Goran Životić, Bozicni turnir 2016 U14 Tennis Europe, ТК Црвена звезда Београд

Bozicni turnir 2016, U14 Tennis Europe, Београд, ТК Црвена звезда, 2-10.1.16.

Горан Животић и Бугарка Дарија Радулова су победници Božićnog turnira 2016, међународног тениског турнира 3. категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одржаног од 2. до 10. јануара у ТК Црвена звезда у Београду, у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Честитамо!

 

Goran Životić, Veljko Vasić, Bozicni turnir 2016 U14 Tennis Europe, ТК Црвена звезда Београд
Горан са помоћним судијом Вељком Васићем

 

Горан је у финалу победио 2. носиоца, Македонца Георгија Јанкуловског 6-2 6-4, а Дарија Рускињу Викторију Бородулину 7-5 6-4.

Горан Животић је турнир освојио без изгубљеног сета, и тако још једном потврдио своје велике могућности!

Детаљније Bozicni turnir 2016, U14 Tennis Europe, Београд, ТК Црвена звезда, 2-10.1.16.

Играло се на шљаци. Врховни судија је био Владимир Каић, а помоћни Вељко Васић и Миодраг Илић.

 

 

 

 

Радулова је у полуфиналу после велике борбе победила Ану Вилчек 4-6 6-2 6-4, а Бородулина Франческу Цурми, девојчицу са Малте која тренира у Србији, 6-3 5-7 6-2. Ово је ипак велики успех и за Ану и за Франческу, честитамо!

 

 

Горан је у дублу са Стефаном Поповићем освојио друго место. Изгубили су од македонско-бугарског пара Георги Јанкуловски/Симеон Терзиев 5-7 5-7.

 

 

Ива Дивац је такође у дублу са Бугарком Даријом Радуловом освојила друго место. Оне су предале меч македонском пару Јана Огњановска/Ана Ристевска при резултату 2-6 1-3.

 

Учествовала су деца из Србије и из још 24 државe.

 

Прошлогодишњи победници су Бетина Токач (Турска) и Марио Алексић (Црна Гора). Погледајте како је све изгледало прошле године.

 

 

Bozicni turnir 2016 U14 Tennis Europe, ТК Црвена звезда Београд

 

 

Дечаци

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Горан Животић (Србија) – Симеон Терзиев (Бугарска)  6-2 6-2

Георги Јанкуловски (Македонија) – Алекса Кривокапић (Црна Гора)  6-1 6-3

 

 

 

?  9.1.16.  15.21 h

Главни жреб, коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Sombora, TK Orange, 12 god devojčice 14.07.18SE16/16јул 14, 2018Done
OP Beograda, TK Meridiana, 12 god dečaci 14.07.18SE32/32јул 14, 2018Done
OP Beograda, TK Ekovel, 14 god dečaci 14.07.18SE32/32јул 13, 2018Done
OP Beograda, TK Banjica, 14 god devojčice 14.07.18SE32/32јул 13, 2018Done
Šekijev memorijal, TK Vojvodina, 14 god dečaci 08.07.18SE32/32јул 8, 2018Done

 

 

?  3.1.16.  20.51 h

Квалификације, коначни резултати:

Božićni turnir 2016 U14, Bozicni turnir 2016 U14, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Crvena zvezda
ТК Црвена звезда, 2. јануар 2016.

 

 

Списак играча:

 

Главни жреб Презиме и име играча Националност Година рођења Ранг
1 Popovic Stefan Serbia 2003 #181
2 Gjorgji Jankulovski FYR Macedonia 2002 #223
3 Marko Jovanovic Serbia 2003 #276
4 Petar Jovanovic Montenegro 2003 #290
5 (OA) Aleksa Mardjonovic Serbia 2002 #816
6 (OA) Dusan Trunic Serbia 2002 #1083
7 (OA) Luka Todorovic Serbia 2002
8 (OA) Luka Petrovic Great Britain 2002 #1083
9 (OA) Harry Rock Great Britain 2003
10 (OA) Jonathon Price Great Britain 2003 #500
11 (OA) Sanid Brdar Germany 2002 #816
12 (OA) Petar Basic Palkovic Serbia 2003 #888
13 Goran Zivotic Serbia 2002 #317
14 Aleksa Krivokapic Montenegro 2003 #344
15 Simeon Terziev Bulgaria 2002 #360
16 Mateja Janicijevic Serbia 2003 #408
17 Oliver Sabo Rac Serbia 2003 #426
18 Timo Legout France 2002 #484

Квалификације

1 Budimir Tomanovic Montenegro 2002 #500
2 Vedran Radonjanin FYR Macedonia 2002 #500
3 Filip Zilkay Slovakia 2003 #529
Ilija Zoroja /WC/ Serbia 2002 #605
4 Drazen Petrovic Bosnia and Herzegovina 2002 #605
5 Uros Jovic Serbia 2002 #715
6 Vasil Dimitrov Bulgaria 2002 #715
7 Ciprian Andrei David Romania 2002 #715
8 Konstantin Suedhoff Germany 2003 #806
9 Maxim Khorozov Bulgaria 2003 #806
10 Stanislav Valent Slovakia 2002 #816
11 Damjan Popovski FYR Macedonia 2002 #816
12 Dimitrije Zubac Serbia 2002 #816
Sava Radovic /WC/ Serbia 2002 #816
13 Umit Ege Cankus Turkey 2002 #816
14 Mohamed Ali Abibsi Algeria 2002 #979
15 Leo Puljic Bosnia and Herzegovina 2002 #979
16 Vuk Vuksanovic Montenegro 2002 #1083
17 Ognjen Pavlovic Serbia 2002 #1232
18 Lav Dasic Serbia 2002 #1232
19 Vladimir Popov Bulgaria 2003 #1232
20 Lazar Milicevic Serbia 2002 #1232
21 Djordje Jankovic Bosnia and Herzegovina 2003 #1232
22 Mihailo Savic Serbia 2003 #1428
23 Andrej Grozdanovic Germany 2002
24 Nikola Mitrovic Serbia 2002
25 Djordje Kurcubic Serbia 2002
26 Uros Delic Serbia 2002

Алтернативе

1 Fedor Popovic Bosnia and Herzegovina 2002
2 Uros Mijatovic Germany 2003
3 Simon Skvarka Slovakia 2002
4 Milan Macura Serbia 2002
5 Yassine Ben Jemaa Tunisia 2002
6 Nemanja Marjanovic Serbia 2002
7 Stylianos Poutis Greece 2002
8 Aleksandar Mihailovic Serbia 2002
9 Raouf Soussi Tunisia 2002
10 Jannik Maute Germany 2003
Aleksandar Jolicic /(WC)/ Montenegro 2003
11 Petar Jovanovic Serbia 2003
12 Mihael Mihaylov Bulgaria 2002
13 Sebastien Brissaud France 2002
14 Velibor Mladenovic Serbia 2002
15 Mark Daychman Russia 2003
16 Viktor Veselinov Grigorov Bulgaria 2002
17 Samuel Motazed Austria 2003
18 Veljko Krstic Serbia 2003
19 Stefan Lalic Bosnia and Herzegovina 2002
20 Vanja Vojinovic Serbia 2003
Bogdan Bukarica /(WC)/ Serbia 2003

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Викторија Бородулина (Русија) – Франческа Цурми (Малта)  6-3 5-7 6-2

Дарија Радулова (Бугарска) Ана Вилчек (Србија)  4-6 6-2 6-4

 

 

9.1.16.  15.21 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

?  4.1.16.  07.40 h

Квалификације, коначни резултати:

 

 

Božićni turnir 2016 U14, Bozicni turnir 2016 U14, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Crvena zvezda
ТК Црвена звезда, 2. јануар 2016.

 

Božićni turnir 2016 U14, Bozicni turnir 2016 U14, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Crvena zvezda
ТК Црвена звезда Београд, 2. јануар 2016.

 

Bozicni turnir 2015 TK Crvena Zvezda, Tennis Europe

 

Списак играчица:

 

Главни жреб Презиме и име играчице Националност Година рођења Ранг
1 Ana Ristevska FYR Macedonia 2002 #192
2 Dariya Radulova Bulgaria 2003 #203
3 Jana Ognjanovska FYR Macedonia 2002 #251
4 Teodora Vujicic Serbia 2002 #251
5 Renata Farima Moldova 2002 #276
6 (OA) Iva Divac Serbia 2003 #547
7 (OA) Andrea Mrvic Serbia 2003 #593
8 (OA) Zoi Spyrou Greece 2003 #1322
9 (OA) Julija Radenkovic Serbia 2003
10 (OA) Senka Deletic Serbia 2003 #578
11 (OA) Luna Urso Italy 2002 #664
12 (OA) Jelena Marjanovic Serbia 2003 #1322
13 (OA) Ana Sovilj Germany 2002
14 Francesca Curmi Malta 2002 #294
15 Ana Vilcek Serbia 2003 #304
16 Victoria Borodulina Russia 2002 #357
17 Andriana Simovic Serbia 2002 #419
18 Anastasia Paraskevoudi Greece 2002 #509

Квалификације

1 Katarina Trivic Bosnia and Herzegovina 2002 #509
2 Andjela Lopicic Serbia 2003 #530
3 Iva Poleksic Serbia 2002 #532
4 Nina Lalovic Germany 2002 #623
5 Daria Shalamanova Bulgaria 2002 #629
6 Mina Daskalovic FYR Macedonia 2002 #664
7 Vasileia Griva Greece 2002 #700
8 Paloma Keresztes Hungary 2002 #700
9 Vanda Vargova Slovakia 2003 #811
10 Nikoleta Jevtovic Montenegro 2003 #811
11 Milana Vulin Serbia 2002 #822
12 Tamara Erakovic Serbia 2002 #906
13 Isabella Nunez Great Britain 2002 #906
14 Radina Terziyska Bulgaria 2003 #979
15 Iva Pantovic Serbia 2002 #994
16 Sara Mikaca Bosnia and Herzegovina 2003 #1036
17 Jovana Cvetkovic Serbia 2003 #1037
18 Hanna Amberger Hungary 2002 #1156
19 Stasa Vasic Serbia 2002 #1156
20 Elena Maria Papakonstantinou Greece 2002 #1156
21 Teodora Gutic Serbia 2003 #1322
22 Kristina Stamenkovic Serbia 2003 #1322
Milica Duric /WC/ Serbia 2002 #1322
23 Sofija Djunisijevic Serbia 2002 #1322
24 Tijana Nikolic Serbia 2002 #1322
25 Tara Gancev Serbia 2002 #1322
Velina Mincheva /WC/ Bulgaria 2003 #1482
26 Tara Zivic France 2003

Алтернативе

1 Andrea Mijovic Montenegro 2002
2 Iva Nisavic Montenegro 2002
3 Dea Tchipeva Bulgaria 2002
4 Anja Milosevic Serbia 2002
5 Mila Stanojevic Germany 2003
6 Milica Nikolic Serbia 2002
7 Natalija Djukic Serbia 2002
8 Katarina Mitrovic Norway 2002
9 Aikaterini Chalvatzi Greece 2002
10 Mia Marjanovic Serbia 2003
11 Nevena Jovcic Croatia 2003
12 Lori Vuckovic France 2002
13 Aleksandra Blagojevic U.S.A. 2002
14 Nadja Zivkovic Serbia 2003
15 Marija Ristanovic Serbia 2002
16 Milica Mitrovic Norway 2003
17 Sofija Rajic Serbia 2002
18 Andjela Petrovic Switzerland 2003
19 Alessia Yosifova Bulgaria 2002
20 Nevena Kolarevic Serbia 2003
21 Min Chae Kim Netherlands 2002
22 Mihaela Tsoneva Bulgaria 2004
23 Nikolina Naumoski Serbia 2002
24 Teodora Subanovic Serbia 2002
25 Vanja Vidanovic Serbia 2002
26 Doroteja Petrovic Serbia 2003
27 Aleksandra Kovacevic Serbia 2002
28 Styliani Evangelia Zerva Greece 2003
29 Valia Samara Greece 2003
30 Maria Eleni Poulka Greece 2003
31 Lena Karlovcan Serbia 2003
32 Tea Zivic France 2005
33 Divna Ratkovic Montenegro 2004
34 Simona Boshnakova Bulgaria 2002
35 Lucija Subasic Germany 2004
36 Marijana Mihajlovic Germany 2003
37 Polina Eltsova Russia 2003
38 Katarina Stevic Bosnia and Herzegovina 2003

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *