Iva Janković, Lena Mijatović, Dule Tešović, Emilija Makević, Tatjana Kovačević, Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani

Првенство ТС западне Србије и Шумадије, TК Лучани, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 17-18.9.16.

Првенство Тениског савеза западне Србије и Шумадије, турнир зеленог нивоа за девојчице и дечаке до 10 година, Б категорије, одигран је 17. и 18. септембра у ТК Лучани.

То је квалификациони турнир за Куп Србије до 10 године, који се игра 24. септембра у ТК Спартак у Суботици. Најбољих 8 такмичара и такмичарки из сваког региона учествоваће на Купу Србије.

 

Нови прваци западне Србије и Шумадије су Огњен Милић (PUM) и Ива Јанковић (SLI). Честитамо!

Огњен је у финалу победио Вука Витезовића (JED) 4-2 4-0, а Ива Лену Мијатовић (LUC) 4-0 4-2.

 

Треће место су поделили Андрија Чопић (SLO) и Дарко Петровић (JED), односно Татјана Ковачевић и Емилија Макевић (STG) код девојчица.

Победник утешног турнира је Илија Илић, а друго место је освојио Новак Пешић.

Ognjen Milić, Vuk Vitezović, Dule Tešović, Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani
Финалисти Огњен Милић и Вук Витезовић са главним тренером у ТК Лучани Дулетом Тешовићем

Детаљније Првенство ТС западне Србије и Шумадије, TК Лучани, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 17-18.9.16.

 

Ognjen Milić, Vuk Vitezović, Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani
Финалисти Огњен Милић и Вук Витезовић

 

Iva Janković, Lena Mijatović, Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani
Финалисткиње Ива Јанковић и Лена Мијатовић

 

Ilija Ilić, Novak Pešić, Petra Pavlović, Andrej Kojičić, Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani
Полуфиналисти утешног турнира: Андреј Којичић, Новак Пешић, Илија Илић и Петра Павловић, са главним тренером у ТК Лучани Дулетом Тешовићем

 

Судија је био Милош Јован Живановић.

 

Ognjen Milić, Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani
Огњен Милић са победничким пехаром

 

 

Девојчице

 

 

 

🕟  21.9.16.  08.23 h

Главни турнир:

Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani

 

 

Утешни турнир:

Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 ЈАНКОВИЋ ИВА SLI
2 МАКЕВИЋ ЕМИЛИЈА STG
3 МИЈАТОВИЋ ЛЕНА LUC

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Вук Витезовић (JED) – Андрија Чопић (SLO)  2-4 4-2 7-5

Огњен Милић (PUM) – Дарко Петровић (JED)  4-1 4-0

 

 

🕟  19.9.16.  09.49 h

Главни турнир:

Prvenstvo zapadne Srbije i Šumadije do 10 godina, Teniski savez zapadne Srbije i Šumadije, Teniski klub Lučani

 

 

Round-robin:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 БИЈЕЉАНИН ВУК OTK
2 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO
3 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO
4 ГУДУРИЋ ЂОРЂЕ JED
5 МИЛИЋ ОГЊЕН PUM
6 НИКИЋ МИХАИЛО SLI
7 РАДОЈИЧИЋ МИЛАН SLO
8 СТЕФАНОВИЋ МАТЕЈА PUM

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *