИЋ ВЕЉКО TP
5 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO
6 ЋУЛИБРК ИЛИЈА INS
7 ДИМИТРИЈЕВ ЂОРЂЕ DIN
8 ЕРБЕЗ НИКОЛА VOJ
9 ЈАНКОВИЋ ДИМИТРИЈЕ HAR
10 ЈЕВТИЋ ЈОВАН ADV
11 ЈОВАНОВИЋ МАТЕЈА OLI
12 ЈУЂАК АДРИЈАНО VOJ
13 МАРКОВИЋ ВИКТОР REK
14 МАТОВИЋ НИКОЛА HAR
15 МИЛАНКОВИЋ МИЛОШ SPI
16 МИЛИЋ ОГЊЕН PUM
17 НИКИЋ МИХАИЛО SLI
18 НИКОЛИЋ СТЕФАН GAZ
19 НИКОЛИЋ ВАЊА GAL
20 ОПАРНИЦА АЛЕКСА REK
21 ПАВЕЛА АЉОША MLA
22 ПЕЈИЧИЋ АЛЕКСА MLA
23 ПЕТРОВИЋ АНДРЕЈ CZ
24 РАДОЈИЧИЋ МИЛАН SLO
25 ШИШОВ РОМАН ENS
26 СУБОТИЧКИ СТЕВАН GEM
27 СУБОТИН МАТЕЈА MLA
28 ТЕОДОРОВИЋ РАДОВАН SIV
29 ВИДЕВИЋ УРОШ MLA
30 ВУКАДИНОВИЋ ВУК VIC

 

2 мишљења на „ОП Панчева, TК Младост, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 8-10.4.17.“

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *