Anja Vujović, Dunja Marić, Petra Konjikušić, Milica Popovski, Prvenstvo Vojvodine za devojčice i dečake do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine

Првенство Војводине, TК Змај Сремска Митровица, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 17-19.9.16.

Првенство Војводине, турнир зеленог нивоа за девојчице и дечаке до 10 година, Б категорије, одржано је 17. и 18. септембра у ТК Змај у Сремској Митровици, у организацији Тениског савеза Војводине.

То је квалификациони турнир за Куп Србије до 10 године, који се игра 24. септембра у ТК Спартак у Суботици. Најбољих 8 такмичара и такмичарки из сваког региона учествоваће на Купу Србије.

 

Нови прваци Војводине до 10 година су Дуња Марић (SAJ) и Матија Вулић (VRB). Честитамо!

Дуња је у финалу победила Ању Вујовић (SPA) 4-2 4-1, док је Матија савладао Божидара Бубњевића (GAL) 3-4 4-2 7-1.

Треће место су освојили Дамјан Стојковић (DIN) и Лука Илић (ŽAK), односно Милица Поповски (DIN) и Петра Коњикушић (TSZ) код девојчица.

 

 

 

Anja Vujović, Dunja Marić, Milica Popovski, Prvenstvo Vojvodine za devojčice i dečake do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine
Дуња Марић, Ања Вујовић и Милица Поповски са представником организатора

 

Anja Vujović, Dunja Marić, Petra Konjikušić, Prvenstvo Vojvodine za devojčice i dečake do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine
Петра Коњикушић, Ања Вујовић и Дуња Марић

 

 

Anja Vujović, Dunja Marić, Prvenstvo Vojvodine za devojčice i dečake do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine
Финалисткиње Ања Вујовић и Дуња Марић

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дуња Марић (SAJ) – Милица Поповски (DIN)  4-0 4-1

Ања Вујовић (SPA) – Петра Коњикушић (TSZ)  4-0 4-1

 

 

(извињавамо се што се резултати не виде добро)

🕟  18.9.16.  19.21 h

Главни турнир:

 

 

Round-robin:

Prvenstvo Vojvodine za devojčice do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 БУДИМИР ТЕОДОРА SPA
2 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ
3 КОСТОВИЋ ТЕОДОРА MRD
4 МАРИЋ ДУЊА SAJ
5 МАРЈАНОВИЋ ДУЊА VOJ
6 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN
7 ВУЈОВИЋ АЊА SPA
8 ВУКСАНОВИЋ ЛЕНКА VOJ
9 ЗЕРЕМСКИ АЊА VOJ

 

 

 

Luka Ilić, Nikola Ilić, Prvenstvo Vojvodine za devojčice i dečake do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine
Трећепласирани Лука Илић са братом Николом

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Матија Вулић (VRB) – Дамјан Стојковић (DIN)  4-1 4-1

Божидар Бубњевић (GAL)Лука Илић (ŽAK)  4-1 4-0

 

 

🕟  18.9.16.  19.25 h

Главни турнир:

Prvenstvo Vojvodine za devojčice i dečake do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine

 

 

Round-robin:

Prvenstvo Vojvodine za devojčice i dečake do 10 godina, Teniski klub Zmaј Sremska Mitrovica, Teniski savez Vojvodine

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 БЈЕЛОБРК ЈОВАН WNS
2 БОГИЧЕВИЋ УРОШ SOL
3 БУБЊЕВИЋ БОЖИДАР GAL
4 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН VOJ
5 ИЛИЋ ЛУКА ŽAK
6 ИВАНОВИЋ НОВАК WIN
7 МЕСАРОШ АДРИАН SPS
8 МИЛАНКОВИЋ МИЛОШ SPI
9 ПАВИЋЕВИЋ СТРАХИЊА ŽAK
10 ПРЕЛЕВИЋ МИЛОШ ASN
11 РАДИШИЋ НИКОЛА GAL
12 САВКОВИЋ СТЕФАН SPI
13 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN
14 ТЕОДОРОВИЋ РАДОВАН SIV
15 ТОПИЋ ЛУКА TIS
16 ВУЛИЋ МАТИЈА VRB
17 ЂОРЂЕВИЋ НЕМАЊА MRD

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *