Miljana Knežević, Gaja Đuričković, Prvenstvo Beograda za devojke do 16 godina, Teniski klub Forhend Beograd, Teniski savez Beograda

Првенство Београда, ТК Форхенд, девојке 16 год, Б кат, 24-26.4.21.

Првенство Београда, турнир Б категорије за девојке до 16 година, игра се од 24. до 26. априла 2021. године у ТК Форхенд у Винчи, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Игра се на два терена са шљаком, на отвореном. Будите уз Мале играче!

Миљана Кнежевић (CLA) је победница Првенства Београда до 16 година у ТК Форхенд, финалисткиња је Гаја Ђуричковић (WIN), треће место у Београду је освојила Јелена Ђурић (CZ), а четврто Тара Живков (AGR). Честитамо!

Миљана је у финалу победила Гају 6-2 6-1, не изгубивши тако ниједан сет на првенству, док је Јелена Ђурић у мечу за 3. место савладала Тару Живков 3-6 6-4 11-9.

Детаљније Првенство Београда, ТК Форхенд, девојке 16 год, Б кат, 24-26.4.21.

Резултати полуфинала:

Гаја Ђуричковић (WIN) – Јелена Ђурић (CZ) 6-2 6-2

Миљана Кнежевић (CLA) – Тара Живков (AGR) 6-2 6-3

⌛ 25.4.2021. 18.15 h

Коначни резултати:

На овом линку можете пронаћи изјаву коју играч мора да потпише (уместо њега је може потписати и пратилац). Изјаве прикупља судија и доставља их у ТСС, где се чувају 21 дан.