Mateja Gojković, Zoran Ludoški, Siniša Krajinović, Prvenstvo Vojvodine do 12 godina, Teniski klub ŽAK Sombor

Првенство Војводине, ТК ЖАК, девојчице и дечаци 12 год, Б кат, 29.4-1.5.17.

Милица Дрљан (SPL) и Зоран Лудошки (GAL) су победници Првенства Војводине, турнира Б категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног од 29. априла до 1. маја 2017. године у ТК ЖАК, у организацији Тениског савеза Војводине. Честитамо!

Милица је после велике борбе победила Дејану Тодоровић (ŽAK) 6-4 2-6 6-4, а Зоран је победио Матеју Гојковића (SPA) 6-3 6-0.

Зоран је импресивно одиграо читав турнир, изгубивши свега 5 гемова у 5 мечева!

Треће место у Војводини су освојиле Дуња Марић (SAJ) и Елена Коњикушић (ROD), односно код дечака Стефан Ђурашиновић (ENS) и Андреј Рајак (VOJ). Занимљиво да су сви освајачи 3. места Новосађани.

 

Milica Drljan, Dejana Todorović, Siniša Krajinović, Prvenstvo Vojvodine do 12 godina, Teniski klub ŽAK Sombor
Финалисткиње Милица Дрљан и Дејана Тодоровић са господином Синишом Крајиновићем

 

 

Играно је на 9 терена са шљаком, а судила је Соња Чанчар.

 

 

Mateja Gojković, Zoran Ludoški, Prvenstvo Vojvodine do 12 godina, Teniski klub ŽAK Sombor
Зоран Лудошки и Матеја Гојковић током финала Првенства Војводине, 1. мај 2017.

 

 

Алманах дечјег тениса можете купити у нашем веб-шопу (плаћање поузећем) на овом линку, или у следећим клубовима: ТК СпартакТК СајмиштеТК Ђукић, ТК Харон, ТК Дрил, ТА Типсаревић, ТК Privilege, Рекет клуб, ТК Бањица, ТК Fair Play, ТК Црвена звезда, ТК Classics, ТА Живковић

 

Luka Ilić, Luka Ševo, Nikola Ilić, Prvenstvo Vojvodine do 12 godina, Teniski klub ŽAK Sombor
Лука Илић са млађим братом Николом и Лука Шево у Сомбору

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дејана Тодоровић (ŽAK)Дуња Марић (SAJ)  6-4 6-3

Милица Дрљан (SPL) – Елена Коњикушић (ROD)  6-1 6-4

 

 

🕥  1.5.17.  12.19 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 11
2 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 13
3 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 19
4 МАРИЋ ДУЊА SPA 20
5 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 23
6 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 27
7 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN 34
8 ВАСИЋ ЕЛА ENS 46
9 БУДИМИР ТЕОДОРА SPA 48
10 ПОПОВИЋ НАЂА SPA 62
11 ПАШТАР ЈЕЛЕНА SPS 76
12 ЋУРЧИН ТИЈАНА JEC 82
13 МИРЧИЋ СИМОНА KIK 83
14 ХОРВАЦКИ АНА МАРИЈА SPA 99
15 ПЕТРОВИЋ МИЛИЈАНА ENS 0
16 ПИСАР АЊА DUN 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 45,90

 

 

 

Teniski klub ŽAK Sombor

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Матеја Гојковић (SPA)Стефан Ђурашиновић (ENS)  6-1 6-1

Зоран Лудошки (GAL) – Андреј Рајак (VOJ)  6-1 6-0

 

 

 

🕥  1.5.17.  13.58 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 2
2 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 3
3 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 4
4 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 11
5 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 20
6 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 21
7 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 24
8 РАЈАК АНДРЕЈ VOJ 27
9 ИЛИЋ ЛУКА SPA 29
10 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 46
11 РАДОЊИЋ ВЕЉКО SPA 47
12 ХАЛАС ЛУКА SPA 50
13 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 51
14 ШЕВО ЛУКА ŽAK 60
15 РАДИШИЋ НИКОЛА TSZ 61
16 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN 62
17 КОКОТОВИЋ НЕМАЊА ASN 71
18 ЋИРИЋ УРОШ KIK 72
19 ВУЛИЋ МАТИЈА VRB 85
20 ЂУКИЋ АНДРЕЈ KIK 86
21 ПЕТРОВИЋ УРОШ INS 93
22 КУЦУРСКИ МИТАР ŽAK 94
23 ЈУЂАК ДОМИНИК VOJ 95
24 ФЕРКОВИЋ ЕГОН SPA 104
25 ТОПИЋ ЛУКА TIS 105
26 ПАВИЋЕВИЋ СТРАХИЊА ŽAK 110
27 БОРБЕЉ АЛЕКСА KIK 111
28 МИЛУТИН НИКОЛА VOJ 114
29 ЂОРЂЕВИЋ НЕМАЊА MRD 115
30 ПЕТРОВИЋ МИЛОШ INS 116
31 ХЕРБАТИН ОЛИВЕР SPA 132
32 АНТИЋ СТЕФАН IND 0
33 ЋУТИЛО МИЛОШ SPL 0
34 ГАВРИЋ ТЕОДОР ASN 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 65,20

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *