Petar Bašić Palković i Oliver Sabo Rac, finalisti, Prvenstvo Vojvodine do 12 godina, Teniski klub As Novi Sad

Првенство Војводине, ТК Ас, Нови Сад, дечаци и девојчице 12 година, B кат, 25-27.4.15.

Петар Башић Палковић (SPA) и Миа Марјановић (VOJ) су нови прваци Војводине у тенису!

Они су освојили Првенство Војводине за девојчице и дечаке до 12 година, турнир B категорије, одржан од 25. до 27. априла у ТК Ас у Новом Саду. Честитамо!

 

Миа је у финалу победила Јовану Цветковић (INS) 6-1 6-2, док је Петар био бољи од Оливера Сабо Раца (SPA) 3-6 6-3 6-4.

 

Petar Bašić Palković i Oliver Sabo Rac, finalisti, Prvenstvo Vojvodine do 12 godina, Teniski klub As Novi Sad
Петар Башић Палковић и Оливер Сабо Рац, финалисти

 

 

Mia Marjanović i Jovana Cvetković, finalistkinje, Prvenstvo Vojvodine do 12 godina, Teniski klub As Novi Sad
Финалисткиње Миа Марјановић и Јована Цветковић

 

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

Оливер Сабо Рац (SPA) Лука Рупњак (MRD)  7-5 6-0

Петар Башић Палковић (SPA) – Лука Јовановић (MLA)  6-2 6-2

 

Vreme_ikonica27.04.15.  17.04 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 СAБO РAЦ OЛИВEР SPA 2
2 БAШИЋ ПAЛКOВИЋ ПETAР SPA 5
3 JOВAНOВИЋ ЛУКA MLA 6
4 РУПЊAК ЛУКA MRD 14
5 MAНДOВИЋ ФИЛИП SPA 22
6 ПAВЛИЧИЋ БOРИС NS 38
7 КOMAЗEЦ MИЛOШ NS 40
8 БУГAРИН СРЂAН ŽAK 44
9 ЂУРЂИЋ НEДEЉКO TIS 46
10 ДEЛИЋ JOВAН NS 52
11 ДAВИДOВИЋ ДУШAН INS 55
12 СИНAДИНOВИЋ JOВAН SOL 57
13 ЋУРУВИJA ДРAГAН INS 58
14 ГOJКOВИЋ MATEJA SPA 63
15 СAВИН AЛEКСA MLA 75
16 ЂOКИЋ AНДРEJ SOL 78
17 ПИСAРИЋ AЛEКСA MRD 81
18 ЛУДOШКИ ЗOРAН GAL 83
19 ГAЋИНOВИЋ ИВAН TSZ 88
20 ЖИВКOВИЋ СEРГEJ SEN 89
21 КOВAЧEВИЋ AНДРEJ SPA 99
22 MРAOВИЋ НEMAЊA ŽAK 105
23 MAРКOВИЋ AЛEКСA ENS 124
24 MAРTИНOВИЋ НИКOЛA ENS 128
25 ГAЂAНСКИ AЛEКСAНДAР GAL 158
26 УЗEЛAЦ ЛУКA GAL 163
27 ДAНГУЗOВ ЛAЗAР SPI 0
28 ДРOНИЋ ЛУКA ENS 0
29 КЉAJЧИН MAРКO SOL 0
30 НAРAНЏИЋ MИХAJЛO SPI 0
31 СTOJAНOВИЋ AЛEКСEJ POL 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 68,20

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

Јована Цветковић (INS) Леа Рупњак (MRD)  6-1 6-3

Миа Марјановић (VOJ) – Глафира Пинхасова (MRD)  6-1 1-0 предаја Пинхасове

 

Vreme_ikonica27.04.15.  12.49 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЦВETКOВИЋ JOВAНA INS 8
2 MAРJAНOВИЋ MИA VOJ 15
3 КНEЖEВИЋ AНЂEЛA NS 19
4 РУПЊAК ЛEA MRD 20
5 КНEЗИ КATAРИНA NS 24
6 MИTРAКOВИЋ AЊA NS 25
7 JOВAНOВИЋ MИРJAНA INS 31
8 MИЛOJEВИЋ AЛEКСAНДРA MRD 34
9 КИШ ВИВИEН SPA 49
10 MИШИЋ AДРИJAНA ASN 54
11 ВРAНИЋ JAНA ŽAK 60
12 ГУЦУНСКИ MИЛИЦA MUN 66
13 MУЖИНИЋ ХEЛEНA KOV 85
14 БOЖOВИЋ MИЛИЦA TTH 90
15 JOШИЋ AНA SPA 109
16 БУБOЊA MИЛA ENS 0
17 PINHASOVA GLAFIRA MRD 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 45,90

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *