Hamad Međedović, 8. Luka Koper Junior Open Under 12, Koper, Slovenija, Tennis Europe Junior Tour U12

8. Luka Koper Junior Open, U12 Tennis Europe, Копар, Словенија, 23-31.5.15.

Хамад Међедовић и Мађарица Амариса Кјара Тот (Amarissa Kiara Toth) су победници међународног турнира 8. Luka Koper Junior Open за дечаке и девојчице до 12 година, III категорије, у оквиру такмичења Tennis Europe U12, одржаног у TK Kопер у Копру, Словенија, од 23. до 30. маја. Све честитке!

 

Hamad Međedović, 8. Luka Koper Junior Open Under 12, Koper, Slovenija, Tennis Europe Junior Tour U12

 

Хамад је у финалу победио Хрвата Ловра Ерцега 6-2 6-3, док је Амариса савладала Немицу Лауру Изабел Пуц (Laura Isabel Putz) 6-1 6-1.

 

Hamad Međedović i Amarissa Kiara Toth, 8. Luka Koper Junior Open Under 12, Koper, Slovenija, Tennis Europe Junior Tour U12
Хамад Међедовић и Амариса Кјара Тот

 

 

 

Турнир је један од најјачих у овом делу Европе у конкуренцији до 12 година, а наступило је и 7 такмичара из Србије – шест дечака и једна девојчица. Учествовало је и неколико тенисера из Републике Српске.

Погледајте и званични сајт турнира.

 

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

 

Дечаци

 

 

 

Vreme_ikonica30.05.15.  12.27 h

Главни жреб, коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

Vreme_ikonica24.05.15.  18.45 h

Квалификације, коначни резултати:

8. Luka Koper Junior Open U12, Tennis Europe Junior Tour, Koper Slovenia

 

 

Списак играча:

 

Главни жреб
Број Име и презиме играча Држава Година рођења
1 (OA) Tristan Flander Slovenia 2004
2 (OA) Konstantin Suedhoff Germany 2003
3 (OA) Noah Blasius Germany 2004
4 (OA) Erik Schiessl Germany 2004
5 (OA) Lucas Deliano Germany 2004
6 (OA) Taj Popovic Slovenia 2003
7 (OA) Robert Korelc Slovenia 2003
8 (OA) Vid Buzeti Slovenia 2003
9 (OA) Gordan Fran Mileusnic Slovenia 2003
10 (OA) Gregory Gruenig Switzerland 2003
11 (OA) Ante Cikojevic Germany 2004
12 (OA) Patrick Brady Thailand 2004
13 (OA) Harry Lazell Great Britain 2003
14 (OA) Derrick Chen Great Britain 2003
15 (OA) Lovre Erceg Croatia 2003
16 (OA) Alen Bill Croatia 2003
17 (OA) Sylvain Reydellet France 2003
18 (OA) Marko Jovanovic Serbia 2003
19 (OA) Hamad Medjedovic Serbia 2003
20 (OA) Peter Kalocsai Hungary 2003
20 (OA) Benedek Tomori Hungary 2003
22 (OA) Niki Stoiber Austria 2003
23 (OA) Yan Matschi Austria 2004
24 (OA) Christian Fellin Italy 2003
25 (OA) Alessandro Gavelli Italy 2003
25 (OA) Jan Dimitrijevic Slovenia 2003
27 (OA) Jon Lan Suntar Slovenia 2003
28 (OA) Lun Obrul Slovenia 2004
29 (OA) Gal Emersic Potocnik Slovenia 2003
30 (OA) Marius Philipp Engelmann U.S.A. 2003
31 (OA) Oliver Olsson Sweden 2004
32 (OA) Jules Jolivier France 2003
33 (OA) Fran Mitrovic Croatia 2003
34 (OA) Bor Artnak Slovenia 2004
35 (OA) Tamas Foldi Hungary 2003
36 (OA) Mateja Janicijevic Serbia 2003
37 (OA) Ivan La Cava Italy 2003
38 (OA) Marko Topo Germany 2003
39 (OA) Mika Beutel Germany 2003
40 (OA) Vuk David Stramput Serbia 2003
41 (OA) Luka Zivkovic Serbia 2004
42 (OA) Tom Varzandeh Germany 2003
43 (OA) Jakov Maroevic Croatia 2003
44 (OA) Luca Sturmigh Italy 2003
45 (OA) Mihai Mihalache Romania 2003
Квалификације
1 Luka Krajnik Slovenia 2003
2 Nikola Peric Slovenia 2003
3 Marsel Znuderl Slovenia 2003
4 Ian Bozic Slovenia 2003
5 Jaka Protic Zakelj Slovenia 2003
6 Maj Premzl Slovenia 2004
7 Sebastian Dominko Slovenia 2003
8 Dragan Agic Germany 2003
9 Romeo Hadzimehmedovic Serbia 2005
10 Mihajlo Sipka Bosnia and Herzegovina 2003
11 Dino Glavas Croatia 2003
12 Viktor Boban Croatia 2004
13 Patrik Lukac Croatia 2004
14 Pietro Pampanin Italy 2003
15 Timofey Stepanov Belarus 2003
16 Gasper Sitar Slovenia 2003
17 Aljaz Kirbis Slovenia 2004
18 Teo Kurtagic Slovenia 2004
19 Taj Dolenc Slovenia 2003
20 Tristan Alessandro Korent Slovenia 2003
21 Elvis Ramic Slovenia 2003
22 Nik Mikovic Slovenia 2004

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

 

Vreme_ikonica30.05.15.  10.46 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играчица:

 

Жреб
Број Име и презиме играчице Држава Година рођења
1 (OA) Amarissa Kiara Toth Hungary 2003
2 (OA) Sydji Peszynski France 2004
3 (OA) Nika Strasek Slovenia 2003
4 (OA) Sara Mikaca Bosnia and Herzegovina 2003
5 (OA) Kylie Bilchev Great Britain 2003
6 (OA) Laura Isabel Putz Germany 2003
7 (OA) Nikolett Puskas Hungary 2003
8 (OA) Amelia Bissett Great Britain 2003
9 (OA) Daniela Glanzer Austria 2003
10 (OA) Ana Vilcek Serbia 2003
11 (OA) Arianna Fantuzzi Italy 2003
12 (OA) Jana Higazy Great Britain 2003
13 (OA) Annalisa Desimoni Italy 2003
14 (OA) Anais Antonini France 2003
15 (OA) Antonia Ruzic Croatia 2003
16 (OA) Emily Windisch Germany 2004
17 (OA) Jennifer Oexle Germany 2003
18 (OA) Panna Bartha Hungary 2004
19 (OA) Karina Hofbauer Germany 2004
20 (OA) Finja Langenstein Germany 2003
21 (OA) Natalia Szabanin Hungary 2003
22 (OA) Lucija Subasic Germany 2004
23 (OA) Anais Fernandez Laaksonen Great Britain 2005
24 (OA) Denise Pez Italy 2003
25 (OA) Manuela Turolo Italy 2003
26 (OA) Stjepanovic Stjepanovic Bosnia and Herzegovina 2003
27 (OA) Laura Koren Slovenia 2004
28 (OA) Maja Zucchiati Slovenia 2003
29 (OA) Taja Loncaric Slovenia 2003
30 (OA) Nina Plibersek Slovenia 2003
31 (OA) Meta Marenk Slovenia 2003
32 (OA) Annika Planinsek Slovenia 2003
33 (OA) Elena Plesnicar Slovenia 2004
34 (OA) Katerina Parizkova Czech Republic 2004
35 (OA) Maria Nikitina Russia 2004
36 (OA) Petja Drame Slovenia 2004
37 (OA) Tara Tusek Slovenia 2003
38 (OA) Sara Lisjak Slovenia 2003
39 (OA) Ema Skolaris Slovenia 2004
40 (OA) Natalija Urh Slovenia 2003
41 (OA) Pia Marija Rebec Slovenia 2004
42 (OA) Eva Muller Uhan Slovenia 2005
43 (OA) Spela Grandic Slovenia 2004
44 (OA) Ana Teja Tabor Slovenia 2003
45 (OA) Eva Bezlaj Slovenia 2004
46 (OA) Ajda Bubnic Slovenia 2004
47 Lana Vidmar Slovenia 2004
48 Lana Jagodnik Slovenia 2004

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *