Filip Mandović, Bojana Danilov, Jovana Cvetković, Oliver Sabo Rac, Otvoreno prvenstvo Subotice do 14 godina, Teniski klub Spartak Subotica, Dudova šuma

ОП Суботице, ТК Спартак, дечаци и девојчице 14 година, III кат, 2-4.4.16.

Јована Цветковић (IND) и Оливер Сабо Рац (SPA) су освојили Отворено првенство Суботице, турнир III категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одигран од 2. до 4. априла у TK Спартак. Све честитке!

 

Оливер је у финалу победио такође такмичара Спартака Филипа Мандовића 6-4 4-6 6-1 , a Јована је савладала Бојану Данилов (TTH) 6-0 6-3.

Треће место код девојчица су освојиле чланице Спартака Вања Видановић и Анамарија Ћакић, а код дечака такође спартаковци Филип Стипић и Петар Башић Палковић!

 

Filip Stipić, Petar Bašić Palković, Otvoreno prvenstvo Subotice do 14 godina, Teniski klub Spartak Subotica, Dudova šuma
Трећепласирани Филип Стипић и Петар Башић Палковић

 

Filip Mandović, Oliver Sabo Rac, Otvoreno prvenstvo Subotice do 14 godina, Teniski klub Spartak Subotica, Dudova šuma
Финалисти Филип Мандовић и Оливер Сабо Рац

 

 

 

Турнир је судио Давор Деметер.

 

 

 

Дечаци

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Филип Мандовић – Филип Стипић  6-7 6-0 6-2

Оливер Сабо Рац – Петар Башић Палковић  6-4 7-6(1)

 

 

?  4.4.16.  13.23 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 СТИПИЋ ФИЛИП SPA 13
2 САБО РАЦ ОЛИВЕР SPA 16
3 ДЕЛИЋ УРОШ SAJ 22
4 МАЦУРА МИЛАН HAR 23
5 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 27
6 МАНДОВИЋ ФИЛИП SPA 37
7 ПОПОВИЋ ВУКАШИН VIN 39
8 ДЕЛИЋ ЈОВАН SAJ 75
9 МАРТИНОВИЋ ИЛИЈА SAJ 85
10 КОМАЗЕЦ МИЛОШ SAJ 91
11 САБО РОБЕРТ SPA 95
12 МРАОВИЋ НЕМАЊА SPA 115
13 ЦВЕТКОВИЋ СТЕФАН SAJ 116
14 ЋУРУВИЈА ДРАГАН MRD 122
15 ПАВЛИЧИЋ БОРИС SAJ 123
16 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 145
17 ФАРАГО АРНОЛД SPA 0
18 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 0
19 ХАЛАС ЛУКА SPA 0
20 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 0
21 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 0
22 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 71,50

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Јована Цветковић (IND)Вања Видановић (SPA)  6-1 6-2

Бојана Данилов (TTH)Анамарија Ћакић (SPA)  7-6(6) 6-4

 

 

?  4.4.16.  13.23 h

Коначни резултати:

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЦВЕТКОВИЋ ЈОВАНА IND 19
2 ЈОСИМОВИЋ СИМОНА TSZ 29
3 РАЈИЋ СОФИЈА WS 30
4 КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА SAJ 42
5 ДАНИЛОВ БОЈАНА TTH 44
6 ВИДАНОВИЋ ВАЊА SPA 45
7 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 47
8 КОВАЧЕВИЋ АНАМАРИЈА BAN 53
9 РАДОЈЕВИЋ АНАСТАСИЈА ABO 55
10 ЋАКИЋ АНАМАРИЈА SPA 60
11 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 63
12 СУБАНОВИЋ ТЕОДОРА SPA 65
13 ЂУРАШИЋ МАРИЈА VIC 83
14 СТЕФАНОВИЋ ТЕОДОРА PRV 87
15 ШЕВО ТИЈАНА ŽAK 101
16 МИЛОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДРА MRD 105
17 ДАНИЛОВИЋ ДАНИЈЕЛА SPA 166
18 КОВАЧЕВИЋ АЛЕКСАНДРА SAJ 0
19 КРСМАНОВИЋ МАРИЈА ŽAK 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 64,30

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *