Anja Stanković, Mia Ristić, Dušan Lazarević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš

Првенство ТС источне Србије, ТК ТАЖ Ниш, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 25-27.11.17.

Првенство Тениског савеза источне Србије, турнир Б категорије за дечаке и девојчице до 12 година, одржан је 25. и 26. новембра 2017. године у Тениској академији Живковић у Нишу, у организацији Тениског савеза источне Србије.  Играно је на два терена са шљаком, а судио је Душан Лазаревић.

 

Победници Првенства Тениског савеза источне Србије су домаћи такмичари Ања Станковић (TAŽ) и Никола Јовић (TAŽ). Честитамо!

Друго место су освојили Миа Ристић (BOR) и Алекса Станковић (TOP). Оба финална меча била су неизвесна и пуна преокрета – Никола је победио Алексу 5-7 6-2 6-4, а Ања је савладала Миу 5-7 6-3 7-5.

Треће место су освојили Александар Жикић (TAŽ) и Лука Гроздановић (MED) у конкуренцији дечака, односно Милица Мартиновић (KOS) и Милица Стошовић (JAS) код девојчица.

Детаљније Првенство ТС источне Србије, ТК ТАЖ Ниш, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 25-27.11.17.

Aleksa Stanković, Nikola Jović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
Алекса Станковић и Никола Јовић са пехарима за финалисте Првенства Тениског савеза источне Србије

 

 

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

 

У новембру 2014. године у TK Медиана су на Првенству ТСИС до 12 година тријумфовали Јулија Раденковић (TAŽ) и Огњен Павловић (POŽ), а у децембру 2015. године такође у TK Медиана победници су били Стефан Скобелев (KOS) и Лола Радивојевић (JAS). У децембру прошле године су у ТК ТАЖ такође најбољи били Стефан Скобелев (KOS) и Лола Радивојевић (JAS).

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Миа Ристић (BOR)Милица Мартиновић (KOS)  6-0 6-1

Ања Станковић (TAŽ) – Милица Стошовић (JAS)  6-3 4-6 6-2

 

 

  26.11.17.  17.22 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 РИСТИЋ МИА BOR 3
2 СТАНКОВИЋ АЊА TAŽ 20
3 ИЛИЋ МАРИЈАНА KRU 25
4 СТОШОВИЋ МИЛИЦА JAS 30
5 СТЕВАНОВИЋ АЛЕКСАНДРА BOR 38
6 МИХАЈЛОВИЋ АНГЕЛИНА SPO 43
7 МАРТИНОВИЋ МИЛИЦА KOS 55
8 СИМИЋ АНЂЕЛА GEM 66
9 КРСТИЋ СОФИЈА MAG 71
10 ЦВЕТКОВИЋ КАТАРИНА TAŽ 83
11 БИШЕВАЦ БОЈАНА CIC 98
12 КУКИЋ МАРИЈА MAG 101
13 ЂОРЂЕВИЋ АЊА TAŽ 118
14 МИЛИСАВЉЕВИЋ МИА LAP 124

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 62,50

 

 

Budite u formi i tokom vikenda! #taž 🎾🏃🏻‍♀️🏃🏻

Објава коју дели TENISKA AKADEMIJA ŽIVKOVIĆ 🎾 (@tennistaz) дана

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Алекса Станковић (TOP)Александар Жикић (TAŽ)  6-1 6-0

Никола Јовић (TAŽ) – Лука Гроздановић (MED)  6-1 6-4

 

 

 

  26.11.17.  16.53 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 23
2 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ 29
3 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО KOS 33
4 МИЛЕНОВИЋ ОГЊЕН TAŽ 103
5 ИВАНОВ ФИЛИП BAB 162
6 СТЕФАНОВ НЕМАЊА BAB 0
7 ЖИКИЋ АЛЕКСАНДАР TAŽ 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 70,00

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *