Aleksa Marđonović, Stefan Popović, Cungu & Co Open 2016 Ulcinj U14, Tennis Europe Junior Tour

Cungu & Co Open 2016, U14 Tennis Europe, Улцињ, Црна Гора, 30.4-8.5.16.

Међународни тениски турнир 3. категорије за девојчице и дечаке до 14 година Cungu & Co Open 2016, одржан је у Улцињу у Црној Гори од 30. априла до 8. маја, у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Игран је на шљаци, у ТК Bellevue.

 

У конкуренцији дечака победник турнира је Црногорац Будимир Томановић, који је у финалу савладао Јерменина Артура Сохојана 3-6 6-2 6-3.

Код девојчица је најбоља била Кинескиња Che Yujiao, која је победила Швајцаркињу Сару Пауновић 6-3 6-4.

У мушком дублу су победници Данило Раичевић и Ловре Ерцег. Они су у финалу победили пар Дражен Петровић/Лео Пуљић 6-3 6-4. У женском дублу су победиле Кинескиње Na Dong и Zongyu Li, друге су такође Кинескиње Yujiao Che и Qianyu Liu.

 

Aleksa Marđonović, Stefan Popović, Cungu & Co Open 2016 Ulcinj U14, Tennis Europe Junior Tour

 

6.5.2016.  14.42 h

Алекса Марђоновић и Стефан Поповић данас су нажалост изгубили полуфиналне мечеве, тако да ће у финалу играти Црногорац Будимир Томановић и Јерменин Артур Сохојан.

Будимир је победио Алексу 6-4 6-1, а Артур Стефана 6-1 7-5.

У финалу у конкуренцији девојчица ће играти Кинескиња Che Yujiao и Швајцаркиња Сара Пауновић (пореклом очигледно из наших крајева).

 

Nevena Kolarević, Doroteja Petrović, Kristina Stamenković, Cungu & Co Open 2016 Ulcinj U14, Tennis Europe Junior Tour
1. мај на мору – Невена Коларевић, Доротеја Петровић и Кристина Стаменковић у Улцињу

 

5.5.2016.  19.53 h

Алекса Марђоновић и Стефан Поповић пласирали су се данас у полуфинале турнира, као и Будимир Томановић из Црне Горе. Честитамо!

Алекса је у четвртфиналу после преокрета победио 1. носиоца Пољака Макса Касниковског 1-6 6-2 6-4, а Стефан је савладао Леа Пуљића из Босне и Херцеговине 6-4 6-1.

У полуфинале је ушао и Јерменин Артур Сохојан.

Анђела Вукчевић је нажалост данас изгубила од Швајцаркиње Саре Пауновић 1-6 1-6, а у полуфинале су се пласирале и три тенисерке из Кине!

 

 

Учествовало је 15 деце из Србије, 17 из Црне Горе, и много деце из земаља окружења.

 

 

Девојчице

 

 

 

 

?  7.5.2016.  16.36 h

 

Главни жреб, коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

Резултати квалификација:

Cungu & Co Open 2016 Ulcinj U14, Tennis Europe Junior Tour

 

 

Списак играчица

 

Главни жреб
Број Име и презиме играчице Националност Година рођења Ранг
1 Anna Lytneva Russia 2002 #95
2 Anastassiya Astakhova Kazakhstan 2002 #153
3 (OA) Sofija Radjenovic Montenegro 2002 #436
4 (OA) Iva Nisavic Montenegro 2002
5 (OA) Mina Toglukdemir Turkey 2003
6 (OA) Silvia Maria Costache Romania 2003 #363
7 (OA) Divna Ratkovic Montenegro 2004
8 Katarina Trivic Bosnia and Herzegovina 2002 #212
9 Iva Poleksic Serbia 2002 #229
10 Andjela Vukcevic Serbia 2002 #258
11 Nikoleta Jevtovic Montenegro 2003 #271
12 Andjela Lopicic Serbia 2003 #273
13 Maria Michaela Fiacan Switzerland 2003 #307
14 Senka Deletic Serbia 2003 #308
15 Ana Cvijetic Montenegro 2002 #350
16 Luna Urso Italy 2002 #350
Квалификације
1 Mina Daskalovic FYR Macedonia 2002 #350
2 Sara Paunovic Switzerland 2002 #366
3 Blearta Ukehaxhaj Kosovo 2002 #400
4 Zongyu Li China 2003 #428
5 Anda Kadia Albania 2003 #487
6 Na Dong China 2003 #517
7 Tara Gancev Serbia 2002 #712
8 Kristina Stamenkovic Serbia 2003 #712
9 Nadja Mrkic Montenegro 2003 #712
10 Nevena Kolarevic Serbia 2003
11 Jing Yang China 2003
12 Qianyu Liu China 2004
13 Sofiia Barchuk Ukraine 2003
14 Kalina Chapova FYR Macedonia 2002
15 Mingqiao Yang China 2002
16 Doroteja Petrovic Serbia 2003
17 Alexandra Lantsetova Russia 2002
18 Yujiao Che China 2003

 

 

 

 

 

Дечаци

 

 

 

7.5.2016.  16.36 h

 

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

Резултати квалификација:

Cungu & Co Open 2016 Ulcinj U14, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

Списак играча

 

Главни жреб
Број Име и презиме играчa Националност Година рођења Ранг
1 Maks Kasnikowski Poland 2003 #38
2 Artur Soghoyan Armenia 2002 #57
3 Popovic Stefan Serbia 2003 #59
4 Aleksa Krivokapic Montenegro 2003 #111
5 Lovre Erceg Croatia 2003 #114
6 Marko Jovanovic Serbia 2003 #115
7 Budimir Tomanovic Montenegro 2002 #115
8 Vedran Radonjanin FYR Macedonia 2002 #131
9 Alexander Krylov Russia 2003 #139
10 Petar Jovanovic Montenegro 2003 #153
11 Flavio Mario Pasquariello Italy 2003 #166
12 (OA) Vuk Vuksanovic Montenegro 2002 #562
13 (OA) Albert Makovic Montenegro 2003
14 (OA) Danijel Makovic Montenegro 2002
15 (OA) Matija Samardzic Montenegro 2004
16 (OA) Milo Gazivoda Montenegro 2003
17 (OA) Emil Dapcevic Montenegro 2005
18 (OA) Arber Gashi Great Britain 2003
19 (OA) Rudolfs Aunins Latvia 2003
20 (OA) Aleksandar Jolicic Montenegro 2003
21 Maxime Dubouch France 2003 #229
22 Leo Puljic Bosnia and Herzegovina 2002 #230
23 Jasza Szajrych Poland 2002 #238
24 Danilo Raicevic Montenegro 2003 #258
25 Drazen Petrovic Bosnia and Herzegovina 2002 #278
26 Berk Bugarikj FYR Macedonia 2003 #310
27 Dusan Trunic Serbia 2002 #368
28 Tomas Lanik Slovakia 2002 #402
29 Henri Llapa Albania 2002 #402
30 Aleksa Mardjonovic Serbia 2002 #402
31 Damjan Popovski FYR Macedonia 2002 #402
32 Djordje Jankovic Bosnia and Herzegovina 2003 #453
Квалификације
1 Evgenii Derevenskov Russia 2002 #453
2 Ilija Trenchevski FYR Macedonia 2002 #636
3 Lazar Danic Serbia 2003 #636
4 Alexandru Stefan Surlin Romania 2003
5 Luka Kurtovic Serbia 2003
6 Venedikt Tsirikidze Russia 2004
7 Marko Stojanovic Croatia 2002
8 David Cristian Andrei Romania 2002
9 Raffael Schaer Switzerland 2002
10 Tommaso Spinelli Italy 2003
11 Uros Delic Serbia 2002
12 Ivan Burnashov Russia 2004

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *