Petar Bašić Palković, Krsta Petrović, Ana Jović, Otvoreno prvenstvo Šapca do 14 godina, Teniski klub Stari grad Šabac

ОП Шапца, ТK Стари град, дечаци и девојчице 14 год, I кат, 23-26.9.17.

Отворено првенство Шапца, турнир I категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одигран је од 23. до 25. септембра 2017. године у ТК Стари град. Судила је Ана Јовић.

Победници су Јована Грујић (MIL) и Петар Башић Палковић (SPA). Честитамо!

Петар је у финалу савладао Крсту Петровића (OLI) 6-4 6-2, а Јована је победила Наталију Николић (TAŽ) 6-0 6-1. Победници турнира су до титуле дошли без изгубљеног сета.

Треће место су освојили Стефан Малбаша (CZ) и Вељко Крстић (SBG), односно Данијела Даниловић (SPA) и Анђела Лазаревић (STG) у конкуренцији девојчица.

 

Jovana Grujić, Natalija Nikolić, Otvoreno prvenstvo Šapca do 14 godina, Teniski klub Stari grad Šabac
Јована Грујић и Наталија Николић са пехарима за финалисткиње у Шапцу

 

 

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

 

Krsta Petrović, Veljko Krstić, Stefan Malbaša, Radomir Tomić, Vanja Petrov, Otvoreno prvenstvo Šapca do 14 godina, Teniski klub Stari grad Šabac
Крста Петровић, Вељко Крстић, Стефан Малбаша, Радомир Томић и Вања Петров у Шапцу

 

Игра се на 6 шљакастих терена.

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Крста Петровић (OLI) – Стефан Малбаша (CZ)  4-6 6-2 6-3

Петар Башић Палковић (SPA) – Вељко Крстић (SBG) 7-5 6-2

 

 

 

🕥  25.9.17.  17.53 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ПЕТРОВИЋ КРСТА OLI 7 DA
2 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 8 DA
3 МАЛБАША СТЕФАН CZ 10 DA
4 ТОМИЋ РАДОМИР SOL 13 DA
5 КРСТИЋ ВЕЉКО SBG 15 DA
6 РУПЊАК ЛУКА ŽAK 21 DA
7 ПЕТРОВ ВАЊА STP 24 DA
8 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 31 DA
9 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 39 DA
10 БЕНИЋ КОСТА OTK 44 DA
11 ТЕШИЋ МАТИЈА STG 47 DA
12 АРСИЋ НИКША TPC 52 DA
13 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 53 DA
14 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 55 DA
15 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 56 DA
16 ДАВИДОВИЋ ДУШАН WNS 61 DA
17 МИЛЕНКОВИЋ АЉОША HAR 65 DA
18 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО REK 72 DA
19 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО DJU 87 DA
20 МИТРОВИЋ НИКОЛА KOS 89 DA
21 БОГДАНОВИЋ АНТОНИЈЕ CZ 90 DA
22 ФРАНЕТА СРЂАН DJU 108 DA
23 МАРКОВИЋ САША STG 109 DA
24 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 110 DA
25 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 180 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 57,80

 

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Јована Грујић (MIL) – Данијела Даниловић (SPA)  6-2 6-1

Наталија Николић (TAŽ)Анђела Лазаревић (STG)  6-1 6-1

 

 

 

🕥  25.9.17.  12.25 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 РУПЊАК ЛЕА MRD 8 DA
2 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА HAR 19 DA
3 ГРУЈИЋ ЈОВАНА MIL 26 DA
4 МИЛОСАВЉЕВИЋ САРА TAŽ 30 DA
5 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 34 DA
6 ЈАНОШЕВИЋ НЕВЕНА RUD 40 DA
7 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИНА TAŽ 43 DA
8 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 46 DA
9 СТОЈАНОВСКИ ЛАРА BAN 50 DA
10 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 57 DA
11 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 58 DA
12 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 65 DA
13 ЛАЗАРЕВИЋ АНЂЕЛА STG 69 DA
14 РИСТИЋ САРА CZ 76 DA
15 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА MIL 82 DA
16 ГЕВОРКИАН НАЈРА MIL 94 DA
17 БРКИЋ УНА TPC 108 DA
18 МИЛОВАНОВИЋ ЕМИНА KRA 121 DA
19 АЛИМПИЋ АНАСТАСИЈА TIP 147 DA
20 САВИЋ АНАСТАСИЈА HAR 0 DA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 61,70

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *