Nemanja Mandić, Marko Mileticki, Otvoreno prvenstvo Subotice do 12 godina, Teniski klub Spartak Subotica

ОП Суботице, ТK Спартак, дечаци и девојчице 12 год, II кат, 15-17.7.17.

Ања Вујовић (SPA) и Немања Мандић (SPL) су освојили Отворено првенство Суботице, турнир II категорије за дечаке и девојчице до 12 година, одигран од 15. до 17. јула 2017. године у ТК Спартак. Честитамо!

Ања је у финалу победила Милицу Милосављевић (MRD) 6-4 6-3, док је Немања савладао Марка Милетицког (SPA) 6-4 6-2.

Треће место су освојили Тијана Ћурчин (JEC) и Теодора Будимир (SPA) код девојчица и Денис Станчулов (SPA) и Данило Стојановић (SPA) код дечака.

Честитамо ТК Спартак на изузетном успеху његових такмичара на овом турниру!

 

Nemanja Mandić, Marko Mileticki, Denis Stančulov, Danilo Stojanović, Otvoreno prvenstvo Subotice do 12 godina, Teniski klub Spartak Subotica
Полуфиналисти Немања Мандић, Денис Станчулов, Данило Стојановић и Марко Милетицки

 

Anja Vujović, Milica Milosavljević, Tibor Demeter, Otvoreno prvenstvo Subotice do 12 godina, Teniski klub Spartak Subotica
Ања и Милица примају пехаре од директора турнира Тибора Деметера

 

Игра се на 6 терена са шљаком, а судија је Ивана Дојић.

 

Anja Vujović, Otvoreno prvenstvo Subotice do 12 godina, Teniski klub Spartak Subotica
Ања Вујовић са победничким пехаром

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Немања Мандић (SPL) – Денис Станчулов (SPA)  6-0 6-0

Марко Милетицки (SPA) – Данило Стојановић (SPA)  6-1 6-1

 

 

🕥  17.7.17.  15.14 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 19
2 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 21
3 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 44
4 ХАЛАС ЛУКА SPA 45
5 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 46
6 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСА GAZ 59
7 ШЕВО ЛУКА ŽAK 63
8 ЋИРИЋ УРОШ KIK 66
9 ПЕТКОВИЋ АЛЕКСА TAF 68
10 ВУЛИЋ МАТИЈА VRB 71
11 ЂОРЂЕВИЋ НЕМАЊА MRD 97
12 ФЕРКОВИЋ ЕГОН SPA 100
13 ХЕРБАТИН ОЛИВЕР SPA 135
14 МИЛАНОВИЋ НИКОЛА REK 137
15 ГАВРИЋ ТЕОДОР ASN 140
16 ПРЕЛЕВИЋ МИЛОШ ASN 142
17 СТЕПАНОВ ДУШАН JEZ 0
18 ШУРКОВИЋ ИГОР PM 0
19 ТЕОДОРОВИЋ РАДОВАН SIV 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 78,30

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Ања Вујовић (SPA) – Тијана Ћурчин (JEC)  6-2 6-0

Милица Милосављевић (MRD) – Теодора Будимир (SPA)  6-4 6-4

 

 

🕥  16.7.17.  16.05 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 29
2 БУДИМИР ТЕОДОРА SPA 41
3 ЋУРЧИН ТИЈАНА JEC 49
4 ЈОЦИЋ ТИЈАНА SPL 53
5 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 60
6 ПАШТАР ЈЕЛЕНА SPS 72
7 ВИШЊИЋ НЕВЕНА GAL 101
8 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ 0
9 КОСТОВИЋ ТЕОДОРА MRD 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 57,90

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *