Lea Rupnjak, Anja Mitraković, Prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

Првенство Војводине, ТК Палић 1878, девојчице и дечаци 14 год, Б кат, 6-8.5.17.

Првенство Војводине, турнир Б категорије за девојчице и дечаке до 14 година, oдиграно је од 6. до 9. маја 2017. године у ТК Палић 1878, у организацији Тениског савеза Војводине.

 

Леа Рупњак (MRD) и Оливер Сабо Рац (SPA) су нови прваци Војводине до 14 година. Честитамо!

Леа је у финалу победила Ању Митраковић (SAJ) 6-4 6-2, док је Оливер после преокрета победио клупског друга Филипа Мандовића (SPA) 2-6 6-1 7-5.

Треће место у Војводини до 14 година су освојили Петар Башић Палковић (SPA) и Немања Мраовић (SPA), а у конкуренцији девојчица Мирјана Јовановић (INS) и Данијела Даниловић (SPA).

Леи Рупњак је ово 4. титула на 5 последњих турнира на којима је учествовала (последња је на Тошином меморијалу у Нишу пре десетак дана). Заиста импресиван низ резултата, браво Леа!

Такмичари суботичког Спартака оправдали су улоге носилаца –сви полуфиналисти код дечака били су из једног од најуспешнијих српских клубова, као и једна девојчица!

 

Filip Mandović, Oliver Sabo Rac, Prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Финалисти Првенства Војводине до 14 година Филип Мандовић и Оливер Сабо Рац

 

Petar Bašić Palković, Nemanja Mraović, Prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Трећи у Војводини, „спартаковци“ Немања Мраовић и Петар Башић Палковић

 

 

Играno je на 8 терена са шљаком, а судиo je Тибор Деметер.

 

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Леа Рупњак (MRD)Мирјана Јовановић (INS)  6-1 6-0

Ања Митраковић (SAJ) – Данијела Даниловић (SPA)  6-4 6-4

 

 

🕥  9.5.17.  12.01 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 10
2 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 15
3 КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА SAJ 16
4 ДАНИЛОВИЋ ДАНИЈЕЛА SPA 18
5 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS 29
6 РУПЊАК ЛЕА MRD 30
7 ЈОШИЋ АНА SPA 53
8 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 54
9 МИШИЋ АДРИЈАНА ASN 59
10 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 60
11 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 61
12 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 79
13 ЋУТИЛО СОФИЈА SPL 86
14 ПОЛИМАЦ КРИСТИНА ASN 90
15 МАРКОВИЋ НИКОЛИНА SAJ 91
16 ПОПОВИЋ НАЂА SPA 99
17 КРСМАНОВИЋ МАРИЈА ŽAK 111
18 КОВАЧ АНАМАРИА PAL 116
19 БУДИМИР ТЕОДОРА SPA 129
20 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 143
21 АШЛЕР ЛЕНА KIK 0
22 БАСТАХ ВАНЕСА PAL 0
23 БАТИНИЋ БЈАНКА PAL 0
24 КРСТИН МАРИНА KIK 0
25 СИНЕНКО АНАСТАСИЈА MIL 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 67,50

 

 

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Оливер Сабо Рац (SPA) – Петар Башић Палковић (SPA)  6-1 6-3

Филип Мандовић (SPA) – Немања Мраовић (SPA)  6-2 6-1

 

 

🕥  9.5.17.  12.13 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 МАНДОВИЋ ФИЛИП SPA 1
2 САБО РАЦ ОЛИВЕР SPA 2
3 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 4
4 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 25
5 РУПЊАК ЛУКА MRD 26
6 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 37
7 КОМАЗЕЦ МИЛОШ SAJ 46
8 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 50
9 МРАОВИЋ НЕМАЊА SPA 51
10 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 61
11 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 77
12 ДЕЛИЋ ЈОВАН SAJ 78
13 МАРТИНОВИЋ НИКОЛА ASN 95
14 РАДОЊИЋ ВЕЉКО SPA 101
15 БУГАРИН СРЂАН ŽAK 128
16 РАЈАК АНДРЕЈ VOJ 147
17 ХАЛАС ЛУКА SPA 149
18 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 155
19 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 164
20 ХЕРБАТИН ОЛИВЕР SPA 181
21 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИХАЈЛО MRD 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 78,90

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *