Mili Poljičak, Dino Prižmić, Katerina Dimitrova, Nadezda Khalturina, Greblo, Umag Tennis Academy, Memorijal Slavoj Greblo Umag, Tennis Europe Junior Tour 2016

30. Memorijal Slavoj Greblo 2016, U12 Tennis Europe, Умаг, Хрватска, 27.2-6.3.16.

Хрват Дино Прижмић и Бугарка Катерина Димитрова су победници међународног турнира 3. категорије за девојчице и дечаке до 12 година 30. Memorijal Slavoj Greblo 2016, одржаног од 27. фебруара до 6. марта 2016. године у Умагу у Хрватској (Истра), у Umag Tennis Academy. Турнир је одржан у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Честитамо!

 

Дино је у финалу победио сународника Милија Пољичка 6-4 6-3а код девојчица је Катерина била боља од Рускиње Надежде Калтурине 6-1 6-1. 

 

 

Леа Рупњак (Србија) је пласманом у полуфинале постигла велики успех, на чему јој честитамо!

 

Учествовало је осморо деце из Србије и пуно деце из земаља у окружењу. Занимљиво да је из Италије било више деце него из Хрватске и Словеније!

 

 

 

Прошлогодишњи победници су Лео Ракин (Француска) и Ноа Крзнарић (Хрватска). Наш Стефан Поповић прошле године играо је изванредно, и после велике борбе изгубио у финалу. Погледајте извештај са прошлогодишњег турнира.

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дино Прижмић (Хрватска) – Лун Обрул (Словенија)  6-1 6-2

Мили Пољичак (Хрватска) – Даниеле Минигини (Италија)  0-6 6-1 6-3

 

 

?  5.3.16.  17.00 h

Главни жреб, комплетни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Umag Tennis Academy, Memorijal Slavoj Greblo Umag, Tennis Europe Junior Tour 2016
Турнир у Умагу 2015. године

 

 

? 28.02.16.  21.54 h

Квалификације, коначни резултати:

Umag Tennis Academy, Memorijal Slavoj Greblo Umag, Tennis Europe Junior Tour 2016

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Националност Година рођења

Главни жреб

1 (OA) Alexis Arnal France 2005
2 (OA) J’quon Du Vall Richards Great Britain 2004
3 (OA) Lun Obrul Slovenia 2004
4 (OA) Dinko Dinev Bulgaria 2004
5 (OA) Mili Poljicak Croatia 2004
6 (OA) Paul Werren Austria 2004
7 (OA) Giammarco Gandolfi Italy 2004
8 (OA) Alessio Basile Belgium 2004
9 (OA) Hugo Russell Great Britain 2005
10 (OA) Luka Jovanovic Serbia 2004
11 (OA) Tristan Flander Slovenia 2004
12 (OA) Daniele Minighini Italy 2004
13 (OA) Niccolo Ciavarella Italy 2004
14 (OA) Nikola Zekic Serbia 2004
15 (OA) Dino Prizmic Croatia 2005
16 (OA) Boris Mrkev FYR Macedonia 2004
17 (OA) Luka Mikrut Croatia 2004
18 (OA) Ivan Sodan Croatia 2004
19 (OA) Bartol Borse Croatia 2004
20 (OA) Mal Agushi FYR Macedonia 2004
21 (OA) Noa Vukadin Croatia 2004
22 (OA) Svetlin Keremedchiev Bulgaria 2004
23 (OA) Viktor Boban Croatia 2004
24 (OA) August Kofmann Denmark 2004
25 (OA) Jiri Fiedler Czech Republic 2004
26 (OA) Ivan Burnashov Russia 2004
27 (OA) Matej Dodig Croatia 2005
28 (OA) Frane Saric Croatia 2004
29 (OA) Nazar Oliynykov Croatia 2005
30 (OA) Milan Sevic Great Britain 2004
31 (OA) Freddy Humphries Great Britain 2004
32 (OA) Michael Smirnov Great Britain 2005
33 (OA) Walker Allen U.S.A. 2005
34 (OA) Andrei Lantsov Russia 2004
35 (OA) Kristian Tumbas Kajgo Spain 2005
36 (OA) Marnus Oosthuizen South Africa 2004
37 (OA) Enzo Maniga France 2005
38 (OA) Aljaz Kirbis Slovenia 2004
39 (OA) Mario Spanic Slovenia 2004
40 (OA) Kalin Ivanovski FYR Macedonia 2004
41 (OA) Matthias Ujvary Austria 2004
42 Luka Rupnjak Serbia 2004
43 Marc Majdandzic Germany 2005
44 Filippo Crotti Italy 2004

Квалификације

1 Vittorio Pugliese Italy 2004
2 Nicola Pereno Italy 2004
3 Alessandro Zapelli Italy 2004
4 Edoardo Miccini Italy 2004
5 Filip Prastalo Bosnia and Herzegovina 2004
Federico Vita /WC/ Italy 2005
6 Job Japelj Slovenia 2004
7 Nicola Tocci Italy 2004
8 Nicolo Tresoldi Italy 2004
9 Matteo Covato Italy 2005
10 Teo Kurtagic Slovenia 2004
11 Romeo Hadzimehmedovic Serbia 2005
12 Tarik Hodzic Bosnia and Herzegovina 2004
13 Flavio Fusco Italy 2005
14 Matic Kriznik Slovenia 2005
15 Radomir Tomic Bosnia and Herzegovina 2004
16 Federico Scotuzzi Italy 2004
17 Tommaso Castelli Italy 2004
18 Tarik Bajrovic Bosnia and Herzegovina 2004
19 Filippo Borocci Italy 2004
20 Nicolo Paduano Italy 2004
21 Giovanni Gramaticopolo Italy 2004
22 Jaka Jaki Slovenia 2005
23 Nikola Puntaric Slovenia 2004
24 Gianluca Cadenasso Italy 2004
25 Lorenzo Barbaro Italy 2004
Ahmed Hurtic /WC/ Bosnia and Herzegovina 2004
26 Giovanni Cadolino Italy 2004
27 Boris Barjaktarevic Slovenia 2005

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Надежда Калтурина (Русија) – Сиђи Пешински (Француска)  6-2 6-4

Катерина Димитрова (Бугарска)Леа Рупњак (Србија)  6-2 6-1

 

 

?  5.3.16.  17.00 h

Главни жреб, комплетни резултати:

 

 

 

? 28.12.15.  21.54 h

Квалификације, коначни резултати:

Umag Tennis Academy, Memorijal Slavoj Greblo Umag, Tennis Europe Junior Tour 2016

 

 

Umag Tennis Academy, Memorijal Slavoj Greblo Umag, Tennis Europe Junior Tour 2016
Турнир у Умагу 2015. године

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Националност Година рођења

Главни жреб

1 (OA) Lucija Ciric Bagaric Croatia 2004
2 (OA) Emma Valletta Italy 2004
3 (OA) Hana Sokolovic Croatia 2004
4 (OA) Marina Skegro Croatia 2004
5 (OA) Ana Lanisek Slovenia 2005
6 (OA) Brina Sulin Slovenia 2004
7 (OA) Nadezda Khalturina Russia 2004
8 (OA) Ema Bubalo Croatia 2004
9 (OA) Katerina Dimitrova Bulgaria 2004
10 (OA) Sara Svetac Croatia 2004
11 (OA) Laia Petretic France 2004
12 (OA) Renata Huncak Croatia 2004
13 (OA) Leticia Tarocco Croatia 2005
14 (OA) Denislava Glushkova Bulgaria 2004
15 (OA) Alena Kasatkina Russia 2005
16 (OA) Rozalia Gruszczynska Poland 2004
17 (OA) Paula Van Poelgeest Netherlands 2004
18 (OA) Tena Rajki Croatia 2005
19 (OA) Sydji Peszynski France 2004
20 (OA) Virginia Ferrara Italy 2004
21 (OA) Lea Rupnjak Serbia 2004
22 (OA) Laura Dukic Serbia 2004
23 (OA) Elena Grekul Ukraine 2004
24 (OA) Marijana Majetic Croatia 2004
25 (OA) Nora Knezevic Croatia 2005
26 (OA) Divna Ratkovic Montenegro 2004
27 (OA) Daniela Huncak Croatia 2004
28 (OA) Jana Stojanova FYR Macedonia 2005
29 (OA) Laura Velnic Croatia 2004
30 (OA) Laura Zivkovic Croatia 2004
31 (OA) Panna Bartha Hungary 2004
32 (OA) Valerija Maija Kargina Latvia 2006
33 (OA) Maelyss Amougou France 2004
34 (OA) Daria Shuvyrdenkova Russia 2005
35 (OA) Sarah Schwabe Germany 2004
36 (OA) Danica Nedeljkovic Serbia 2005
37 (OA) Kyara Belhadj France 2005
38 (OA) Maria Nikitina Russia 2004
39 (OA) Lou Chalard France 2005
40 (OA) Natalia Lukashova Russia 2004
41 (OA) Saphir Peszynski France 2005
42 (OA) Katarina Kovacevic Serbia 2005
43 (OA) Laura Koren Slovenia 2004
44 (OA) Eva Muller Uhan Slovenia 2005

Квалификације

Ria Dernikovic /WC/ Croatia 2005
1 Suana Tucakovic Bosnia and Herzegovina 2004
2 Carolina Di Matteo Italy 2004
3 Elisa Vigano Italy 2004
4 Denise Valente Italy 2004
5 Francesca Milani Italy 2004
6 Agnese Zapelli Italy 2004
7 Ajda Bubnic Slovenia 2004
8 Anamari Znuderl Slovenia 2005
9 Neza Ule Slovenia 2004
10 Caterina Vidal Italy 2004
11 Katarina Jankovic Slovenia 2004
Sveva Bernardi /WC/ Italy 2004
12 Ivona Ahcan Slovenia 2005
13 Evin Musabegovic Bosnia and Herzegovina 2005
14 Tinkara Vranicar Slovenia 2006

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *