Anđela Lazarević, Fatma Idrizović, Regionalno prvenstvo Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski klub Kraljevo

Регионално првенство ТСШиЗС, ТК Краљево, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 4-6.4.16.

Крста Петровић (OKG) и Фатма Идризовић (FET) су нови регионални прваци Шумадије и западне Србије до 12 година. Све честитке!

Они су победници Регионалног првенства Тениског савеза Шумадије и западне Србије, турнира Б категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржаног 4. јуна у ТК Краљево.

 

Крста је у финалу савладао Матију Тешића (STG) 4-6 6-2 6-2, док је Фатма победила Анђелу Лазаревић (STG) 6-0 6-0.

Треће место код дечака су освојили Саша Марковић (STG) и Лазар Димитријевић (STG), односно Сара Ђунисијевић (KLS) и Александра Јоковић (SLO) у конкуренцији девојчица.

 

Krsta Petrović, Matija Tešić, Regionalno prvenstvo Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski klub Kraljevo
Финалисти Крста Петровић и Матија Тешић

 

Saša Marković, Lazar Dimitrijević, Predrag Petronijević, Regionalno prvenstvo Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski klub Kraljevo
Трећепласирани Саша Марковић и Лазар Димитријевић са директором ТК Краљево Предрагом Петронијевићем

 

Турнир је обележио успех ТК Стари град из Шапца, јер су чак тројица полуфиналиста у конкуренцији дечака из тог клуба, а једна девојчица је играла у финалу!

 

 

Турнир је судио Никола Јанковић.

 

 

Saša Marković, Lazar Dimitrijević, Strahinja Petronijević, Regionalno prvenstvo Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski klub Kraljevo
Трећепласирани Саша Марковић и Лазар Димитријевић са Страхињом Петронијевићем (у позадини је неизбежни Матс 🙁 )

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Крста Петровић (OKG) – Саша Марковић (STG)  6-0 предаја Саше Марковића

Матија Тешић (STG) – Лазар Димитријевић (STG)  6-3 6-1

 

 

?  4.6.16. 20.26 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ПЕТРОВИЋ КРСТА OKG 2
2 ТЕШИЋ МАТИЈА STG 8
3 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 21
4 БОЈОВИЋ ЛАЗАР LUC 28
5 МАРКОВИЋ САША STG 42
6 ПЕРИШИЋ АНДРИЈА KRA 72
7 ПЕТРОВИЋ Б ЛУКА KRA 98
8 ЕРАЦ ЛУКА KRA 189
9 МИЛЕНКОВИЋ АЉОША IVS 197
10 АЈДУКОВИЋ ФИЛИП STG 0
11 РАДОВАНОВИЋ ФИЛИП PUM 0
12 СРЕТЕНОВИЋ ЈАНКО KRA 0
13 ТРАЈКОВИЋ АЛЕКСА KRA 0
14 ЂУРИЋ ЛАЗАР KRA 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 73,00

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Фатма Идризовић (FET) – Сара Ђунисијевић (KLS)  6-1 6-2

Анђела Лазаревић (STG) – Александра Јоковић (SLO) 6-1 6-1

 

 

 

?  5.6.16. 09.51 h

Коначни резултати:

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ИДРИЗОВИЋ ФАТМА FET 3
2 НИКОЛИЋ ТЕОДОРА LUC 9
3 ЛАЗАРЕВИЋ АНЂЕЛА STG 10
4 МИЛОВАНОВИЋ ЕМИНА KRA 34
5 ЈОКОВИЋ АЛЕКСАНДРА SLO 48
6 ЂУНИСИЈЕВИЋ САРА KLS 58
7 ЂОКОВИЋ НЕВЕНА TAK 122
8 ЧВОРОВИЋ ТЕОДОРА RAO 0
9 ИЛИЋ ТАМАРА PUM 0
10 ЈАНИЋИЈЕВИЋ АНЂЕЛИНА KRA 0
11 МИЛОШЕВИЋ МИЛИЦА SLO 0
12 НИКОЛИЋ АНАСТАСИЈА SLO 0
13 СИМИЋ МАРИЈА KRA 0
14 ТОПАЛОВИЋ СОФИЈА SLO 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 40,60

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *