Stefan Skobelev, Aleksa Gajić, Emilija Zdravković, Anastasija Stoiljković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije za dečake i devojčice do 14 godina, Teniski klub Mediana Niš, Teniski savez istočne Srbije

Првенство ТСИС, ТК Медиана Ниш, дечаци и девојчице 14 год, Б кат, 24-26.12.16.

Емилија Здравковић (TAŽ) и Стефан Скобелев (KOS) су победници Првенства Тениског савеза источне Србије, турнира Б категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одржаног од 24. до 26. децембра 2016. у ТК Медиана у Нишу, у организацији Тениског савеза источне Србије. Честитамо!

 

Емилија је у финалу победила Анастасију Стоиљковић (MED) 6-0 6-1, док је Стефан савладао Алексу Гајића (GEM), пошто је Алекса предао при резултату 4-6 6-3 1-1 у трећем сету.

Треће место су освојили Никола Цветановић (STO) и Немања Динић (MED), односно Неда Миленковић (VEG) и Мина Милосављевић (TAŽ).

Emilija Zdravković, Anastasija Stoiljković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije za dečake i devojčice do 14 godina, Teniski klub Mediana Niš, Teniski savez istočne Srbije
Финалисткиње Емилија Здравковић и Анастасија Стоиљковић

 

Stefan Skobelev, Aleksa Gajić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije za dečake i devojčice do 14 godina, Teniski klub Mediana Niš, Teniski savez istočne Srbije
Финалисти Стефан Скобелев и Алекса Гајић

 

Судија је била Тамара Михајловић.

 

Гласајте за најбољег малог тенисера Србије за 2016. годину, у конкуренцији до 10, 12 и 14 година – Милаш малог играча 2016, и предложите малог тенисера који је најбољи спортиста – Баболат Fair Play мали играч 2016:

 

Glasanje, Poziv na akciju, Call to action za glasanje

 

 

Teniska akademija Milaš Nova Pazova Srbija, Tennis Academy Milaš Serbia Babolat Srbija, sajt o dečjem tenisu Mali igrači, TK Gemax Beograd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Алекса Гајић (GEM) – Никола Цветановић (STO)  6-2 6-4

Стефан Скобелев (KOS) – Немања Динић (MED)  6-4 6-1

 

 

  25.12.16.  17.44 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ГАЈИЋ АЛЕКСА GEM 24
2 ПЕТРОВИЋ ЛУКА TOP 37
3 СКОБЕЛЕВ СТЕФАН KOS 40
4 ЦВЕТАНОВИЋ НИКОЛА STO 41
5 ДИНИЋ НЕМАЊА MED 62
6 БЈЕЛИЦА ЈОВАН MED 72
7 ИВАНОВИЋ ИЛИЈА STO 91
8 ТОСКИЋ ХАРАЛАМПИЈЕ KRU 93
9 МИЛОШЕВИЋ МАТЕЈА TAŽ 100
10 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО KOS 101
11 ЖИВКОВИЋ ЛАЗАР ŠMC 131
12 КРСТИЋ ОГЊЕН MED 203
13 МИТРОВИЋ МАКСИМ TAŽ 241
14 МИЉКОВИЋ АЛЕКСА KRU 259
15 ЋИРИЋ ДАНИЛО MED 279

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 118,30

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Анастасија Стоиљковић (MED) – Неда Миленковић (VEG)  6-2 6-3

Емилија Здравковић (TAŽ) – Мина Милосављевић (TAŽ)  6-0 3-0 Мина предала

 

  25.12.16.  17.44 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Сајт Мали играчи у сарадњи са регионалним тениским савезима припрема штампано издање – алманах дечјег тениса, неку врсту годишњака у којем ће бити објављене слике и основни подаци о свој деци која се такмиче у Србији, као и информације о активностима тениских савеза и клубова.

Almanah dečjeg tenisa, Mali igrači

 

Позивамо вас да нам пошаљете слику детета и унесете неколико основних података преко овог обрасца на сајту.

Almanah dečjeg tenisa, Mali igrači

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 МИЛОСАВЉЕВИЋ САРА TAŽ 73
2 ЗДРАВКОВИЋ ЕМИЛИЈА TAŽ 81
3 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИНА TAŽ 82
4 СТАНКОВИЋ АЊА TAŽ 95
5 МИЛЕНКОВИЋ НЕДА VEG 96
6 НИКОЛИЋ ЈОВАНА TAŽ 111
7 МИТИЋ МАША TAŽ 119
8 НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА TAŽ 141
9 МАРЈАНОВИЋ ТЕОДОРА TAŽ 175

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 108,10

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *