Nemanja Grujić, Aleksa Marković, Otvoreno prvenstvo Sente do 12 godina, Teniski klub Senta 1903

ОП Сенте, ТК Сента 1903, девојчице и дечаци 12 година, III кат, 20-22.8.16.

Алекса Марковић (ENS) и Уна Вајагић (MRD) су победници Отвореног првенства Сенте, турнира III категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног од 20. до 22. августа у ТК Сента 1903. Честитамо!

 

Уна је у финалу победила Јану Вранић (ŽAK) 6-3 6-1, док је Алекса у финалу које је због кише одиграно у хали на тврдој подлози победио Немању Грујића (GAL) 7-5 6-1.

Треће место су освојили Милица Дрљан (SPL) и Елена Коњикушић (ROD), односно Саша Марковић (STG) и Андреј Ковачевић (SPA).

 

Jana Vranić, Una Vajagić, Otvoreno prvenstvo Sente do 12 godina, Teniski klub Senta 1903
Финалисткиње Јана Вранић и Уна Вајагић

 

Nemanja Grujić, Andrej Kovačević, Aleksa Marković, Otvoreno prvenstvo Sente do 12 godina, Teniski klub Senta 1903
Немања Грујић, Андреј Ковачевић и Алекса Марковић

 

 

Aleksa Marković, Otvoreno prvenstvo Sente do 12 godina, Teniski klub Senta 1903
Победник Алекса Марковић

 

Турнир је судила Милица Дајин.

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Јана Вранић (ŽAK) – Милица Дрљан (SPL)  4-6 6-2 6-4

Уна Вајагић (MRD) – Елена Коњикушић (ROD)  6-0 6-2

 

 

🕥  22.8.16.  10.21 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 22
2 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 28
3 ВАЈАГИЋ УНА MRD 39
4 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 41
5 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 47
6 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 74
7 ГОМБАСЕГИ ОРШОЉА KAN 87
8 ЂУРКОВИЋ МАРТИНА ŽAK 101
9 КЕШЕЉ ТЕОДОРА IND 103
10 ЕРБЕЗ ЕЛЕНА VOJ 113
11 КРСТИН МАРИНА KIK 120
12 САВИН АНИТА TSZ 135

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 75,80

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Немања Грујић (GAL) – Саша Марковић (STG)  6-3 7-5

Алекса Марковић (ENS) – Андреј Ковачевић (SPA)  6-0 6-1

 

 

🕥  22.8.16.  14.09 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 14
2 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 17
3 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 20
4 МАРКОВИЋ САША STG 34
5 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 36
6 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 56
7 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 58
8 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 63
9 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 65
10 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ DJU 68
11 ШИБУЛ СТЕФАН KIK 74
12 МИРОСАВЉЕВ МЛАДЕН KIK 79
13 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 96
14 ПЕКАРЕВИЋ МАРКО KIK 99
15 ЂУКИЋ АНДРЕЈ KIK 104
16 ХАЛАС ЛУКА SPA 119
17 ЋИРИЋ УРОШ KIK 138
18 ВУЛИЋ МАТИЈА VRB 143
19 ЈАНКАЊ ВЛАДО WS 167
20 ПЕТРОВИЋ УРОШ SPS 174
21 ЈУЂАК ДОМИНИК VOJ 175
22 ФОГАШ АЛЕКСАНДАР SPA 185
23 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 206
24 ВИДОВИЋ ДУШАН KAN 213

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 100,10

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *