Aleksandar Žikić, Ilija Trajković, Dario Petković, Dragana Gogić Rajković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije

Првенство ТС источне Србије, ТК Ас Тимок Зајечар, девојчице и дечаци 14 год, Б кат, 24-26.12.19.

Првенство Тениског савеза источне Србије, турнир Б категорије за девојчице и дечаке до 14 година, игра се од 24. до 26. октобра 2020. године у ТК Ас Тимок у Зајечару, у организацији Тениског савеза источне Србије. Игра се на 3 терена са шљаком. Директор турнира је Дарио Петковић. Пратите првенство на Малим играчима!

Победници Првенства Тениског савеза источне Србије до 14 година у ТК Ас Тимок у Зајечару су Анастасија Цветковић (TAŽ) и Александар Жикић (TAŽ). Честитамо!

Финалисти су Јевросима Митић (TAŽ) и Илија Трајковић (GEM). Александар је у финалу победио Илију 6-2 6-2, док је Анастасија савладала клупску другарицу Јевросиму 6-4 6-1. И Анастасија и Александар су титулу освојили не изгубивши ниједан сет на турниру!

Код девојчица су 3. место освојиле Дарија Илић (TAŽ) и Лара Пауновић (POŽ), а у конкуренцији дечака Андрија Петровић (TAŽ) и Огњен Миленовић (TAŽ).

Честитамо Тениској академији Живковић на изванредним резултатима њених такмичара на Првенству ТС источне Србије!


Anastasija Cvetković, Jevrosima Mitić, Dario Petković, Dragan Stefanović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
Финалисткиње Анастасија Цветковић и Јевросима Митић са директором ТК Ас Тимок Дариом Петковићем и са судијом Драганом Стефановићем

Детаљније Првенство ТС источне Србије, ТК Ас Тимок Зајечар, девојчице и дечаци 14 год, Б кат, 24-26.12.19.
  • Aleksandar Žikić, Dario Petković, Dragana Gogić Rajković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Anastasija Cvetković, Dario Petković, Dragan Stefanović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Ilija Trajković, Dario Petković, Dragana Gogić Rajković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Lara Paunović, Dario Petković, Dragan Stefanović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Darija Ilić, Dario Petković, Dragana Gogić Rajković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Darija Ilić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Anastasija Cvetković, Dario Petković, Dragan Stefanović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Anastasija Cvetković, Lara Paunović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Jevrosima Mitić, Darija Ilić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije
  • Jelena Serjević, Luna Vranjanac, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub As Timok Zaječar, Teniski savez istočne Srbije



Прошле године су победници Првенства ТС источне Србије до 14 година били Никола Јовић (TAŽ) и Милица Мартиновић (MAG). Године 2018. су победници били Миа Ристић (BOR) и Милан Цветковић (SPO), док су 2017. године тријумфовали Илија Ивановић (TAŽ) и Емилија Здравковић (TAŽ). Најбољи на Првенству ТСИС 2016. године у ТК Медиана у Нишу био је  Немања Марјановић (KOS). Године 2015. победници су били Луна Урсо (TAŽ) и Урош Јовић (PIR).

  • Milica Martinović, Anastasija Stoiljković, Sonja Orlović Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš
  • Aleksandar Žikić, Nikola Jović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš
  • Mia Ristić, Anja Stanković, Luka Zlatković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
  • Milan Cvetković, Mateja Milošević, Luka Zlatković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
  • Emilija Zdravković, Lola Radivojević, Sonja Orlović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš
  • Ilija Ivanović, Nikola Cvetanović, Sonja Orlović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš
  • Nemanja Marjanović, Sonja Orlović, Denis Kojić, Prvenstvo istočne Srbije do 14 godina, Teniski klub Mediana Niš

Дечаци

⌛ 26.10.2020. 08.36 h

Коначни резултати:


Девојчице

⌛ 26.10.2020. 08.36 h

Коначни резултати:

Списак учесника:

БројПрезиме и имеКлубРанг
1ЖИКИЋ АЛЕКСАНДАРTAŽ19
2ТРАЈКОВИЋ ИЛИЈАGEM26
3МИЛЕНОВИЋ ОГЊЕНTAŽ41
4ПЕТРОВИЋ АНДРИЈАTAŽ46
5СТАНКОВИЋ ЛУКАTAŽ53
6ЖИВКОВИЋ УРОШTAŽ61
7ЦВЕТАНОВИЋ ПЕТАРTAŽ62
8ЂОРЂЕВИЋ СТЕФАНRUD131
9РИСТИЋ ОГЊЕНSLA148
10ЂОРЂЕВИЋ ВЕЉКОAST155
11МЛАДЕНОВИЋ ЈАНКОAST0
Просечан ранг учесника: 74,20

Списак учесница:

БројПрезиме и имеКлубРанг
1МИЛИСАВЉЕВИЋ МИАLAP32
2ПАУНОВИЋ ЛАРАPOŽ43
3МИТИЋ ЈЕВРОСИМАTAŽ54
4ЦВЕТКОВИЋ АНАСТАСИЈАTAŽ59
5ИЛИЋ ДАРИЈАTAŽ69
6СЕРЈЕВИЋ ЈЕЛЕНАAST87
7ПЕТРОВИЋ АЊАAST109
8ВРАЊАНАЦ ЛУНАAST120
9СТРАИНОВИЋ ИСИДОРАRUD130
10ЈОВАНОВИЋ ЛЕАAST0
11ТОМСОН НИКОЛИНАŠMC0
12ЂОРЂЕВ ЛАНАAST0
Просечан ранг учесница: 78,10

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *