Maša Mitić i Emilija Zdravković, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković

Првенство источне Србије, ТАЖ, Ниш, дечаци и девојчице 12 година, B кат, 25-27.4.15.

Маша Митић (TAŽ) и Михаило Савић (GEM) су прваци источне Србије у тенису!

Освојили су Првенство источне Србије за дечаке и девојчице до 12 година, турнир B категорије, одржан од 25. до 27. априла у Тениској академији Живковић у Нишу. Честитамо!

Маша  је победила клупску другарицу Емилију Здравковић 6-4 6-2, док је Михаило био бољи од Јована Бјелице (MED) 6-1 6-1!

 

Maša Mitić i Emilija Zdravković, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković
Финалисткиње Маша Митић (лево) и Емилија Здравковић (десно)

 

Mihailo Savić i Jovan Bjelica, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković
Финалисти Јован Бјелица и Михаило Савић

 

 

Дечаци

 

 

Полуфинални парови:

Михаило Савић (GEM) – Илија Ивановић (STO)

Петар Јовановић (AST) – Јован Бјелица (MED)

 

Vreme_ikonica27.04.15.  20.41 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 СAВИЋ MИХAИЛO GEM 10
2 БJEЛИЦA JOВAН MED 21
3 ЦВETAНOВИЋ НИКOЛA STO 24
4 JOВAНOВИЋ ПETAР AST 28
5 ИВAНOВИЋ ИЛИJA STO 29
6 СКOБEЛEВ СTEФAН KOS 35
7 ЦВETКOВИЋ ВEЉКO TAŽ 61
8 JOВAНOВИЋ JOВAН REM 77
9 РAДOJКOВИЋ AЛEКСA BOR 87
10 MИЉКOВИЋ AЛEКСA KRU 96
11 MИЛOШEВИЋ MATEJA TAŽ 107
12 AДAMOВИЋ MAРКO AST 109
13 КРСTИЋ AЛEКСA TOP 113
14 TOСКИЋ ХAРAЛAMПИJE KRU 123
15 КOСTИЋ MИХAИЛO SSN 127
16 MИTРOВИЋ MAКСИM TAŽ 130
17 ВУЧКOВИЋ AЛEКСA TAŽ 136
18 ВEЉКOВИЋ ЂOРЂE TAŽ 150
19 ВAСИЋ AЛEКСA PIR 174
20 TOШИЋ ЛУКA TAŽ 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 81,80

 

 

 

Девојчице

 

 

Парови полуфинала:

Емилија Здравковић (TAŽ) – Даница Васиљевић (SLA)

Сара Милосављевић (TAŽ) – Маша Митић (TAŽ)

 

Vreme_ikonica27.04.15.  20.41 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 НИКOЛИЋ НATAЛИJA TAŽ 35
2 MИTИЋ MAШA TAŽ 45
3 MИЛOСAВЉEВИЋ СAРA TAŽ 50
4 MИЛEНКOВИЋ НEДA VEG 64
5 ЗДРAВКOВИЋ EMИЛИJA TAŽ 70
6 ВAСИЉEВИЋ ДAНИЦA SLA 80
7 СTOJAНOВИЋ НATAЛИJA STO 83
8 MИЛOСAВЉEВИЋ MИНA TAŽ 89
9 СTOШИЋ ИВA ŠMC 120

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 70,70

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *