ОП Спенса, ТК Спенс, дечаци 14 година, III категорија, 11-13.10.14.

Виктор Јовић (VIC) је освојио Отворено првенство Спенса, турнир III категорије за дечаке до 14 година, одржан од 11. до 13. октобра у ТК Спенс у Новом Саду. У финалу је победио Душана Обрадовића (JEC) резултатом 3-6 6-4 6-1. Честитамо!

Viktor Jović

 

Резултати полуфинала:

Душан Обрадовић (JEC) – Адам Ковач (SEN)  6-3 6-2

Виктор Јовић (VIC) – Стефан Калафатић (NS)  3-6 6-4 6-4

 

Vreme_ikonica 12.10.14.  18.16 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Статус
1 КAЛAФATИЋ СTEФAН NS 15
2 РAДOСAВЉEВИЋ MИХAИЛO WIN 34
3 MAЛOБAБИЋ ЛУКA ENS 36
4 СПAСOJEВИЋ СTEФAН MET 48
5 JOВИЋ ВИКTOР VIC 54
6 TOДOРOВИЋ УРOШ WIN 55
7 AНTOНИЋ ДAНИJEЛ ENS 56
8 JOВAНOВИЋ СTРAХИЊA ENS 60
9 КУРTEШ КOСTA AGR 64
10 ЛУЧИЋ ИЛИJA ENS 65
11 КOВAЧ AДAM SEN 70
12 КAЛAПAЋ СTEВAН GAZ 71
13 MИШИЋ MAРКO DJU 75
14 TOMИЋ AЛEКСAНДAР ENS 82
15 ЗУБAЦ ДИMИTРИJE ENS 83
16 БAЛJ AЛEКСAНДAР NOV 86
17 РAДИЋ MИХAИЛO TIP 87
18 СИMEУНOВИЋ AЛEКСAНДAР SUN 89
19 КРУНИЋ ДAНИЛO CZ 90
20 КOСTИЋ ДУШAН INS 97
21 КРСTИЋ MИЉAН ZMA 104
22 ЦВETКOВИЋ ВEЉКO VIC 106
23 СAMAРЏИЋ ПAВЛE TIP 110
24 MИTРИЋ ДРAГУTИН AGR 114
25 ДAШИЋ ЛAВ VIC 122
26 СTOJAНOВИЋ ФИЛИП ENS 125
27 ШИШОВ ДМИТРИЈ MRD 127
28 MAЦУРA MИЛAН HAR 131
29 JAНЧИЋ ЛAВ GAZ 132
30 MATИЋ ДРAГAН SUN 135
31 НИКOЛИЋ MAКСИM TIP 140
32 ЗOРOJA ИЛИJA POL 143
33 КУРЋУБИЋ ЂOРЂE STP 155
34 ЂOРЂEВИЋ ПAВЛE GAZ 156
35 TOДOРOВИЋ КOНСTAНTИН KOL 164
36 РAДOВИЋ JOВAН ENS 165
37 ПAВЛOВИЋ OГЊEН POŽ 169
38 MИTРOВИЋ НИКOЛA NS 175
39 БРOЗOВИЋ OГЊEН KOL 182
40 ПEРOВИЋ БOЖИДAР VOJ 186
41 MAРЂOНOВИЋ AЛEКСA GMX 189
42 MИХAИЛOВИЋ AЛEКСAНДAР SUN 193
43 JAКOВЉEВИЋ AНДРEJ ASN 199
44 СTAНКOВИЋ MИЛИВOJ JEC 206
45 ПEРAЋ AЛEКСA NS 215
46 ВOJВOДИЋ AЛEКСAНДAР SPS 232
47 ЛEСAКOВ ДAНИЛ JEC 237
48 ВAЛЧИЋ ВAЊA OTK 240
49 ВУЛEВИЋ НИКOЛA GAZ 255
50 СTEФAНOВИЋ AЛEКСA SET 256
51 ГOJКOВИЋ MИХAJЛO SPA 257
52 ЂУРЂEВИЋ СTEФAН GAL 279
53 ПOПOВИЋ ВУКAШИН KIK 297
54 НИКOЛИЋ AНДРEJ WIN 299
55 TAДИЋ MИРКO OLI 308
56 ЦВETКOВИЋ СTEФAН NS 335
57 AНИШИЋ AНДРEJ SPA 346
58 ДEЛИЋ УРOШ NS 394
59 ДEЛИЋ JOВAН NS 395
60 ДAВИДOВИЋ ДУШAН TIM 0
61 JAНКOВИЋ ЂOРЂE VIC 0
62 MAНДИЋ ВУК NS 0
63 MAРJAНOВИЋ НEMAЊA VOJ 0
64 MИTOШEВИЋ MИЛOШ SPI 0
65 НИКOЛИЋ ЛEOН NS 0
66 ЖИВИЋ AРAНЂEЛ VOJ 0

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *