Filip Katanić, Anja Vujović, Milana Matić, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 10 godina, Teniski klub Orange Sombor

Зимско првенство Војводине, ТК Orange Сомбор, дечаци и девојчице 10 год, 20-22.2.16.

Ања Вујовић (SPA) и Никола Милутин (VOJ) су победници Зимског првенства Војводине за девојчице и дечаке до 10 година, одиграног од 20. и 21. фебруара у ТК Orange у Сомбору, у организацији Тениског савеза Војводине. Све честитке!

 

Ања је у финалу главног турнира победила Милану Матић (TSZ) 4-0 4-1, а Никола свог имењака Радишића (GAL) 3-4(3) 4-0 7-3.

Код девојчица су треће место освојиле Теодора Будимир (SPA) и Петра Коњикушић (TSZ), а код дечака Немања Кокотовић (SAJ) и Милош Петровић (SPS).

Победница утешног турнира код девојчица је Нина Ковачевић (SPA), а код дечака је најбољи био Себастиан Мандић (VOJ).

 

Filip Katanić, Nina Kovačević, Nikola Milutin, Nikola Radišić, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 10 godina, Teniski klub Orange Sombor
Првопласирани Никола Милутин и Никола Радишић са судијом Филипом Катанићем

 

Filip Katanić, Nemanja Kokotović, Miloš Petrović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 10 godina, Teniski klub Orange Sombor
Трећепласирани Немања Кокотовић и Милош Петровић са судијом

 

Filip Katanić, Teodora Budimir, Petra Konjikušić, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 10 godina, Teniski klub Orange Sombor
Трећепласиране Теодора Будимир и Петра Коњикушић са судијом Филипом Катанићем

 

Filip Katanić, Nina Kovačević, Teodora Kostović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 10 godina, Teniski klub Orange Sombor
Финалисткиње утешног турнира Нина Ковачевић и Теодора Костовић са судијом Филипом Катанићем

 

Filip Katanić, Sebastian Mandić, Nikola Erbez, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 10 godina, Teniski klub Orange Sombor
Финалисти утешног турнира Себастиан Мандић и Никола Ербез са судијом

 

 

Турнир је судио Филип Катанић.

 

 

 

Дечаци

 

 

 

?  21.2.16.  19.42 h

 

 

 

 

 

Zimsko prvenstvo Vojvodine do 10 godina, Teniski klub Orange Sombor
Пехари су спремни, 20. фебруар 2016.

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 ЕРБЕЗ НИКОЛА VOJ
2 ИЛИЋ ЛУКА ŽAK
3 КОКОТОВИЋ НЕМАЊА SAJ
4 МАНДИЋ СЕБАСТИАН VOJ
5 МИЛАНКОВИЋ МИЛОШ SPI
6 МИЛУТИН НИКОЛА VOJ
7 ПАВИЋЕВИЋ СТРАХИЊА ŽAK
8 ПЕТРОВИЋ МИЛОШ SPS
9 РАДИШИЋ НИКОЛА GAL
10 ТЕОДОРОВИЋ РАДОВАН SIV
11 ВУЛИЋ МАТИЈА VRB

 

 

 

Девојчице

 

 

?  21.2.16.  19.42 h

 

 

Главни турнир, полуфинале:

 

АЊА ВУЈОВИЋ (SPA) – ТЕОДОРА БУДИМИР (SPA)  4-1 4-0

МИЛАНА МАТИЋ (TSZ) – ПЕТРА КОЊИКУШИЋ (TSZ)  4-2 4-2

 

Утешни турнир, финале:

 

НИНА КОВАЧЕВИЋ (SPA) – ТЕОДОРА КОСТОВИЋ (MRD)  4-0 4-2

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 БУДИМИР ТЕОДОРА SPA
2 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ
3 КОСТОВИЋ ТЕОДОРА MRD
4 КОВАЧЕВИЋ НИНА SPA
5 МАТИЋ МИЛАНА TSZ
6 ВУЈОВИЋ АЊА SPA

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *