Andrej Komnenić, Nemanja Stokanović, Aleksandar Huđec, Miloš Miković, Aleksandra Vasić, Prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd

Првенство Београда, ТК Privilege, дечаци 14 година, Б кат, 8-10.6.19.

Првенство Београда, турнир Б категорије за дечаке до 14 година, одигран је од 8. до 10. јуна 2019. године у TK Privilege на Кошутњаку, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Судио је Михаило Угрчић.

Андреј Комненић (GAZ)  је победник Првенства Београда до 14 година у TK Privilege, другопласирани је Немања Стокановић (CZ), 3. место је освојио Александар Хуђец (GAZ), док је четврти у Београду Милош Миковић (OTK). Честитамо!

Андреј је у финалу победио Немању 7-5 2-6 6-1, док је у мечу за 3. место Милош предао Александру меч при резултату 6-3 1-0 за Александра.

 

Детаљније Првенство Београда, ТК Privilege, дечаци 14 година, Б кат, 8-10.6.19.

 

Budi Jak, Radionica Ljubice Jovanović, Radionica mentalne pripreme u Sremskoj Mitrovici, TK Zmaj Sremska Mitrovica, Mentalni trener tenisera Ljubica Jovanović
радионицА „БУДИ ЈАК!“ менталног тренера тенисера Љубице Јовановић, намењена родитељима, играчима и тениским тренерима, биће Одржана 12. јуна у ТК Змај у Сремској Митровици.

 

 

 

 

Прошле године је у ТЦ Мастер победник Првенства Београда до 14 година постао Ромео Хаџимехмедовић (REK), а други је био Лав Вишковић (TIP). Године 2017. такође у ТЦ Мастер је победио Бојан Радоман (DRI), а финалиста је био Михајло Ласица (DRI)док је 2016. године у ОТК Београд победио Лука Тодоровић (CZ), а други је био Јован Слијепчевић (DJU). Године 2015. у ТК Ђукић је победио Горан Животић (ADV), који је у финалу победио Василија Драганића (CZ).

 

 

Резултати полуфинала:

 

Андреј Комненић (GAZ) – Александар Хуђец (GAZ)  6-2 6-4

Немања Стокановић (CZ) – Милош Миковић (OTK)  6-0 6-4

 

10.6.19.   18.05 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 6
2 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 8
3 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 16
4 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 19
5 МИКОВИЋ МИЛОШ OTK 20
6 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА REK 22
7 ЋЕРТИЋ ПЕТАР DRI 23
8 ХУЂЕЦ АЛЕКСАНДАР GAZ 28
9 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 37
10 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 39
11 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА DRI 45
12 КОЦАНОВИЋ ОЛИВЕР REK 55
13 МАТОВИЋ ЈОВАН CZ 63
14 СТАБЛОВИЋ ИГОР ABO 65
15 ПЕТКОВИЋ АЛЕКСА FP 67
16 СТОЈОВИЋ ВИКТОР MAT 72
17 ВЕЛИНОВИЋ АЛЕКСА BAS 82
18 МИЛОШЕВИЋ ЈАКОВ LOP 85
19 ОПАРНИЦА АЛЕКСА CZ 88
20 ЈЕВТИЋ ЈОВАН LOK 91
21 АРСИЋ ИГОР GAZ 92
22 ВУЛЕТИЋ МИЛАН FP 95
23 АЛЕКСИЋ МАРКО MAT 101
24 ВУЈИЧИЋ НИКОЛА CZ 106
25 МАЏАРЕВИЋ ЛУКА BGT 115
26 СИНАДИНОВИЋ ВУК OTK 117
27 ТОДИЋ РЕЉА WS 125
28 СТОЈАНОВИЋ ВЕЉКО DRI 126
29 МИЛОВАНОВИЋ ЛУКА DJU 127
30 РИСТИЋ КОСТА WIN 132
31 ОСТОЈИЋ ОГЊЕН CLA 138
32 ЂУРИЋ МАРКО DJU 154
33 АЛБИЈАНИЋ СТРАХИЊА BGT 0
34 ПОПОВИЋ АЛЕКСАНДАР CZ 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 73,70

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *