Boris Stojanović, Zoran Ignjović, Sota Tani, Zlatibor Open do 14 godina, Teniski klub Zlatibor Springs

Zlatibor Open, ТК Zlatibor Springs, дечаци и девојчице 14 година, III кат, 4-6.7.15.

Анђелка Андрић и Јапанац Сота Тани (Sota Tani) су победници Zlatibor Openа, турнира III категорије за девојчице и дечаке до 14 година, који се одиграва од 4. до 6. јула у ТК Zlatibor Springs на Златибору. Честитамо!

Анђелка је у финалу победила Сару Даничић 6-3 6-4, док је Сота био бољи од Бориса Стојановића (RAK) 3-6 6-3 6-2.

 

Boris Stojanović, Zoran Ignjović, Sota Tani, Zlatibor Open do 14 godina, Teniski klub Zlatibor Springs
Финалисти Борис Стојановић и Сота Тани са судијом Зораном Игњовићем

 

Sara Daničić, Anđelka Andrić, Zlatibor Open, Teniski klub Zlatibor Springs
Финалисткиње Сара Даничић и Анђелка Андрић

 

 

Ivan Erastov, Ivan Gajić, MIloš Dedić, Zlatibor Open, Teniski klub Zlatibor Springs
Трећепласирани Иван Ерастов и Иван Гајић са директором клуба Милошем Дедићем

 

 

Дечаци

 

 

Vreme_ikonica06.07.15.  13.51 h

Коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 КУРЋУБИЋ ЂОРЂЕ STP 37
2 МИЛИКИЋ МАТИЈА TAŽ 38
3 СТОЈАНОВИЋ БОРИС RAK 40
4 SHISHOV DMITRY MRD 47
5 ГАЈИЋ ИВАН SUN 61
6 МАРЈАНОВИЋ НЕМАЊА TAŽ 69
7 ИГЊОВИЋ ЛАЗАР TP 82
8 НОВИТОВИЋ ВУК DIN 104
9 КОЈИЋ ДЕНИС BOR 119
10 СТОШКОВИЋ АНДРИЈА OTK 121
11 БУКОРОВИЋ СТЕФАН SUN 128
12 СТЕВАНОВИЋ СРЕТЕН ŠMC 158
13 ВУКСАНОВИЋ РАСТКО MET 202
14 КОСАНОВИЋ МИХАИЛО NS 205
15 ГРБИН ЛУКА DIN 244
16 СТАНКОВИЋ ЧЕДОМИР CZ 255
17 СТЕФАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР PRV 288
18 РАДОЈИЧИЋ ЂОРЂЕ AGR 351
19 ТАМБУРИЋ МАРКО OLI 0

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

Сара Даничић – Мина Обрадовић (VIC)  6-3 6-4

Анђелка Андрић – Јелена Марјановић (GMX)  6-2 6-1

 

Vreme_ikonica05.07.15.  19.51 h

Жреб:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ОБРАДОВИЋ МИНА VIC 22
2 МАРЈАНОВИЋ ЈЕЛЕНА GMX 26
3 ЂУКИЋ НАТАЛИЈА DIN 64
4 МАРКОВИЋ МИЛА AST 104
5 МИЦИЋ МАРИЈА KLB 126
6 БОДЛОВИЋ ВАЊА DIN 136
7 РАДОЈЕВИЋ АНАСТАСИЈА ABO 137
8 БЛАГОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДРА DJU 154
9 РАДОВИЋ ИВА SLO 157
10 ПОПОВИЋ АНАСТАСИЈА CZ 196
11 СТЕГИЋ ЕЛЕНА IND 233

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *