Lola Radivojević, Emilija Zdravković, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Mediana Niš

Првенство источне Србије, ТК Медиана Ниш, дечаци и девојчице 12 год, III кат, 5-7.12.15.

Лола Радивојевић (JAS) и Стефан Скобелев (KOS) су победници Првенства источне Србије, турнира Б категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног од 5. до 7. децембра у ТК Медиана у Нишу, у организацији Тениског савеза источне Србије. Честитамо!

Лола је у финалу била боља од Емилије Здравковић (TAŽ) 6-0 6-3, а Стефан од Николе Перића (BOR) 6-1 6-1.

 

Nikola Perić, Stefan Skobelev, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Mediana Niš
Финалисти Никола Перић и Стефан Скобелев

 

Треће место су освојили Немања Динић (MED) и Вељко Цветковић (TAŽ), односно код девојчица Маша Митић (TAŽ) и Мина Милосављевић (TAŽ).

 

Lola Radivojević, Emilija Zdravković, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Mediana Niš
Финалисткиње Лола Радивојевић и Емилија Здравковић

 

Судија је била Тамара Михајловић.

 

Veljko Cvetković, Tamara Mihajlović, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Mediana Niš
Трећепласирани Вељко Цветковић

 

 

Mina Milosavljević, Tamara Mihajlović, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Mediana Niš
Мина Милосављевић, 3. место, са судијом Тамаром Михајловић

 

Nemanja Dinić, Tamara Mihajlović, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Mediana Niš
Немања Динић, 3. место, са судијом Тамаром Михајловић

 

Maša Mitić, Tamara Mihajlović, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Mediana Niš
Трећепласирана Маша Митић са судијом Тамаром Михајловић

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Стефан Скобелев (KOS) – Немања Динић (MED)  6-3 6-3

Никола Перић (BOR) – Вељко Цветковић (TAŽ)  6-3 6-1

 

 

????  07.12.15.  14.58 h

Коначни резултати:

 


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 СКОБЕЛЕВ СТЕФАН KOS 14
2 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО TAŽ 47
3 МИЛОШЕВИЋ МАТЕЈА TAŽ 56
4 ТОСКИЋ ХАРАЛАМПИЈЕ KRU 58
5 МИЉКОВИЋ АЛЕКСА KRU 77
6 ДИНИЋ НЕМАЊА MED 82
7 МАРКОВИЋ МИЉАН TSP 90
8 КРСТИЋ ОГЊЕН MED 98
9 ВАСИЋ АЛЕКСА PIR 100
10 ПЕРИЋ НИКОЛА BOR 108
11 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН KRU 132
12 МАРКОВИЋ ПЕТАР KOS 135
13 МИТРОВИЋ МАКСИМ TAŽ 146
14 ЕСКИЋ ВОЈИН KRU 148
15 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 241
16 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 256
17 МИТРОВИЋ НИКОЛА KOS 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 105,20

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Емилија Здравковић (TAŽ) – Маша Митић (TAŽ)  6-2 6-3

Лола Радивојевић (JAS) – Мина Милосављевић (TAŽ)  6-2 6-3

 

 

????  07.12.15.  14.58 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 МИТИЋ МАША TAŽ 23
2 РАДИВОЈЕВИЋ ЛОЛА JAS 26
3 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИНА TAŽ 31
4 ЗДРАВКОВИЋ ЕМИЛИЈА TAŽ 33
5 МИЛОСАВЉЕВИЋ САРА TAŽ 35
6 НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА TAŽ 40
7 ВАСИЉЕВИЋ ДАНИЦА SLA 60
8 СТАНКОВИЋ АЊА TAŽ 72
9 РИСТИЋ МИА BOR 73
10 СТОШИЋ ИВА ŠMC 89
11 МИЛЕНКОВИЋ НЕДА VEG 90
12 МАРЈАНОВИЋ ТЕОДОРА MED 152

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 60,30

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *