Aleksa Marković, Mateja Gojković, Otvoreno prvenstvo Sombora u tenisu do 12 godina, Teniski klub ŽAK Sombor

ОП Сомбора, ТК ЖАК, дечаци и девојчице 12 година, III кат, 9-11.4.16.

Дејана Тодоровић (ŽAK) и Матеја Гојковић (SPA) су победници Отвореног првенства Сомбора, турнира III категорије за дечаке и девојчице до 12 година, одржаног од 9. до 11. априла у TK ЖАК. Све честитке!

 

Дејана је у финалу победила Елену Коњикушић (ROD) 6-0 6-3 а Матеја Алексу Марковића (ENS) 7-5 6-1.

Треће место су поделиле Јана Вранић (ŽAK) и Јелена Гојковић (MRD), а код дечака Стефан Ђурашиновић (ENS) и Борис Павличић (SAJ).

 

Dejana Todorović, Elena Konjikušić, Otvoreno prvenstvo Sombora u tenisu do 12 godina, Teniski klub ŽAK Sombor
Финалисткиње Дејана Тодоровић и Елена Коњикушић

 

 

Турнир је судио Тибор Деметер.

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Алекса Марковић (ENS) – Стефан Ђурашиновић (ENS)  6-1 6-3

Борис Павличић (SAJ) – Матеја Гојковић (SPA)  6-2 6-3

 

 

?  11.4.16.  13.59 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 14
2 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 21
3 ПАВЛИЧИЋ  БОРИС SAJ 22
4 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 40
5 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 45
6 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 50
7 МАРТИНОВИЋ НИКОЛА ASN 55
8 НЕРИЋ НИКОЛА TIP 71
9 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 72
10 РАЈАК АНДРЕЈ VOJ 79
11 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 97
12 ГАЋИНОВИЋ ИВАН TSZ 99
13 РАДОЊИЋ ВЕЉКО SPA 113
14 МИРОСАВЉЕВ МЛАДЕН KIK 129
15 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 135
16 ЈАНКАЊ ВЛАДО WS 140
17 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 149
18 ПЕТРОВИЋ  УРОШ SPS 151
19 ЋИРИЋ  УРОШ KIK 0
20 ФОГАШ АЛЕКСАНДАР SPA 0
21 ГУЊИЋ ЂОРЂЕ VOJ 0
22 ЈУЂАК ДОМИНИК VOJ 0
23 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 0
24 ПЕКАРЕВИЋ МАРКО KIK 0
25 ЂУКИЋ АНДРЕЈ KIK 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 82,30

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Елена Коњикушић (ROD) – Јана Вранић (ŽAK)  6-4 2-6 6-3

Дејана Тодоровић (ŽAK) – Јелена Гојковић (MRD)  6-0 6-1

 

 

 

10.4.16.  17.05 h

Коначни резултати:

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 45
2 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 53
3 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 65
4 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИЛИЦА MRD 73
5 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 76
6 ЕРБЕЗ ЕЛЕНА VOJ 78
7 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 97
8 ВИШЊИЋ НЕВЕНА GAL 104
9 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 113
10 КРСТИН МАРИНА KIK 120
11 МИРЧИЋ СИМОНА KIK 0
12 ЂУРКОВИЋ МАРТИНА ŽAK 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 82,40

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *