ОТК Београд, дечаци до 14 год, IV категорија, 8-10.2.14.

Главни жреб

 

Vreme_ikonica 12.2.14, 16.25 h – Коначни резултати:

У финалу је Валентин Ројер (Ушће) победио Николу Пурића (Рекет) 6-1 6-3


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

Списак учесника:

Рбр Име играча Клуб Домаћи
1 РАДОСАВЉЕВИЋ МИХАИЛО WIN 36
2 ЂОРЂЕВИЋ АНДРЕЈ PRV 37
3 СТАНКОВИЋ НИКОЛА OTK 42
4 ПУРИЋ НИКОЛА REK 46
5 ЛУКОВИЋ ПАВЛЕ PRV 58
6 ПОПОВИЋ МЛАДЕН DIN 62
7 ЈОВАНОВИЋ ЛАЗАР WIN 73
8 СТОЈАНОВИЋ ВИКТОР PAR 81
9 КАЛАПАЋ СТЕВАН GAZ 82
10 МАРКОВИЋ ЛУКА OTK 87
11 РУСМИР ЛУКА OLI 88
12 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО VIC 90
13 КОВАЧЕВИЋ РАДИВОЈЕ CZ 94
14 ЋЕНДИЋ ЛУКА CZ 99
15 НОВИТОВИЋ ВУК DIN 100
16 САВИЋ ИВАН GAZ 103
17 РОYЕР ВАЛЕНТИН UŠC 110
18 РАДИЋ МИХАИЛО TIP 120
19 БОЖОВИЋ АЛЕКСА SMC 122
20 СТОЈАНОВИЋ БОРИС RAK 131
21 ЗОНИЋ КОНСТАНТИН OTK 133
22 БРОЗОВИЋ ОГЊЕН KOL 134
23 СТЕФАНОВИЋ АЛЕКСА SET 144
24 КОРНЕЈЧУК МАРК GM8 149
25 ЂУРЂЕВИЋ ДАМЈАН PRV 150
26 КОСТИЋ ДУШАН INS 154
27 ТРУНИЋ ДУШАН TIP 157
28 СПАСИЋ СРЕТЕН PAR 163
29 КАЛЕНИЋ АНДРЕЈ SET 164
30 НИКИЋ АНДРИЈА DJU 165
31 БАЉ АЛЕКСАНДАР NOV 170
32 МАНДИЋ ЂОРЂЕ VIC 176
33 РАДОВАНОВИЋ СТЕФАН BAN 178
34 ЕГИЋ АЛЕКСАНДАР S M 185
35 ПОПОВИЋ ОЛЕГ GS 186
36 ТОДОРОВИЋ КОНСТАНТИН KOL 190
37 АНТИЋ СТЕВАН KOL 193
38 СУДАР МАРКО PAR 200
39 ЈАНЧИЋ ЛАВ GAZ 203
40 СТЕФАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР PRV 206
41 ФРАНЕТА СТРАХИЊА WS 207
42 ЂОРЂЕВИЋ ПАВЛЕ GAZ 208
43 ЈОЦИЋ НИКОЛА GS 209
44 ВАСИЉЕВИЋ ВЛАДИМИР CLA 224
45 НИКЧЕВИЋ МАРКО CZ 227
46 МИТРИЋ ДРАГУТИН AGR 235
47 ШТЕКОВИЋ ИГОР SET 240
48 СТАНКОВИЋ МИЛИВОЈ JEC 241
49 СТАНКОВИЋ ЧЕДОМИР STP 246
50 ЧЕЈОВИЋ СЛОБОДАН PAR 255
51 СТАМЕНКОВИЋ АНДРЕЈ PRV 284
52 ПЕТКОВИЋ ВУК ABO 298
53 ЈОВАНОВИЋ МАРКО MO 305
54 МАРКОВИЋ ДАРКО WIN 328
55 ЛУКОВИЋ МИЛОШ DJU 333
56 ШКУЛИЋ МИХАЈЛО STP 337
57 БУКАРИЦА РЕЉА SAN 341
58 ДОЈЧИНОВИЋ ДИМИТРИЈЕ OTK 0
59 МЛАДЕНОВИЋ ВЕЛИБОР OTK 0
60 ТАМБУРИЋ МАРКО OLI 0
61 ВАНYУСХИН ДАНИИЛ DJU 0
62 ВЕЛИЧКОВИЋ МИЉАН REK 0

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *