Andrej Komnenić, Petar Ćertić, Stefan Komnenić, Šacin memorijal 2017 do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo

Шацин меморијал, ТК Динамо Панчево, девојчице и дечаци 12 год, II кат, 10-12.6.17.

Милица Дрљан (SPL) и Андреј Комненић (GAZ) су победници Шациног меморијала, турнира II категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног од 10. до 12. јуна 2017. године у ТК Динамо у Панчеву. Све честитке!

Милица је у одличном мечу победила Дуњу Марић (SAJ) 6-3 6-3, а Андреј је савладао Петра Ћертића (HAR) 6-2 6-4, реванширајући му се за пораз у финалу у ТК Смеч пре недељу дана.

Треће место су освојиле Тара Михаљевић (REK) и Милица Поповски (DIN), односно Немања Мандић (SPL) и Миљан Марковић (POŽ).

 

Dunja Marić, Milica Drljan, Milica Dajin, Šacin memorijal 2017 do 12 godina, Teniski klub Dinamo Pančevo
Финалисткиње Милица Дрљан и Дуња Марић са судијом Милицом Дајин

 

 

 

Игра се на 6 шљакастих терена у панчевачком насељу Миса.

 

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Андреј Комненић (GAZ) – Немања Мандић (SPL)  6-2 6-1

Петар Ћертић (HAR) – Миљан Марковић (POŽ)  6-2 6-2

 

 

🕥  12.6.17.  19.08 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 12
2 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 13
3 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 16
4 МАРКОВИЋ МИЉАН POŽ 18
5 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 19
6 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 24
7 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 25
8 ИЛИЋ ЛУКА SPA 29
9 ЛУЛИЋ НИКОЛА REK 31
10 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ REK 39
11 МИТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ TRK 40
12 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 41
13 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 43
14 АРСИЋ НИКОЛА DJU 46
15 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 47
16 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN 48
17 РАДИШИЋ НИКОЛА TSZ 53
18 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСА GAZ 56
19 ШЕВО ЛУКА ŽAK 59
20 ВУЛЕТИЋ НЕМАЊА DRI 60
21 ПЕКАРЕВИЋ МАРКО KIK 63
22 ЋИРИЋ УРОШ KIK 68
23 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 71
24 ВУЛИЋ МАТИЈА VRB 74
25 ПЕТРОВИЋ УРОШ INS 85
26 БУБЊЕВИЋ БОЖИДАР GAL 88
27 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЈОВАН MLA 101
28 КАТАЛИНИЋ АНДРЕЈ MLA 102
29 РИСТИЋ СТРАХИЊА NEB 110
30 БОРБЕЉ АЛЕКСА KIK 112
31 ГАВРИЋ ТЕОДОР ASN 146
32 МАЏАРЕВИЋ ЛУКА BGT 0
33 СУШИЋ НИКОЛА DIN 0
34 HAMADA MASAKI DIN 0
35 IWATA TOA DIN 0
36 RIKITOKU DAN DIN 0
37 MATSUMOTO KAZUYA DIN 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 56,10

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Милица Дрљан (SPL)Тара Михаљевић (REK)  6-3 6-3

Дуња Марић (SAJ)Милица Поповски (DIN)  6-3 6-1

 

 

🕥  12.6.17.  16.07 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 11
2 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 17
3 МАРИЋ ДУЊА SAJ 23
4 МИХАЉЕВИЋ ТАРА REK 24
5 ДЕЛЕТИЋ СИМОНА MAT 27
6 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 28
7 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN 29
8 ВАСИЋ ЕЛА ENS 40
9 ВАЈА КЛАРА CZ 44
10 АРСИЋ АНАСТАСИЈА DRI 51
11 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 56
12 ДИМИТРИЕВСКИ НАТАЛИЈА DIN 58
13 ПРЕМОВИЋ ЈАНА ABO 61
14 ПАШТАР ЈЕЛЕНА SPS 74
15 ЂУКИЋ ДАРИЈА DRI 81
16 ЂУРКОВИЋ МАРТИНА ŽAK 84
17 ПЕТРОВИЋ МИЛИЈАНА ENS 92
18 МИРЧИЋ СИМОНА KIK 93
19 ЈОВАНОВИЋ НИНА DIN 96
20 ГАЛИН АНДРЕА НОА WS 103
21 МИТИЋ САРА DIN 0
22 РОДИЋ АНЂЕЛА ROD 0
23 СМИЉАНИЋ МИА TRK 0
24 УГРЕНОВИЋ АНА MOK 0
25 ЂУРКОВИЋ КАЈА GEM 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 54,60

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *