Isidora Strainović, Anja Petrović, Anđela Stevanović, Ines Krstić, Saša Petrović, Dario Petković, Otvoreno prvenstvo Zaječara do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar

ОП Зајечара, ТК Ас Тимок, дечаци и девојчице 14 год, 2. кат, 19-21.6.21.

Отворено првенство Зајечара, турнир 2. категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одржава се од 19. до 21. јуна 2021. године у ТК Ас Тимок, у оквиру календара Тениског савеза источне Србије. Игра се на 3 шљакаста терена. Директор турнира је Дарио Петковић. Пратите турнир са нама!

Победници ОП Зајечара до 14 година у ТК Ас Тимок су Исидора Страиновић (RUD) и Стефан Ђорђевић (RUD). Честитамо!

Ања Петровић (AST) и Јанко Младеновић (AST) су финалисти. Исидора је у финалу победила Ању 6-0 6-1, док је Стефан савладао Јанка 7-5 6-0, и тако су обоје освојили турнир без изгубљеног сета!

Анђела Стевановић (BOR) и Инес Крстић (MAG) су освојиле треће место, а у конкуренцији дечака Никола Ивашковић (BOR) и Огњен Ристић (SLA).

Janko Mladenović, Stefan Đorđević, Dario Petković, Otvoreno prvenstvo Zaječara do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar
Финалисти Јанко Младеновић и Стефан Ђорђевић са Дариом Петковићем, директором ТК Ас Тимок

Детаљније ОП Зајечара, ТК Ас Тимок, дечаци и девојчице 14 год, 2. кат, 19-21.6.21.