Lea Rupnjak, Danijela Danilović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 16 godina, Teniski klub Orange Sombor

Зимско првенство Војводине, турнир Б категорије за девојке и младиће до 16 година, одржан је 19. и 20. јануара 2019. године у ТК Orange у Сомбору, у организацији Тениског савеза Војводине. Играно је на два шљакаста терена, а судила је Соња Чанчар.

Петар Башић Палковић (SPA) и Леа Рупњак (MRD) су победници Зимског првенства Војводине до 16 година. Честитамо!

Лука Рупњак (ŽAK) и Данијела Даниловић (SPA) су другопласирани. Петар је у финалу победио Луку 6-2 6-0, док је Леа савладала Данијелу 6-1 6-1, и тако су обоје до титуле дошли без изгубљеног сета!

Треће место у Војводини су освојили Срђан Бугарин (ŽAK) и Немања Мраовић (WNS), односно у конкуренцији девојака Ања Митраковић (SAJ) и Дејана Тодоровић (ŽAK).

Petar Bašić Palković, Luka Rupnjak, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 16 godina, Teniski klub Orange Sombor
Финалисти Зимског првенства Војводине до 16 година Петар Башић Палковић и Лука Рупњак

Детаљније Зимско првенство Војводине, ТК Orange Сомбор, девојке и младићи 16 година, Б кат, 19-20.1.19.