Tomo Đokić, Ljubiša Jeremić, Dejana Todorović, Jovana Grujić, Otvoreno prvenstvo Šida za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski klub Sol 022 Šid

ОП Шида, ТК Sol 022, девојчице и дечаци 12 год, III кат, 22-24.10.16.

Јована Грујић (MIL) и Андреј Недић (SOL) су победници Отвореног првенства Шида, турнира III категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржаног од 22. до 24. октобра у ТК Sol 022. Честитамо!

 

Јована је у финалу победила Дејану Тодоровић (ŽAK) 6-3 6-2, а Андреј је савладао Ромеа Хаџимехмедовића (STP) 3-6 6-1 6-1.

Занимљиво да је тако победник Мастерса ТС Републике Српске победио освајача Мастерса ТС Београда.

Треће место су освојили Андреј Рајак (VOJ) и Никола Ивановић (TIP), односно Дуња Марић (SAJ) и Кристина Павличевић (STG) код девојчица.

 

Romeo Hadžimehmedović, Andrej Nedić, Ljubiša Jeremić, Otvoreno prvenstvo Šida za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski klub Sol 022 Šid
Финалисти Ромео Хаџимехмедовић и Андреј Недић са председником ТК Sol 022 Љубишом Јеремићем

 

ТК Sol 022 и овог пута је припремио лепе поклоне за првопласиране на турниру: освајач првог места ће добити јакну, књигу, качкет и друге поклоне; 2. место – прслук, качкет и друге поклоне; 3. место – мајице, качкети и остали поклони. Свака част за организаторе!

Детаљније ОП Шида, ТК Sol 022, девојчице и дечаци 12 год, III кат, 22-24.10.16.

 

 

Судија је била Александра Грујић.

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Јована Грујић (MIL) – Дуња Марић (SAJ)  6-1 6-3

Дејана Тодоровић (ŽAK) – Кристина Павличевић (STG) 7-6(2) 6-0

 

 

🕥  24.10.16.  17.06 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ГРУЈИЋ ЈОВАНА MIL 15
2 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 18
3 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 19
4 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 23
5 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 34
6 МАРИЋ ДУЊА SAJ 35
7 ПАВЛИЧЕВИЋ КРИСТИНА STG 36
8 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 37
9 МИХАЉЕВИЋ ТАРА REK 43
10 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА CZ 44
11 РАЖНАТОВИЋ АНЂЕЛА WS 47
12 ДИМИТРИЈЕВИЋ КРИСТИНА BGT 56
13 ИЛИЋ МАРИЈАНА KRU 57
14 ВАСИЋ ЕЛА VOJ 72
15 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 78
16 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 79
17 ЈОЦИЋ ТИЈАНА SPL 83
18 ВИШЊИЋ НЕВЕНА GAL 90
19 СТАНИШИЋ АНДРЕА MLA 92
20 АЛИМПИЋ АНАСТАСИЈА TIP 104
21 САВИН АНИТА TSZ 106
22 ЕРБЕЗ ЕЛЕНА VOJ 119
23 ЋУРЧИН ТИЈАНА ENS 126
24 СТЕВАНОВИЋ ЕМИЛИЈА SOL 127

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 64,20

 

Otvoreno prvenstvo Šida za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski klub Sol 022 Šid
ТК Sol 022 и овог пута је припремио лепе поклоне за првопласиране на турниру!

 

20. jubilarni međunarodni teniski turnir Kup nada 2016, Teniski klub Sol 022 Šid, Teniski klub Sol Brčko

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Ромео Хаџимехмедовић (STP) – Андреј Рајак (VOJ)  6-2 6-1

Андреј Недић (SOL)Никола Ивановић (TIP)  6-4 6-3

 

 

🕥  24.10.16.  17.06 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 11
2 НИКОЛИЋ МАРКО WIN 16
3 ИВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 23
4 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО STP 29
5 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 31
6 МАРКОВИЋ САША STG 32
7 МУЛАЛИЋ ЕДИН SOL 46
8 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО OLI 56
9 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 63
10 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 65
11 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА PAR 67
12 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 74
13 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 76
14 РАЈАК АНДРЕЈ VOJ 84
15 ТОМИЋ РАДОМИР SOL 93
16 БИРЧАНИН ЛЕОН OLI 98
17 НЕРИЋ НИКОЛА TIP 99
18 РАДОВАНОВИЋ ЛУКА PAR 105
19 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 106
20 ШЕВО ЛУКА ŽAK 112
21 МИЈАТОВИЋ ДАНИС SOL 121
22 АЈДУКОВИЋ ФИЛИП STG 125
23 РАДИШИЋ НИКОЛА GAL 173
24 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 191
25 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 197
26 МИЈАТОВИЋ ЗЛАТАН SOL 205
27 ХЕРБАТИН ОЛИВЕР SPA 0
28 НЕДИЋ АНДРЕЈ ASN 0
29 ПАП АНДРЕЈ CZ 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИKА: 88,40

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *