Darja Šuvirđonkova, Anđela Petrović, Ana Jović, Jovana Bajatović, Šekijev memorijal do 14 godina, Teniski klub Vojvodina Novi Sad

Шекијев меморијал, ТК Војводина Нови Сад, дечаци и девојчице 14 година, I кат, 8-13.7.17.

Традиционални Шекијев меморијал до 14 година, турнир I категорије, одржан је од 8. до 11. јула 2017. године у ТК Војводина у Новом Саду, у организацији Тениског савеза Србије. Играно је на 4 терена са шљаком, а судија је била Ана Јовић.

 

Победници Шекијевог меморијала су Михаило Савић (DJU) и Дарја Шувирђонкова (ENS). Честитамо!

Врућина је у Новом Саду и данас била екстремна, а оба финална меча завршена су после предаје (као и један полуфинални) 🙁

Михаило је добио 1. сет финалног меча против Луке Куртовића (TIP) 7-6, а затим је Лука предао меч. У 1. сету финала девојчица је Дарја повела 4-1, а затим је Анђела Петровић (TAŽ) предала меч.

Треће место су освојили Алекса Гајић (GEM) и Стефан Малбаша (CZ), а у конкуренцији девојчица Анамарија Ковачевић (TAF) и Мирјана Јовановић (INS).

Алекса је морао да преда полуфинални меч против Луке због сунчанице после 1. сета, а тај сет добио је Алекса 6-4.

Luka Kurtović, Mihailo Savić, Ana Jović, Jovana Bajatović, Šekijev memorijal do 14 godina, Teniski klub Vojvodina Novi Sad
Финалисти Лука Куртовић и Михаило Савић са судијом Аном Јовић и секретаром ТК Војводина Јованом Бајатовић

 

 

 

 

Кратка рекапитулација претходних година

 

2015

Погледајте извештај са турнира одиграног почетком јула 2015. године, који су освојили Милош Вуковић (SPA) и Анђела Јоцовић (SPL).

2016

Прочитајте извештај са Видовданског турнира 2016. године, када су победили Филип Мандовић (SPA) и Миа Марјановић (VOJ).

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Лука Куртовић (TIP) – Алекса Гајић (GEM)  Алекса је предао меч због сунчанице после 1. сета; тај сет добио је Алекса 6-4

Михаило Савић (DJU) – Стефан Малбаша (CZ)  6-1 6-1

 

 

 

🕥  11.7.17.  12.33 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ГАЈИЋ АЛЕКСА GEM 5 DA
2 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 7 DA
3 КУРТОВИЋ ЛУКА TIP 9 DA
4 МАЛБАША СТЕФАН CZ 16 DA
5 САВИЋ МИХАИЛО DJU 19 DA
6 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 28 DA
7 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 39 DA
8 МРАОВИЋ НЕМАЊА SPA 45 DA
9 ТЕШИЋ МАТИЈА STG 48 DA
10 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 58 DA
11 МЕДЕНИЦА МИЛОШ BAN 61 DA
12 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 65 DA
13 ДАВИДОВИЋ ДУШАН WNS 68 DA
14 ВУЧИЋЕВИЋ МИХАИЛО LUČ 85 DA
15 ДЕЛИЋ ЈОВАН SAJ 87 DA
16 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 88 DA
17 РАДОВАНОВИЋ ЛУКА GMX 92 DA
18 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 95 DA
19 ЋУРУВИЈА ДРАГАН MRD 111 DA
20 ФРАНЕТА СРЂАН DJU 125 DA
21 ОПАЧИЋ НИКОЛА DJU 128 DA
22 DAIJIMA YUMA DIN 134 DA
23 БОГДАНОВИЋ АНТОНИЈЕ CZ 153 DA
24 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 163 DA
25 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 167 WC
26 КРСТИЋ АНДРЕЈ WS 173 WC
27 SUGIHATA HIDEHARU DIN 179 QA
28 RIKITOKU DAN DIN 202 QA
29 IWATA TOA DIN 206 QA
30 OTAKA ANDREW JUNYA DIN 207 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 95,40

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Анђела Петровић (TAŽ) – Анамарија Ковачевић (TAF)  6-1 6-3

Дарја Ђувирђонкова (ENS) – Мирјана Јовановић (INS)  6-1 6-0

 

 

 

🕥  11.7.17.  15.52 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 КОВАЧЕВИЋ АНАМАРИЈА TAF 6
2 ШУВИРЂОНКОВА ДАРЈА ENS 7
3 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 8
4 ДАНИЛОВИЋ ДАНИЈЕЛА SPA 10
5 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 12
6 ВАЈАГИЋ НАЂА MRD 19
7 МИЛОСАВЉЕВИЋ ДОРОТЕА CZ 21
8 СТАНИШИЋ ЛАНА TRI 22
9 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS 27
10 ПЕТРОВИЋ АНЂЕЛА TAŽ 28
11 СТЕФАНОВИЋ ТЕОДОРА TAF 30
12 МИЛЕНКОВИЋ НЕДА VEG 41
13 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 43
14 ЈОШИЋ АНА SPA 45
15 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 53
16 ВАЈАГИЋ УНА MRD 54
17 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 58
18 МИШИЋ АДРИЈАНА ASN 62
19 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 69
20 ПОЛИМАЦ КРИСТИНА ASN 87
21 ВАСИЋ ЕЛА ENS 103
22 МАРИЋ ДУЊА SAJ 111
23 БЕЛИЧКА РЕНАТА VOJ 118
24 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 130
25 ЛАЗАРЕВИЋ АНЂЕЛА STG 139
26 ЈОЦИЋ ТИЈАНА SPL 147

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 55,80

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *