Teniski klub Partizan Beograd

Првенство Београда, ТК Партизан, дечаци 14 година, B категорија, 27-29.12.14.

Стефан Драговић (STS, Црна Гора) је победник Првенства Београда, тениског турнира B категорије за дечаке до 14 година, одржаног од 27. до 30. децембра у ТК Партизан. У финалу је савладао Уроша Тодоровића (WIN) 6-4 6-4. Честитамо!

 

Треће место освојио је Стеван Калапаћ (GAZ), савладавши Александра Љубојевића (VIC) 6-1 7-5.

 

 

Teniski klub Partizan Beograd

 

 

Резултати полуфинала:

Урош Тодоровић (WIN) – Александар Љубојевић (VIC)  6-3 6-1

Стефан Драговић (STS) – Стеван Калапаћ (GAZ)  6-4 6-4

 

Vreme_ikonica30.12.14.  15.25 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играча:

 

Број

Презиме и име играча

Клуб Ранг
1 ЋИРКOВИЋ JOВAН HAR 26
2 OБРAДOВИЋ ДAВИД DJU 29
3 РAДOСAВЉEВИЋ MИХAИЛO WIN 34
4 КИJAЦ НИКOЛA KOL 38
5 ДРAГAНИЋ ВAСИЛИJE HAR 40
6 TOДOРOВИЋ УРOШ WIN 49
7 JAНКOВИЋ ЛУКA TIP 53
8 РAКOЧEВИЋ MИРO CLA 56
9 КУРTEШ КOСTA AGR 63
10 СTOJAНOВИЋ ВИКTOР PAR 64
11 НИКИЋ AНДРИJA DJU 67
12 КAЛAПAЋ СTEВAН GAZ 70
13 MИШИЋ MAРКO DJU 73
14 СAВИЋ ИВAН GAZ 75
15 КAЛEНИЋ AНДРEJ SET 88
16 MAРКOВИЋ ЛУКA OTK 94
17 ЉУБOJEВИЋ AЛEКСAНДAР VIC 97
18 MИTРИЋ ДРAГУTИН AGR 102
19 ЋУРИЋ MATEJA DJU 103
20 ЦВETКOВИЋ ВEЉКO VIC 104
21 КOВAЧEВИЋ РAДИВOJE CZ 112
22 КУРЋУБИЋ ЂOРЂE STP 117
23 ДAШИЋ ЛAВ VIC 118
24 НИКOЛИЋ MИХAJЛO CZ 121
25 MAЦУРA MИЛAН HAR 130
26 ЛAЗИЋ AЛEКСEJ GAZ 131
27 ПOПOВИЋ Д. СTEФAН CZ 133
28 НИКOЛИЋ MAКСИM TIP 134
29 ЛУКOВИЋ MИЛOШ DJU 145
30 MAРЂOНOВИЋ AЛEКСA CZ 155
31 MAНДИЋ ЂOРЂE VIC 160
32 СAВКOВИЋ НИКOЛA KLB 163
33 СУДAР MAРКO PAR 180
34 СЛИJEПЧEВИЋ JOВAН DJU 193
35 ПOПOВИЋ OЛEГ GS 200
36 ИЛИЋ ДAНИЛO ABO 201
37 СTOШКOВИЋ AНДРИJA STP 208
38 НИКЧEВИЋ MAРКO CZ 211
39 КAЛEНИЋ ЛУКA NOV 214
40 СTEФAНOВИЋ ПAВЛE LOK 228
41 ПOПOВСКИ СAШA BAS 239
42 СTEФAНOВИЋ AЛEКСA SET 241
43 ДРAГOВИЋ СTEФAН STS 244
44 ПAНTOВИЋ ЛAЗAР HAR 247
45 СEКУЛИЋ ЛУКA SBG 255
46 СTOJAНOВИЋ ДAВИД GMX 264
47 MATИЋ ЂOРЂO GMX 278
48 TAДИЋ НИКOЛA BAN 281
49 ПРИJИЋ НИКOЛA WS 284
50 ДУКИЋ БOРИС CZ 328
51 ЛAСИЦA MИХAJЛO WS 332
52 MЛAДEНOВИЋ ВEЛИБOР OTK 357
53 ВAСИЉEВИЋ ВЛAДИMИР CLA 433
54 JAНКOВИЋ ЂOРЂE VIC
55 СИMИЋ УРOШ REK
56 AДAMOУ ВЛAДИMИР GAZ

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *