Anđela Jocović, Miloš Vuković, Iva Pantović, Šekijev memorijal do 14 godina, Teniski klub Vojvodina Novi Sad

Шекијев меморијал, ТК Војводина, Нови Сад, дечаци и девојчице 14 год, I кат, 4-8.7.15.

Милош Вуковић (SPA) и Анђела Јоцовић (SPL) су победници Шекијевог меморијала, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одржаног од 4. до 8. јула у ТК Војводина у Новом Саду. Честитамо!

Милош је у финалу победио Душана Обрадовића (JEC) 3-6 6-2 6-0, док је Анђела добила финални меч против Иве Пантовић (TIP) без борбе.

 

Anđela Jocović, Miloš Vuković, Iva Pantović, Šekijev memorijal do 14 godina, Teniski klub Vojvodina Novi Sad

 

Viktor Stojanović, Šekijev memorijal, Teniski klub Vojvodina Novi Sad
Полуфиналиста Виктор Стојановић

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Душан Обрадовић (JEC) Виктор Стојановић (PAR)  6-1 6-2

Милош Вуковић (SPA) Стефан Спасојевић (WIN)  6-1 6-4

 

 

Vreme_ikonica07.07.15.  19.48 h

Главни жреб, коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

Vreme_ikonica04.07.15.

Квалификације:

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ОБРАДОВИЋ ДУШАН JEC 4 DA
2 ВУКОВИЋ МИЛОШ SPA 6 DA
3 СПАСОЈЕВИЋ СТЕФАН WIN 9 DA
4 СТОЈАНОВИЋ ВИКТОР PAR 11 DA
5 КАЛАФАТИЋ СТЕФАН NS 13 DA
6 ЗУБАЦ ДИМИТРИЈЕ ENS 14 DA
7 БАЈИЋ ДУШАН ASN 15 DA
8 РАКОЧЕВИЋ МИРО CLA 17 DA
9 ТОДОРОВИЋ ЛУКА CZ 21 DA
10 НИКИЋ АНДРИЈА DJU 23 DA
11 АНТОНИЋ ДАНИЕЛ ENS 24 DA
12 ПОЛОВИНА ЛУКА ENS 31 DA
13 КОСТИЋ ДУШАН INS 32 DA
14 МИТРИЋ ДРАГУТИН AGR 41 DA
15 МАТИЋ ДРАГАН SUN 53 DA
16 СИМЕУНОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 54 DA
17 МАЦУРА МИЛАН HAR 55 DA
18 БАЉ АЛЕКСАНДАР DRI 62 DA
19 ЗОРОЈА ИЛИЈА DIN 68 DA
20 ЋУРИЋ МАТЕЈА DJU 70 DA
21 СТОЈАНОВИЋ ФИЛИП ENS 73 DA
22 КРСТИЋ МИЉАН SSM 75 DA
23 СЛИЈЕПЧЕВИЋ ЈОВАН DJU 77 DA
24 ДАШИЋ ЛАВ VIC 78 DA
25 СУДАР МАРКО AGR 79 WC
26 РАДОВИЋ ЈОВАН ENS 83 WC
27 ДЕЛИЋ УРОШ NS 105 WC
28 ЦРНОГОРАЦ СЛОБОДАН INS 114 WC
29 МИХАИЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 85 QA
30 САМАРЏИЋ ПАВЛЕ TIP 88 QA
31 СТАНИМИРОВИЋ НИКОЛА ABO 98 QA
32 ПОПОВИЋ ВУКАШИН JEZ 108 QA
33 ЈАКОВЉЕВИЋ АНДРЕЈ ASN 110 QA
34 ТРАВИЦА ЈАКОВ DJU 115 QA
35 ДЕЛИЋ ЈОВАН NS 123 QA
36 ЧЕЈОВИЋ СЛОБОДАН PAR 131 QA
37 ПЕРОВИЋ БОЖИДАР VOJ 141 QA
38 ИЛИЋ ДАНИЛО ABO 144 QA
39 ПЕРАЋ АЛЕКСА NS 147 QA
40 ВАЛЧИЋ ВАЊА OTK 151 QA
41 МУШИЦКИ СТРАХИЊА NS 184 WCQ
42 ЈОВАНОВИЋ АНДРЕЈ DIN 185 WCQ
43 КОСАНОВИЋ МИХАИЛО NS 205 WCQ
44 ЦВЕТКОВИЋ СТЕФАН NS 241 WCQ
45 ЈОВАНОВИЋ МИХАИЛО SVS 243 ALT
46 КРИШАН ВЛАДАН KIK 247 ALT
47 ДАВИДОВИЋ ДУШАН INS 272 ALT
48 ПОПОВИЋ ПРЕДРАГ SIV 0 ALT
49 КОЦИЋ ДИМИТРИЈЕ DRI 0 ALT

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Анђела Јоцовић (SPL) – Катарина Домазетовић (HAR)  6-0 6-3

Ива Пантовић (TIP) – Дарја Заднепровскаја (ENS)  1-6 7-5 6-3

 

Vreme_ikonica08.07.15.  15.18 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

Vreme_ikonica04.07.15.

Квалификације:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ВИДОВИЋ АНЂЕЛА SPA 10 DA
2 ВУЛИН МИЛАНА DIN 11 DA
3 ПАНТОВИЋ ИВА TIP 12 DA
4 ЕРАКОВИЋ ТАМАРА PAR 14 DA
5 ДОМАЗЕТОВИЋ КАТАРИНА HAR 16 DA
6 ДАКИЋ ТАРА CZ 17 DA
7 НОНКОВИЋ НАЂА HAR 18 DA
8 ЈОЦОВИЋ АНЂЕЛА SPL 24 DA
9 СПАСИЋ МИЛИЦА AGR 25 DA
10 ЂУНИСИЈЕВИЋ СОФИЈА KLS 30 DA
11 ПОЛЕКСИЋ ИВА OLI 31 DA
12 ЖИВКОВИЋ НАЂА HAR 32 DA
13 РИСТАНОВИЋ МАРИЈА DJU 33 DA
14 МАДИНА СОФИА INS 40 DA
15 НИКОЛИЋ МИЛИЦА PAR 45 DA
16 МИЛЕНКОВИЋ ДЕЈАНА CZ 47 DA
17 ГАНЧЕВ ТАРА VOŽ 49 DA
18 МИЛОШЕВИЋ АЊА DIN 53 DA
19 РАГАСТОВАЦ МИРЈАНА MIL 54 DA
20 МАРЈАНОВИЋ МИА VOJ 63 DA
21 МИЛОШ МИЛА CZ 71 DA
22 ТОМИЋ БРАНА TSZ 81 DA
23 РЕЉИЋ ЛЕНА ENS 87 DA
24 ЗОРИЋ АНЂЕЛА PRV 88 DA
25 РАДЕНКОВИЋ ЈУЛИЈА CZ 92 WC
26 ЋАКИЋ АНАМАРИЈА SPA 94 WC
27 РАНИСАВЉЕВИЋ ИСИДОРА HAR 108 WC
28 КУТЛЕШИЋ ЈЕЛИСАВЕТА GAZ 109 WC
29 СУБАНОВИЋ ТЕОДОРА SPA 132 QA
30 ЈОШИЋ АНА SPA 166 QA
31 КУЗМАН ЕЛЕНА NS 174 QA
32 УРОШЕВИЋ НИНА CZ 177 QA
33 МИЛОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДРА MRD 208 QA
34 ПЕЈАКОВИЋ НАТАЛИЈА SIR 210 QA
35 КНЕЗИ КАТАРИНА NS 222 QA

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *