Lana Stanišić, Tijana Sretenović, Šacin memorijal do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo

Шацин меморијал, ТК Динамо Панчево, дечаци и девојчице 12 година, III кат, 21-23.5.16.

Лана Станишић (TRI) и Вања Петров (STP) су победници традиционалног Шациног меморијала, турнира III категорије за дечаке и девојчице до 12 година, одржаног од 21. до 24. маја у ТК Динамо у Панчеву. Честитамо!

 

Лана је у финалу победила Тијану Сретеновић (GAZ) 6-2 6-3, а Вања је савладао Матеју Гојковића (SPA) 6-4 6-4.

Треће место код дечака су освојили Алекса Марковић (ENS) и Миљан Марковић (POŽ), а у конкуренцији девојчица Дејана Тодоровић (ŽAK) и Христина Љуба (HAR).

 

Mateja Gojković, Vanja Petrov, Šacin memorijal do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo
Финалисти Матеја Гојковић и Вања Петров

 

Lana Stanišić, Šacin memorijal do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo
Победница Лана Станишић

 

Vanja Petrov, Šacin memorijal do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo
Победник Вања Петров

 

Hristina Ljuba, Šacin memorijal do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo
Христина Љуба, 3. место

 

Турнир је судио Бранислав Павловић.

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Вања Петров (STP) – Алекса Марковић (ENS)  3-6 6-4 6-4

Матеја Гојковић (SPA) – Миљан Марковић (POŽ)  7-5 7-5

 

 

?  23.5.16.  21.57 h

Коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг Статус
1 ПЕТРОВ ВАЊА STP 11 DA
2 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 13 DA
3 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 15 DA
4 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 30 DA
5 МАРКОВИЋ МИЉАН POŽ 31 DA
6 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 35 DA
7 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK 37 DA
8 МАРКОВИЋ САША STG 39 DA
9 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 45 DA
10 ИВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 49 DA
11 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 51 DA
12 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА ADV 52 DA
13 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ WIN 55 DA
14 МАРТИНОВИЋ НИКОЛА ASN 57 DA
15 ЛУЛИЋ НИКОЛА PAR 59 DA
16 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА VIC 64 DA
17 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ DJU 65 DA
18 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 66 DA
19 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 67 DA
20 ЛАЗИЋ ЛУКА GAZ 70 DA
21 ГАЋИНОВИЋ ИВАН TSZ 71 DA
22 ЋИРИЋ АНДРЕЈ STP 72 DA
23 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 74 DA
24 МАРКОВИЋ АНДРЕЈ CZ 76 DA
25 СТОЈОВИЋ ВИКТОР GS 77 DA
26 БИРЧАНИН ЛЕОН OLI 78 DA
27 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 79 DA
28 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 81 DA
29 ШИБУЛ СТЕФАН KIK 83 DA
30 РЕЧО АЛЕКСАНДАР MRD 86 DA
31 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА PAR 88 DA
32 МАРКОВИЋ ИВАН TIP 95 DA
33 ХУЂЕЦ АЛЕКСАНДАР SBG 96 DA
34 АРСИЋ НИКОЛА DJU 97 DA
35 СТАНКОВИЋ СИМЕОН TRK 100 DA
36 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 107 DA
37 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 109 DA
38 ЋИРИЋ УРОШ KIK 112 DA
39 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 113 DA
40 ЂУКИЋ АНДРЕЈ KIK 114 DA
41 АНЂЕЛКОВИЋ АНДРЕЈ TIP 118 DA
42 ЂУКИЋ МАРКО DIN 120 DA
43 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 130 DA
44 МИЛИЋ ИЛИЈА HAR 134 DA
49 ДУБАЈИЋ РАСТКО DIN 136 ALT
50 СВИЛОКОС АЛЕКСА CZ 138 ALT
51 ЈАНКАЊ ВЛАДО WS 140 ALT
52 КОВАЧЕВИЋ СТЕФАН CLA 145 ALT
53 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЈОВАН MLA 192 ALT
54 БЈЕЛИЦА МАТИЈА MLA 193 ALT
55 ЛАЗАРОВ МИХАЈЛО MLA 195 ALT
56 МИЛЕНКОВИЋ АЉОША IVS 196 ALT
57 ЋОРЛУКА ВИКТОР MLA 199 ALT
58 АМИЖИЋ МАТЕЈА DIN 0 ALT
59 ЦЕРА АДРИЈАН MLA 0 ALT
60 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 0 ALT
61 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 0 ALT
62 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ HAR 0 ALT

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИKА: 83,40

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Lana Stanišić, Branislav Pavlović, Šacin memorijal do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo
Лана са судијом Браниславом Павловићем

 

Резултати полуфинала:

 

Лана Станишић (TRI) – Дејана Тодоровић (ŽAK)  6-4 6-3

Тијана Сретеновић (GAZ) – Христина Љуба (HAR)  6-1 6-3

 

 

?  24.5.16.  21.39 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг Статус
1 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 17 DA
2 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 19 DA
3 СТАНИШИЋ ЛАНА TRI 20 DA
4 РИСТИЋ МИА BOR 22 DA
5 ГРУЈИЋ ЈОВАНА POŽ 23 DA
6 МИЛОСАВЉЕВИЋ ДОРОТЕА CZ 24 DA
7 ЗАБРДАЦ НИНА TIP 26 DA
8 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 29 DA
9 МАРИЋ ДУЊА SAJ 30 DA
10 СРЕТЕНОВИЋ ТИЈАНА GAZ 31 DA
11 МАРКОВИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 34 DA
12 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 35 DA
13 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 39 DA
14 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 40 DA
15 МИЛОШЕВИЋ ТЕОДОРА CZ 42 DA
16 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 48 DA
17 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 53 DA
18 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИЛИЦА MRD 60 DA
19 РИСТИЋ САРА CZ 71 DA
20 ДЕЛЕТИЋ СИМОНА TRI 73 DA
21 ВИШЊИЋ НЕВЕНА GAL 76 DA
22 КЕШЕЉ ТЕОДОРА IND 77 DA
23 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 78 DA
24 ЈОВАНОВИЋ НИНА DIN 79 DA
25 ЈОЦИЋ ТИЈАНА SPL 81 DA
26 КОВАЧЕВИЋ АЛЕКСАНДРА SAJ 88 DA
27 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 97 DA
28 ВАСИЋ ЕЛА VOJ 100 DA
29 МИМОВИЋ НЕДА WNS 106 DA
30 МИЛКИЋ ИВА SBG 108 DA
31 КРАЈЧЕСКИ ТЕОДОРА DIN 110 DA
32 КРСТИН МАРИНА KIK 116 DA
33 МИРЧИЋ СИМОНА KIK 127 DA
34 АШЛЕР ЛЕНА KIK 131 DA
35 ПОПОВИЋ ЉУБИЦА MLA 135 DA
36 СТАНИШИЋ АНДРЕА MLA 136 DA
37 ЈЕРЕМИЋ ЛАНА MLA 137 DA
38 ФИЛИПОВ САРА DIN 0 DA
39 МАТИЋ МИЛАНА TSZ 0 DA
40 РАКИЋ НИКОЛИНА DIN 0 DA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 68,10

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *