Aleksandar Žikić, Mia Milisavljević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Radnički Niš, Teniski savez istočne Srbije

Првенство Тениског савеза источне Србије, турнир Б категорије за дечаке и девојчице до 12 година, одигран је 8. и 9. јуна 2019. године у ТК Раднички у Нишу, у оквиру календара Тениског савеза источне Србије. Играно је на 6 терена са шљаком. Директор турнира је био Миодраг Марјановић, а судио је Љубиша Тасић.

Миа Милисављевић (LAP) и Александар Жикић (TAŽ) су победници Првенства Тениског савеза источне Србије до 12 година у ТК Раднички. Честитамо!

Нина Крстић (TAŽ) и Илија Трајковић (GEM) су освојили друго место. Миа је у финалу победила Нину 6-0 6-1, а Александар је истим резултатом савладао Илију. И Александар и Миа су титуле освојили без изгубљеног сета!

Треће место су освојиле Анастасија Цветковић (TAŽ) и Лара Пауновић (GEM), а у конкуренцији дечака Никола Тошић (ŠMC) и Огњен Миленовић (REM).

Лука Станковић (TAŽ) и Петар Цветановић (TAŽ) су победници у дублу, док су друго место освојили Урош Живковић (TAŽ) и Огњен Миленовић (REM). Резултат финалног меча је био 2-1 у сетовима. Честитамо!

Детаљније Првенство ТС источне Србије, ТК Раднички Ниш, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 8-10.6.19.

Budi Jak, Radionica Ljubice Jovanović, Radionica mentalne pripreme u Sremskoj Mitrovici, TK Zmaj Sremska Mitrovica, Mentalni trener tenisera Ljubica Jovanović
радионицА „БУДИ ЈАК!“ менталног тренера тенисера Љубице Јовановић, намењена родитељима, играчима и тениским тренерима, биће Одржана 12. јуна у ТК Змај у Сремској Митровици.

Прошлогодишњa победницa Првенства Тениског савеза источне Србије у ТК Ас Тимок у Зајечару били су Александра Стевановић (BOR) и Никола Јовић (TAŽ). Године 2017. у ТК Магнет у Књажевцу најбоља је била Лола Радивојевић (JAS). Године 2016. у ТК Медиана у Нишу најбољи су били Мина Милосављевић (Тениска академија Живковић) и Немања Динић (ТК Медиана Ниш). Године 2015. су у ТК ТАЖ тријумфовали Маша Митић (TAŽ) и Михаило Савић (GEM).