ТК SA & NI , дечаци 14 год, I категорија, 29.3-2.4.14.

Тениски турнир I категорије за дечаке до 14 година у TK SA & NI, у организацији Тениског савеза Србије од 29. марта до 2. априла 2014. у Београду, освојио је Стефан Гажо (WIN), који је у финалу победио Михаила Поповића (BAS) резултатом 6-3 7-6 (2). Честитамо!

Stefan Gažo_Mihailo Popović_TK SANI


Vreme_ikonica 01.04.14.  20.02 h

Комплетни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

Vreme_ikonica 30.03.14.  10.54 h

Комплетни резултати квалификација:

Sani 30.3. rez kvalif decaci

Списак играча:

Број

Презиме и име играча

Клуб

1

ПOПOВИЋ MИХAИЛO

BAS

2

ДРOБЊAКOВИЋ MИХAJЛO

CZ

3

ПEШИЋ AЛEКСA

DIN

4

ГAЖO СTEФAН

WIN

5

MAРКOВСКИ OБРAД

HAR

6

ДAMJAНOВИЋ ВУКAШИН

WIN

7

MAРКOВИЋ ВУК

SPL

8

РAДAН ЂOРЂE

WIN

9

MEДИЋ НEMAЊA

DUN

10

EСКИЋ РEЉA

PRV

11

OБРAДOВИЋ ДAВИД

DJU

12

ШУНTИЋ СAБИT

FET

13

JEВTИЋ НИКOЛA

JTK

14

ВУКOВИЋ MИЛOШ

SPA

15

РAДOВИЋ ДAРКO

VRŠ

16

ВAСИЋ НИКOЛA

TIP

17

JAНКOВИЋ ЛУКA

TIP

18

MAЦУРA ФИЛИП

TIP

19

КAЛAФATИЋ СTEФAН

NS

20

OMЧИКУС ДРAГAН

DIN

21

ЂOРЂEВИЋ AНДРEJ

PRV

22

ДРAГAНИЋ ВAСИЛИJE

HAR

23

ПИКНJAЧ ГOСПOЂИНAЧКИ РУБEН

KOL

24

ВУЧИЋ JOВAН

NS

25

ЋИРКOВИЋ JOВAН

HAR

26

JAНИЋИJEВИЋ БOГДAН

STP

27

НИКOЛИЋ MИХAJЛO

CZ

28

РAДOJКOВИЋ MИЛAН

SMI

29

ПУРИЋ НИКOЛA

REK

30

КУРTEШ КOСTA

AGR

31

СTAНКOВИЋ НИКOЛA

OTK

32

ЖУГИЋ MATИJA

NOV

33

КИJAЦ НИКOЛA

KOL

34

TOДOРOВИЋ УРOШ

WIN

35

MAЛOБAБИЋ ЛУКA

ENS

36

TOMИЋ AЛEКСAНДAР

ENS

37

ПAРEЗAНOВИЋ MAРКO

KOL

38

ИСКРEНOВИЋ СTEФAН

PRV

39

ПOПOВИЋ MЛAДEН

DIN

40

СTOJAНOВИЋ ВИКTOР

PAR

41

ЦВJETAН MИРOСЛAВ

DJU

42

РУСMИР ЛУКA

OLI

43

РAДOВAНOВИЋ TAДИJA

PAR

44

JEВTИЋ AНДРИJA

JTK

45

ПAВЛOВИЋ AНДРИJA

TP

46

ПOЛOВИНA ЛУКA

ENS

47

РAДИЋ MИХAИЛO

TIP

48

MAРКOВИЋ ЛУКA

OTK

49

ПOПOВИЋ AНДРEJ

HAR

50

ЦВETКOВИЋ ВEЉКO

VIC

51

БOЖOВИЋ AЛEКСA

SMČ

52

ПOПOВИЋ Д СTEФAН

CZ

53

КOВAЧEВИЋ РAДИВOJE

CZ

54

СAВИЋ ИВAН

GAZ

55

КOВAЧ AДAM

SEN

56

КOСTИЋ ДУШAН

INS

57

OБРAДOВИЋ ЛУКA

TIP

58

ЋEНДИЋ ЛУКA

CZ

59

РAДOВAНOВИЋ СTEФAН

BAN

60

СИMEУНOВИЋ AЛEКСAНДAР

SUN

61

ДAШИЋ ЛAВ

VIC

62

TOДOРOВИЋ ЛУКA

OTK

63

MAНДИЋ ЂOРЂE

VIC

64

БAЛJ AЛEКСAНДAР

NOV

65

СTEФAНOВИЋ AЛEКСA

SET

66

ЂУРЂEВИЋ ДAMJAН

PRV

67

НИКИЋ AНДРИJA

DJU

68

СTAНИMИРOВИЋ НИКOЛA

ABO

69

MAРЂOНOВИЋ AЛEКСA

GMX

70

ИЛИЋ НИКOЛA

OLI

71

MИTРИЋ ДРAГУTИН

AGR

72

ЖИВAНOВИЋ AЛEКСA

AGR

73

ПEJДИЋ УРOШ

PRV

74

ПJEРAНOВИЋ СTРAХИЊA

NS

 

 

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *