Bozicni turnir 2015 TK Crvena Zvezda, Tennis Europe

Bozicni turnir 2015, U14, ТК Црвена Звезда, 3-9.1.15.

Бетина Токач (Турска) и Марио Алексић (Црна Гора) су победници Bozicnog turnira 2015, међународног турнира за дечаке и девојчице до 14 година, одржаног у ТК Црвена Звезда од 3. до 9. јануара, у оквиру такмичења Tennis Europe U14. Марио је у финалу победио Маура Де Маја (Италија) 6-4 6-1, а Бетина Јовану Бабић (Србија) 6-2 6-0. Честитамо!

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

Марио Алексић (Црна Гора) – Лукаш Паловић (Словачка)  6-3 6-3

Мауро Де Мајо (Италија) – Симеон Костов (Бугарска)  6-2 6-1

 

 

Vreme_ikonica09.01.15.  11.52 h

Комплетни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

Списак играча:

 

Žreb Igrač Nacionalnost Godina rođenja Rang
Glavni (RA: 10, OA: 8, SE: 2, Q: 8, WC: 4). Ukupno: 32
1 Viktor Jovic Serbia 2002 #74
2 Lorenzo Rottoli Italy 2002 #150
3 Fausto Tabacco Italy 2002 #157
4 Vanja Dobrnjac Bosnia and Herzegovina 2001 #219
5 Uros Jovic Serbia 2002 #236
6 Goran Zivotic Serbia 2002 #239
7 Dusan Milanovic Serbia 2002 #239
8 Ilija Zoroja Serbia 2002 #262
9 (OA) Nemanja Subanovic Serbia 2001 #559
10 (OA) Marko Parezanovic Serbia 2001 #983
11 (OA) Vasilije Draganic Serbia 2001
12 (OA) Matija Zugic Serbia 2001
13 (OA) Popovic Stefan Serbia 2003
14 (OA) Aleksa Mardjonovic Serbia 2002
15 (OA) Luka Petrovic Great Britain 2002
16 (OA) Milan Radojkovic Serbia 2001 #371
17 Luka Durdevic Bosnia and Herzegovina 2001 #266
18 Moritz Stoeger Germany 2002 #306
Kvalifikacije (RA: 26, WC: 6). Ukupno: 32
1 Luka Ljuben Andonov FYR Macedonia 2001 #322
2 Vladimir Senchuk Russia 2001 #322
3 Lukas Palovic Slovakia 2002 #351
4 Mario Aleksic Montenegro 2001 #352
5 Stefanos Savva Cyprus 2001 #371
6 Peter Fajta Hungary 2002 #413
7 Clement Chidekh France 2001 #448
8 Luka Malobabic Serbia 2001 #471
9 Nicolas Turtl Germany 2002 #519
10 Vladislav Karazhov Bulgaria 2001 #639
11 Filip Andonovski FYR Macedonia 2001 #639
12 Simeon Kostov Bulgaria 2001 #639
13 Mauro De Maio Italy 2001 #639
14 Gjorgji Jankulovski FYR Macedonia 2002 #677
15 Jean Luc Gassmann Germany 2001 #686
16 Nemanja Malesevic Bosnia and Herzegovina 2001 #686
17 Drazen Petrovic Bosnia and Herzegovina 2002 #719
Nemanja Medic */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2001 #732
18 Dimitrios Choumis Greece 2001 #784
19 David Tesic Germany 2002 #825
20 Marco Mania Italy 2002 #825
21 Nikola Jevtic Serbia 2001 #833
22 Adam Kovac Serbia 2001 #833
23 Henri Ohl Germany 2001 #910
24 Relja Eskic Serbia 2001 #910
25 Zsombor Velcz Hungary 2002 #956
26 Alex Ganchev Bulgaria 2002 #956
Alternative
1 Nikola Tuparov Bulgaria 2001 #983
2 Fedor Popovic Bosnia and Herzegovina 2002 #1069
3 Nikola Kijac Serbia 2001 #1080
4 Alexander Maggs Great Britain 2001 #1080
5 Mark Kornejcuk Russia 2001 #1080
6 Milos Milakovic Bosnia and Herzegovina 2001 #1080
7 Lav Dasic Serbia 2002 #1223
8 Leon Huck Germany 2001 #1223
9 Maj Tomac Slovenia 2001 #1223
10 Luka Stefanovic Serbia 2001 #1223
11 Aleksandar Ljubojevic Serbia 2002 #1223
Sanid Brdar */(Qualifying Wildcard)/* Germany 2002 #1223
12 Jannik Sinner Italy 2001 #1223
13 Berkant Tekes Turkey 2002 #1223
14 Mladen Novovic Montenegro 2001 #1422
15 Tim Hofmann Germany 2001
16 Veljko Pejcic Serbia 2001
17 Jovan Cirkovic Serbia 2001
18 Nikola Ljekaj Croatia 2001
19 Vladimiros Adamou Cyprus 2002
20 Mihailo Radosavljevic Serbia 2001
21 Daniel Antonic Serbia 2001
22 Uros Todorovic Serbia 2001
23 Mladen Popovic Serbia 2001
24 Viktor Stojanovic Serbia 2001
25 Luka Todorovic Serbia 2002
26 Marko Misic Serbia 2001
27 Sabri Bilal Ouaraz France 2001
28 Aleksandar Simeunovic Serbia 2001
29 Artem Gerasimchuk Russia 2002
30 Luka Markovic Serbia 2001
31 Veljko Cvetkovic Serbia 2001
32 Mateja Curic Serbia 2002
33 Dusan Trunic Serbia 2002
34 Rumen Georgiev Bulgaria 2001
35 Hamad Medjedovic Serbia 2003
36 Erwan Benson Momo Andre France 2001
37 Djordje Kurcubic Serbia 2002
38 Nikolaos Rozos Greece 2001
39 Chahan Takessian France 2003
40 Nicolas Jekauc Germany 2003
41 Maksim Nikolic Serbia 2002
42 David Valentino Colovic Austria 2001
43 Aleksandar Petkovic Germany 2001
44 Haruki Omori Cowie Great Britain 2002
45 Velibor Mladenovic Serbia 2002
46 Mihail Mutafov Bulgaria 2002
47 Lukas Artner Germany 2002
48 Uros Mijatovic Germany 2003
49 Aleksa Rus Serbia 2002
Povukli se
Morgan Rei France 2002
Laurent Schroeder Luxembourg 2002 #217
Azad Rahman Tajikistan 2002 #825
Denis Oreshin Russia 2001 #391
Quinn Mcleod Germany 2001 #898
Makary Adamek Poland 2001 #448
Stefan Dostanic Serbia 2001
Luka Dragoljic Serbia 2001
Pedro Cobacho Sanchez Spain 2002 #632
Jan Krautter Germany 2001 #983
Mile Matic Croatia 2001 #784
Ivan Martinelli Italy 2001
Aleksandr Lobanov Russia 2001 #290
Witold Konopko Poland 2001 #732
Andrei Gaita Romania 2001 #954
Alexander Van Nieuwenhove Belgium 2001
Alessandro Biscardini Italy 2001
Danila Rodionov Russia 2002
Jovan Ilic Croatia 2002
Admir Kalender Croatia 2001 #526
Milan Welte Germany 2001 #352
Fabrizio Andaloro Italy 2001
Benjamin Heynold Great Britain 2002 #443
Andrea Gola Italy 2001 #910
Marko Klisuric Serbia 2002
Boris Janosik Slovakia 2001 #1223
Franz Assmann Germany 2002
Niklas Gesslein Germany 2001
Hristo Bihlyumov Bulgaria 2002
Emre Eren Onal Turkey 2001 #639
Chris Rodesch Luxembourg 2001 #333
Aristotelis Thanos Greece 2001
Philip Nikolas Olsson Sweden 2001 #639
Lazar Ignjovic Serbia 2002 #956
Joris Moret France 2001 #612
Mark Andrejic Goljar Slovenia 2001 #391
Vlad Marcu Romania 2001 #559
Anthony Genov Bulgaria 2002 #426
Lukas Jirousek Czech Republic 2001 #228
Eric Vanshelboim Ukraine 2001 #471
Dusan Obradovic Serbia 2001
Jaromir Jirak Czech Republic 2001
Julian Radon Poland 2001 #833
Kai Zhu Germany 2001
Sebastian Gima Romania 2002 #103
Andrei Afilipoaei Canada 2002 #983
Andrea Calogero Italy 2001 #1223
Aziz Helali Tunisia 2001 #333

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

Бетина Токач (Турска) – Александра Станковић (Србија)  6-3 6-1

Јована Бабић (Србија) – Михаела Ђаковић (Србија)  1-6 7-5 6-2

 

 

Vreme_ikonica09.01.15.  11.52 h

Комплетни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Žreb Igračica Nacionalnost Godina rođenja Rang
Glavni (RA: 10, OA: 8, SE: 2, Q: 8, WC: 4). Ukupno: 32
1 Betina Tokac Turkey 2002 #114
2 Ziva Falkner Slovenia 2002 #182
3 Laura Tomic Bosnia and Herzegovina 2001 #185
4 Aleksandra Stankovic Serbia 2001 #239
5 (OA) Teodora Vujicic Serbia 2002 #805
6 (OA) Anastasija Gutic Serbia 2001
7 (OA) Jovana Badnjar Serbia 2001
8 (OA) Teodora Nestorovic Serbia 2001
9 (OA) Iva Divac Serbia 2003
10 (OA) Jelena Kovac Serbia 2001
11 (OA) Zoi Spyrou Greece 2003
12 Ekaterina Repina Russia 2001 #275
13 Selena Janicijevic France 2002 #295
14 Zeynep Erman Turkey 2001 #318
15 Elena Jankulovska FYR Macedonia 2001 #327
16 Pia Lovric Slovenia 2002 #346
17 Milica Bojic Bosnia and Herzegovina 2001 #349
Kvalifikacije (RA: 26, WC: 6). Ukupno: 32
1 Jovana Babic Serbia 2001 #358
2 Anja Draskovic Montenegro 2001 #358
Mihaela Djakovic */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2001 #380
3 Ksenia Mikhaylova Russia 2001 #388
4 Zaneta Malinovic Bosnia and Herzegovina 2001 #408
5 Romana Cisovska Slovakia 2002 #457
6 Emilija Kojcic Serbia 2001 #464
7 Tekla Szollos Hungary 2001 #556
8 Katerina Taneva Bulgaria 2001 #556
9 Jana Ognjanovska FYR Macedonia 2002 #588
10 Andjela Vidovic Serbia 2002 #606
11 Laura Costa Vehse Spain 2001 #682
12 Snezana Stevic Bosnia and Herzegovina 2001 #718
13 Stefania Moisiadi Greece 2001 #718
14 Dorka Drahota Szabo Hungary 2002 #761
15 Sara Markovska FYR Macedonia 2001 #935
16 Nadja Nonkovic Serbia 2002 #989
17 Milica Drljaca Bosnia and Herzegovina 2001 #1096
18 Iva Nisavic Montenegro 2002 #1240
19 Nevena Nesovic Serbia 2002 #1405
20 Mina Daskalovic FYR Macedonia 2002
21 Vladislava Shumilova Russia 2001
22 Valeriya German Russia 2001
23 Milana Vulin Serbia 2002
24 Margarita Tiurina Russia 2003
Alternative
1 Nikoletta Angelaki Greece 2001
2 Andjela Vukcevic Serbia 2002
3 Sara Danicic Serbia 2001
4 Helena Stevic France 2002
5 Allegra Michelle Mognato Italy 2002
6 Sofia Madina Russia 2001
7 Iva Pantovic Serbia 2002
8 Tamara Erakovic Serbia 2002
9 Andriana Simovic Serbia 2002
10 Tara Gancev Serbia 2002
11 Anja Milosevic Serbia 2002
12 Aikaterini Argiriou Greece 2001
13 Natalija Djukic Serbia 2002
14 Iva Poleksic Serbia 2002
15 Vanja Vidanovic Serbia 2002
16 Michelle Tikhonko U.S.A. 2003
17 Nadja Zivkovic Serbia 2003
18 Eirini-Asimina Patronidi Greece 2001
19 Senka Deletic Serbia 2003
20 Tara Zivic France 2003
21 Simona Josimovic Serbia 2002
22 Mila Stanojevic Serbia 2003
23 Alisa Kudriavtceva Russia 2002
24 Diana Cvetkovic Serbia 2001
25 Mia Spasovska FYR Macedonia 2002
26 Sydji Peszynski France 2004
Povukle se
Sara Paunovic Switzerland 2002 #852
Sofiya Chekhlystova Estonia 2002 #459
Sofia Maria Nicolae Romania 2002 #989
Klara Jonsson Sweden 2002
Anna Molchanova Ukraine 2001 #174
Vlada Zvereva Belarus 2001 #935
Anastasia Stepina Russia 2001 #1240
Elisabeth Masson France 2001
Melody Todorova Bulgaria 2001 #388
Yana Reyneke Russia 2001 #1004
Mariya Polishchuk Russia 2002 #929
Nikolina Batoshvili Russia 2001 #1096
Nicole Palecek Czech Republic 2003
Anastasia Rudaya Russia 2003
Alisa Rastegaeva Russia 2002
Nevena Kicovic Serbia 2001 #935
Polina Naumenko Russia 2001
Vera Tagasheva Ukraine 2001 #682
Natalia Takacova Slovakia 2001 #653
Isabella Nunez Great Britain 2002
Yaroslava Gadiatska Ukraine 2001 #408
Anastasia Tikhonova Russia 2001 #68
Aglaya Zaynieva Russia 2002
Alessa Maier Germany 2002
Rozalina Youseva Bulgaria 2001 #182
Mariami Akhalaia Moldova 2001
Erika Batista Dodridge Great Britain 2001 #1096
Elena Kraleva Bulgaria 2002 #716
Katarina Kuzmova Slovakia 2001 #265
Sofiya Batalova Belarus 2001 #345
Margarita Ignatjeva Latvia 2001 #718
Anastasia Sizova Russia 2001 #239
Laura Belasova Slovakia 2001 #935
Karyna Davii Ukraine 2001 #591
Iryna Trystan Ukraine 2001 #610
Ares Teixido Garcia Spain 2001 #556
Maria Aran Teixido Garcia Spain 2001 #682
Selina Atay Turkey 2001
Benedetta Prato Italy 2001
Darya Yakimenko Russia 2001 #1096
Emma Van Poppel Netherlands 2001
Anna Martemyanova Ukraine 2001 #862
Kateryna Zadorozhna Ukraine 2001 #178
Diana Zhiltsova Russia 2002
Aliaksandra Lebedeva Belarus 2001 #1240
Anita Bertoloni Italy 2002
Reka Zadori Hungary 2001 #718
Ulyana Auchynnikava Belarus 2001
Alexia Vasileva Bulgaria 2001 #1240
Maria Vittoria Razzetta Italy 2001
Lavinia Savu Romania 2001 #489
Taisiia Kryvanych Ukraine 2001
Marilena Karadimou Greece 2001 #862
Estelle Ionita France 2001 #591
Vasiliki Stamatogiannopoulou Greece 2001
Luna Urso Italy 2002
Jovana Bozinovska FYR Macedonia 2002
Diana Zhalgasova Kazakhstan 2001 #862
Mina Obradovic Serbia 2001 #1096
Teodora Djokic Serbia 2001
Francesca Curmi Malta 2002 #1240
Darija Krzovska FYR Macedonia 2001 #82

 

 

 

Једно мишљење на „Bozicni turnir 2015, U14, ТК Црвена Звезда, 3-9.1.15.“

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *