Dunja Marić, Lea Rupnjak, Luka Rupnjak, Luka Jovanović, Ana Jović, Prvenstvo Vojvodine u tenisu do 12 godina, Teniski klub Vojvodina Novi Sad

Првенство Војводине, ТК Војводина Нови Сад, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 2-4.5.16.

Леа Рупњак (MRD) и Лука Јовановић (MLA) су нови прваци Војводине до 12 година!

Они су освојили Првенство Војводине, турнир Б категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржан од 2. до 5. маја у ТК Војводина у Новом Саду. Честитамо!

 

Леа је у финалу победила Дуњу Марић (SAJ) 6-1 6-0, а Лука је савладао Луку Рупњака (MRD) 6-1 6-1.

 

Треће место су освојили Алекса Писарић (MRD) и Зоран Лудошки (GAL), а у конкуренцији девојчица Дејана Тодоровић (ŽAK) и Јана Вранић (ŽAK).

 

 

Детаљније Првенство Војводине, ТК Војводина Нови Сад, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 2-4.5.16.

 

Aleksa Pisarić, Zoran Ludoški, Ana Jović, Prvenstvo Vojvodine u tenisu do 12 godina, Teniski klub Vojvodina Novi Sad
Алекса и Зоран са судијом Аном Јовић и представницом организатора

 

Турнир је судила Ана Јовић.

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

Лука Јовановић (MLA) – Алекса Писарић (MRD)  6-2 6-1

Лука Рупњак (MRD) – Зоран Лудошки (GAL)  6-2 6-1

 

 

?  5.5.16.  13.59 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Novog Sada, TK Internacional, 16 god devojčice 18.08.18SE16/16август 18, 2018
OP Paraćina, TK Gorocvet, 16 god dečaci 18.08.18SE32/32август 18, 2018
OP Beograda, TK Partizan, 14 god devojčice 18.08.18SE32/32август 18, 2018
OP Beograda, TK Partizan, 14 god dečaci 18.08.18SE32/32август 18, 2018
OP Šapca, TK Stari grad, 12 god dečaci 18.08.18SE32/32август 18, 2018

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЈОВАНОВИЋ ЛУКА MLA 1
2 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 5
3 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 6
4 РУПЊАК ЛУКА MRD 12
5 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 18
6 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 19
7 ПАВЛИЧИЋ БОРИС SAJ 29
8 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 33
9 ЂУРЂИЋ НЕДЕЉКО MLA 36
10 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 37
11 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 42
12 МУЛАЛИЋ ЕДИН SOL 58
13 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 60
14 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 71
15 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 79
16 МИРОСАВЉЕВ МЛАДЕН KIK 80
17 ШИБУЛ СТЕФАН KIK 81
18 РАЈАК АНДРЕЈ VOJ 82
19 ГАЋИНОВИЋ ИВАН TSZ 85
20 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 90
21 РАДОЊИЋ ВЕЉКО SPA 99
22 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 104
23 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 106
24 ПЕКАРЕВИЋ МАРКО KIK 111
25 ЋИРИЋ УРОШ KIK 112
26 ЂУКИЋ АНДРЕЈ KIK 113
27 ПЕТРОВИЋ УРОШ SPS 145
28 ДАНГУЗОВ ЛАЗАР SPI 148
29 РЕЧО АЛЕКСАНДАР MRD 150
30 ГУЊИЋ ЂОРЂЕ VOJ 152
31 МИЛУТИН НИКОЛА VOJ 157
32 ХАЛАС ЛУКА SPA 174
33 ЋОРОВИЋ НИКОЛА VOJ 0
34 МИЈАТОВИЋ ДАНИС SOL 0
35 МИЈАТОВИЋ ЗЛАТАН SOL 0
36 ШЕВО ЛУКА ŽAK 0
37 СТЕПАНОВ ДУШАН JEZ 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 78,00

 

 

Напишите своју тениску причу (у текстуалном, фото или видео облику) и освојите Баболат ваучер од 30 евра, бесплатна 4 термина у клубовима пријатељима нашег сајта и друге занимљиве тениске награде

Nagradni konkurs Moja Babolat teniska priča, sajt o dečjem tenisu Mali igrači

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Леа Рупњак (MRD) – Дејана Тодоровић (ŽAK)  6-4 6-1

Дуња Марић (SAJ) – Јана Вранић (ŽAK)  6-4 7-5

 

 

?  5.5.16.  18.12 h

Коначни резултати:

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 РУПЊАК ЛЕА MRD 12
2 ВАЈАГИЋ УНА MRD 29
3 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 31
4 МАРИЋ ДУЊА SAJ 42
5 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 45
6 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 47
7 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 51
8 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 60
9 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИЛИЦА MRD 67
10 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 70
11 ХРНЧИЋ ПАУЛА IND 73
12 ВИШЊИЋ НЕВЕНА GAL 75
13 КЕШЕЉ ТЕОДОРА IND 81
14 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 101
15 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 104
16 ВАСИЋ ЕЛА VOJ 112
17 БУБОЊА АНА WNS 0
18 БУБОЊА МАЈА WNS 0
19 ЈОЦИЋ ТИЈАНА SPL 0
20 МИМОВИЋ НЕДА WNS 0
21 СТЕПАНОВ ГОРДАНА JEZ 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 62,50

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *