Nikola Jovanović, Mili Poljičak, Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd

Belgrade Open 2016, U12 Tennis Europe, Београд, ТК Трим, 26.12.15-3.1.16.

У ТК Трим у Београду je од 28. децембра 2015. до 1. јануара 2016. одржан Belgrade Open 2016, међународни тениски турнир 3. категорије за девојчице и дечаке до 12 година, у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a.

 

Лука Јовановић је у финалу изгубио од Хрвата Милија Пољичака 6-1 2-6 4-6. Дечак из Хрватске освојио је дуплу титулу, јер је подигао пехар и у дублу са нашим Николом Јовановићем. Честитамо!

Њих двојица су у финалу дубла победили бугарски пар Динко Денев/Драгомир Драганов 6-2 5-7 10-8.

 

Anja Petković, Daria Shuvyrdenkova, Panna Bartha, Marina Škegro, Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd
Финалисткиње дубла Пана Барта, Марина Шкегро, Ања Петковић и Дарја Шувирденкова са директором турнира Предрагом Бурмазовићем

 

Ања Петковић и Дарја Шувирденкова су у финалу дубла изгубиле од мађарско-хрватског пара Пана Барта/Марина Шкегро 4-6 2-6. Браво и за њих!

Aleksa Pisarić, Branko Đurić, Mili Poljičak, Luka Jovanović, Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd
Полуфиналисти Мили Пољичак, Бранко Ђурић, Алекса Писарић и Лука Јовановић

 

Anja Petković, Daria Shuvyrdenkova, Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd
Ања Петковић и Дарја Шувирденкова, 2. место у дублу

 

Алекса ПисарићАња Петковић и Андреа Обрадовић нажалост нису успели да уђу у финале, али честитамо и њима на одличном успеху на овом јаком турниру.

 

Andrea Obradović, Anja Petković, Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd
Трећепласиране Андреа Обрадовић и Ања Петковић са директором турнира Предрагом Бурмазовићем

 

Код девојчица ће у финалу играти Бугарка Стела Пеева (Stela Peeva) и Гркиња Михаела Лаки (Michaela Laki).

 

Aleksa Pisarić, Branko Đurić, Predrag Burmazović, Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd
Бранко и Алекса са директором турнира Предрагом Бурмазовићем

 

 

Игра се на тврдој подлози. Врховни судија је Марко Петровић.

Учествују деца из Србије и из још 13 европских држава, а главни жреб почиње сутра. Пратите га уз нас!

 

Прошлогодишњи победници су Хамад Међедовић (Србија) и Дарија Радулова (Бугарска). Погледајте извештај са прошлогодишњег турнира.

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Мили Пољичак (Хрватска) Алекса Писарић (Србија)  6-2 6-1

Лука Јовановић (Србија) – Бранко Ђурић (Црна Гора)  6-3 2-6 6-1

 

 

 

?  1.1.16.  15.48 h

Коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

У главни жреб су се из квалификација пласирали: Лав Вишковић (Србија), Адриано Џенев (Adriano Dzhenev, Бугарска), Емил Дапчевић (Црна Гора), Михаи Александру Коман (Mihai Alexandru Coman, Румунија), Марко Филиповић (Србија), Радомир Томић (Босна и Херцеговина), Никола Мишовић (Црна Гора) и Димитар Пенчев (Dimitar Penchev, Бугарска).

 

 

? 27.12.15.  19.00 h

Квалификације, комплетни резултати:

Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd

 

 

Списак играча:

 

Главни жреб Презиме и име играча Naционалност Година рођења
1 (OA) Luka Jovanovic Serbia 2004
2 (OA) Krsta Petrovic Serbia 2004
3 (OA) Marko Zivanovic Serbia 2004
4 (OA) Nikola Jovanovic Serbia 2004
5 (OA) Stefan Skobelev Serbia 2004
6 (OA) Matija Tesic Serbia 2004
7 (OA) Aleksa Pisaric Serbia 2005
8 (OA) Romeo Hadzimehmedovic Serbia 2005
9 (OA) Zoran Ludoski Serbia 2005
10 (OA) Filip Prastalo Bosnia and Herzegovina 2004
11 (OA) Dinko Dinev Bulgaria 2004
12 (OA) Dragomir Draganov Bulgaria 2004
13 (OA) Mili Poljicak Croatia 2004
14 (OA) Claudius Amon Germany 2005
15 (OA) Sebastian Ondas Slovakia 2005
16 (OA) Branko Djuric Montenegro 2005
17 (OA) Matija Samardzic Montenegro 2004
 

Квалификације

 

 

1 Boris Mrkev FYR Macedonia 2004
2 Marko Stoilkovski FYR Macedonia 2005
3 Dan Vasile Duta Romania 2004
4 Paul Alexandru Szime Romania 2005
5 Mihai Alexandru Coman Romania 2005
Theodoros Mitsakos /WC/ Greece 2004
Lazar Bojovic /WC/ Serbia 2004
Lazar Dimitrijevic /WC/ Serbia 2005
Ognjen Gajic /WC/ Serbia 2004
6 Radomir Tomic Bosnia and Herzegovina 2004
7 Luka Zivkovic Serbia 2004
8 Lav Viskovic Serbia 2004
9 Aleksa Markovic Serbia 2004
10 Adriano Dzhenev Bulgaria 2005
11 Nikola Martinovic Serbia 2004
12 Dimitar Penchev Bulgaria 2005
13 Andrei Firaru Romania 2005
14 Emil Dapcevic Montenegro 2005
15 Andrija Zagorac SerbiaProfile 2004
16 Mihajlo Stanojevic Serbia 2004
17 Dragos Nicolae Cazacu Romania 2004
18 Liviu Popirlan Romania 2006
19 Nikola Misovic Montenegro 2004
20 Mihailo Papovic Montenegro 2004

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Стела Пеева (Бугарска) – Андреа Обрадовић (Србија)  6-0 5-7 6-0

Михаела Лаки (Грчка) Ања Петковић (Србија)  6-1 6-1

 

 

?  1.1.16.  15.48 h

Коначни резултати:

 

 

У главни жреб су се из квалификација пласирале: Мирјана Јовановић (Србија), Дарја Шувирденкова (Daria Shuvyrdenkova, Русија), Аида Мариа Митраче (Aida Maria Mitrache, Румунија), Лаура Дукић (Србија), Јоана Звонару (Ioana Zvonaru, Румунија), Анка Алексиа Тодони (Anca Alexia Todoni, Румунија), Алексија Лавинија Пуиак (Alexia Lavinia Puiac, Румунија) и Маја Озагар (Maya Ozagar, Турска).

 

? 27.12.15.  18.51 h

Резултати квалификација:

Belgrade Open 2016 U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Trim Beograd

 

 

Списак играчица:

 

Главни жреб Презиме и име играчице Naционалност Година рођења
1 (OA) Andrea Obradovic Serbia 2004
2 (OA) Anja Petkovic Serbia 2005
3 (OA) Milica Radunovic Serbia 2004
4 (OA) Lola Radivojevic Serbia 2005
5 (OA) Teodora Nikolic Serbia 2004
6 (OA) Andjela Lazarevic Serbia 2005
7 (OA) Iva Krga Serbia 2004
8 (OA) Hristina Ljuba Serbia 2004
9 (OA) Natalija Nikolic Serbia 2004
10 (OA) Gabriela Miteva Bulgaria 2005
11 (OA) Stela Peeva Bulgaria 2004
12 (OA) Marina Skegro Croatia 2004
13 (OA) Tea Zivic France 2005
14 (OA) Michaela Laki Greece 2005
15 (OA) Athina Pitta Greece 2005
16 (OA) Matilda Mutavdzic Great Britain 2004
17 (OA) Lucija Subasic Germany 2004
18 (OA) Panna Bartha Hungary 2004
 

Квалификације

 

1 Divna Ratkovic Montenegro 2004
2 Jana Stojanova FYR Macedonia 2005
3 Aleksandra Simeva FYR Macedonia 2004
4 Oana Bianca Marinescu Romania 2004
5 Anca Alexia Todoni Romania 2004
6 Daria Shuvyrdenkova Russia 2005
7 Vasilisa Kurilova Russia 2004
8 Maya Ozagar Turkey 2004
9 Ioana Zvonaru Romania 2004
10 Aida Maria Mitrache Romania 2004
11 Tsveta Radeva Bulgaria 2004
Lana Stanisic /WC/ Serbia 2004
Teodora Milic /WC/ Serbia 2005
Teodora Milosevic /WC/ Serbia 2004
Iva Stosic /WC/ Serbia 2004
12 Alexia Lavinia Puiac Romania 2005
13 Neda Milenkovic Serbia 2004
14 Katarina Kovacevic Serbia 2005
15 Mihaela Tsoneva Bulgaria 2004

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *