Jovana Grujić, Naida Hukić, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski savez Vojvodine, Vojvođanski teniski savez, Teniski klub Orange Sombor

Зимско првенство Војводине, ТК Orange Сомбор, дечаци и девојчице 14 година, Б кат, 10-11.2.18.

Зимско првенство Војводине, турнир Б категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одржано је од 10. до 12. фебруара 2018. године у ТК Orange у Сомбору, у организацији Тениског савеза Војводине. Играно је на два шљакаста терена, а судила је Соња Чанчар.

 

Јована Грујић (MIL) и Алекса Писарић (MRD) су победници Зимског првенства Војводине до 14 година. Честитамо!

Друго место су освојили Алекса Марковић (SPL) и Наида Хукић (SOL). У финалном дуелу између двојице Алекса и двојице Новосађана, после велике борбе победио је Писарић 6-4 2-6 6-4. Јована је убедљиво победила Наиду 6-0 6-0, а на читавом турниру изгубила је свега 4 гема! 👏

Треће место у Војводини су освојили Лука Узелац (GAL) и Матеја Гојковић (SPA), а код девојчице Јелена Гојковић (MRD) и Дејана Тодоровић (ŽAK).

Aleksa Pisarić, Aleksa Marković, Sonja Čančar, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski savez Vojvodine, Vojvođanski teniski savez, Teniski klub Orange Sombor
Финалисти Алекса Писарић и Алекса Марковић са судијом Соњом Чанчар

 

 

Babolat Srbija, Veb šop Mali igrači, Babolat Pure Aero Junior ranac
Поручите одмах

 

Године 2016. турнир је такође игран у TK Orange у Сомбору, када су победници били Димитрије Зубац (NNC) и Миа Марјановић (VOJ), док је 2017. године у ТК Спартак у Суботици тријумфовали Филип Мандовић (SPA) и Леа Рупњак (MRD).

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Јована Грујић (MIL)Јелена Гојковић (MRD)  6-0 6-2

Наида Хукић (SOL) – Дејана Тодоровић (ŽAK)  6-1 6-4

 

 

 

12.2.18.  17.09 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ГРУЈИЋ ЈОВАНА MIL 10
2 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 27
3 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 52
4 ЈОЦИЋ ТИЈАНА SAJ 54
5 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 76
6 БУДИМИР ТЕОДОРА SPA 90
7 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN 91
8 ВУЈОВИЋ АЊА SPA 96
9 ДИМИТРИЕВСКИ НАТАЛИЈА DIN 113
10 ЋУРЧИН ТИЈАНА JEC 141
11 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ 0
12 МИРЧИЋ СИМОНА KIK 0
13 ХУКИЋ НАИДА SOL 0
14 ТОДОРОВИЋ ДЕЈАНА ŽAK 26

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Алекса Марковић (SPL)Лука Узелац (GAL)  6-1 6-1

Алекса Писарић (MRD) – Матеја Гојковић (SPA)  6-0 6-0

 

 

 

12.2.18.  17.09 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 МАРКОВИЋ АЛЕКСА SPL 7
2 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 12
3 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 29
4 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 37
5 ШИБУЛ СТЕФАН KIK 64
6 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 65
7 РАЈАК АНДРЕЈ VOJ 70
8 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 77
9 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 81
10 РАДОЊИЋ ВЕЉКО SPA 86
11 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 93
12 ХАЛАС ЛУКА SPA 115
13 ШЕВО ЛУКА ŽAK 116
14 БАБИЋ НИКОЛА ŽAK 119
15 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 120
16 РАДИШИЋ НИКОЛА KIK 146
17 ЋИРИЋ УРОШ KIK 0
18 МИЈАТОВИЋ ДАНИС SOL 0
19 МИЈАТОВИЋ ЗЛАТАН SOL 0
20 ТЕОДОРОВИЋ РАДОВАН SIV 0
21 ВУЛИЋ МАТИЈА SIV 0
22 ЂОРЂЕВИЋ НЕМАЊА MRD 0

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *