Lea Rupnjak, Lola Radivojević, Zenga, Vidovdanski turnir do 12 godina, Teniski klub Kruševac, BG Product Kruševac

Видовдански турнир, ТК Крушевац, дечаци и девојчице 12 година, I кат, 25-29.6.16.

Крста Петровић (KRA) и Леа Рупњак (MRD) су победници традиционалног Видовданског турнира, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржаног од 25. до 28. јуна у ТК Крушевац. Честитамо!

 

Крста је у финалу победио Вука Рађеновића (GAZ) 6-2 6-0, док је Леа савладала Лолу Радивојевић (JAS) 6-4 6-4.

Треће место су освојили Лука Рупњак (MRD) и Зоран Лудошки (GAL) код дечака, односно Дарја Шувирденкова (ENS) и Ања Петковић (HAR) у конкуренцији девојчица.

 

 

Vuk Rađenović, Krsta Petrović, Vidovdanski turnir do 12 godina, Teniski klub Kruševac
Финалисти Вук Рађеновић и Крста Петровић

 

Турнир је судила Маја Велимировић.

 

 

 

Погледајте извештај са прошлогодишњег турнира, којег су освојили Наталија Сенић (KRA) и Лука Јовановић (MLA), a ево како је изгледало пре две године у конкуренцији дечака и код девојчица, када су победили Алекса Марђоновић (CZ) и Ива Пантовић (HAR).

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Крста Петровић (KRA)Лука Рупњак (MRD)  6-4 6-3

Вук Рађеновић (GAZ)Зоран Лудошки (GAL)  6-2 6-2

 

 

🕢   28.6.16.  12.54 h

Главни жреб, коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

🕢   25.6.16.  13.07 h

Квалификације, коначни резултати:

Vidovdanski turnir do 12 godina, Teniski klub Kruševac

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ПЕТРОВИЋ КРСТА KRA 2 DA
2 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 5 DA
3 РУПЊАК ЛУКА MRD 6 DA
4 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 10 DA
5 БЕНИЋ КОСТА OTK 17 DA
6 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО KOS 18 DA
7 ДИНИЋ НЕМАЊА MED 21 DA
8 МАРКОВИЋ МИЉАН POŽ 25 DA
9 МИЛОШЕВИЋ МАТЕЈА TAŽ 26 DA
10 ПЕРИЋ НИКОЛА BOR 28 DA
11 БОЈОВИЋ ЛАЗАР LUČ 31 DA
12 ТОСКИЋ ХАРАЛАМПИЈЕ KRU 33 DA
13 ЖИВКОВИЋ ЛУКА SBG 34 DA
14 ИВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 35 DA
15 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН KRU 40 DA
16 МАРКОВИЋ САША STG 41 DA
17 МАРКОВИЋ ПЕТАР KOS 44 DA
18 КРСТИЋ ОГЊЕН MED 46 DA
19 МИЉКОВИЋ АЛЕКСА KRU 49 DA
20 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 50 DA
21 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 54 DA
22 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 58 DA
23 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 59 DA
24 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 65 DA
25 ЋИРИЋ АНДРЕЈ STP 69 WC
26 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 71 WC
27 ЕСКИЋ ВОЈИН KRU 125 WC
28 ПЕРИШИЋ АНДРИЈА KRA 75 QA
29 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА PAR 77 QA
30 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 92 QA
31 МИТРОВИЋ МАКСИМ TAŽ 105 QA
32 ЈАНКОВ МАТИЈА RUD 108 QA
33 ЕРАЦ ЛУКА KRA 112 QA
34 МИЛИЋ ИЛИЈА HAR 122 QA
35 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 152 QA
36 МИТРОВИЋ НИКОЛА KOS 153 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 57,20

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Леа Рупњак (MRD) – Дарја Шувирденкова (ENS) 6-3 6-0

Лола Радивојевић (JAS) –  Ања Петковић (HAR)  6-4 6-7(9) 6-1

 

 

🕢   28.6.16.  19.01 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

🕢   25.6.16.  13.07 h

Квалификације, коначни резултати:

Vidovdanski turnir do 12 godina, Teniski klub Kruševac

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 SHUVYRDENKOVA DARIA ENS 2 DA
2 РАДИВОЈЕВИЋ ЛОЛА JAS 4 DA
3 ПЕТКОВИЋ АЊА HAR 5 DA
4 РУПЊАК ЛЕА MRD 6 DA
5 ШЕПА ИВА WIN 8 DA
6 НИКОЛИЋ ТЕОДОРА LUČ 9 DA
7 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА HAR 10 DA
8 ЛАЗАРЕВИЋ АНЂЕЛА STG 12 DA
9 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИНА TAŽ 14 DA
10 СТОЈАНОВСКИ ЛАРА BAN 15 DA
11 МИТИЋ МАША TAŽ 16 DA
12 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 17 DA
13 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 18 DA
14 ЗДРАВКОВИЋ ЕМИЛИЈА TAŽ 19 DA
15 СРЕТЕНОВИЋ ТИЈАНА GAZ 20 DA
16 МИЛОСАВЉЕВИЋ ДОРОТЕА CZ 21 DA
17 НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА TAŽ 25 DA
18 СТАНКОВИЋ АЊА TAŽ 26 DA
19 МИЛОСАВЉЕВИЋ САРА TAŽ 27 DA
20 НЕДЕЉКОВИЋ ДАНИЦА KRU 31 DA
21 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 34 DA
22 ЈОКОВИЋ АЛЕКСАНДРА SLO 40 DA
23 МИЛЕНКОВИЋ НЕДА VEG 41 DA
24 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 44 DA
25 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА CZ 48 WC
26 ДИМИТРИЈЕВИЋ КРИСТИНА BGT 55 WC
27 ИЛИЋ МАРИЈАНА KRU 69 WC
28 КРСТИЋ СОФИЈА MAG 112 WC
29 ТРАНДАФИРОВИЋ ЈЕЛЕНА HV 63 QA
30 РИСТИЋ САРА CZ 66 QA
31 ЧВОРОВИЋ ТЕОДОРА RAO 67 QA
32 СТОШОВИЋ МИЛИЦА JAS 68 QA
33 ЈАНОШЕВИЋ НЕВЕНА BOR 71 QA
34 ЂОКОВИЋ НЕВЕНА TAK 75 QA
35 МАРТИНОВИЋ МИЛИЦА KOS 86 QA
36 КОВАЧЕВИЋ СОФИА AGR 91 QA
37 СТОИЉКОВИЋ АНАСТАСИЈА MED 103 QA
38 ПЕТРОВИЋ ХРИСТИНА SLA 108 QA
39 МИЛОШЕВИЋ МИЛИЦА SLO 122 QA
40 ТОПАЛОВИЋ СОФИЈА SLO 123 QA
41 НИКОЛИЋ АНАСТАСИЈА SLO 121 WCQ
42 ЛАЗАРЕВИЋ ЈУЛИЈАНА PUM 147 WCQ
43 ЈЕВТИЋ ЈАНА KRU 0 WCQ
44 МИХАЈЛОВИЋ АНГЕЛИНА KRU 0 WCQ

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 49,00

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *