Miomir Kecmanović, Casper Ruud, Eddie Herr International Championships 2015

Eddie Herr International Junior Championships 2015, Брадентон, Флорида, САД, 25.11-06.12.15.

Међународни јуниорски тениски турнир „Еди Хер“ је уз Оранж Боул највећи јуниорски турнир на свету. Одржава се од 25. новембра до 6. децембра у Брадентону, на Флориди, у Сједињеним Америчким Државама.

Турнир је основан 1987. године у част Едија Хера, човека који је међу најзаслужнијима за развој јуниорског тениса (он је 1947. године организовао први Оранж Боул). На овом турниру учествовали су и Роџер Федерер, Јелена Јанковић, Ана Ивановић, Марди Фиш, Давид Налбандијан… Турнир се одржава у IMG академији Ника Болетијерија.

 

Miomir Kecmanović, Casper Ruud, Eddie Herr International Championships 2015
Победници у дублу до 18 година Миомир Кецмановић и Каспер Рууд (Норвешка), 5. децембар 2015.

 

????  05.12.15.  21.18 h (у Брадентону 15.18 h)

Један од наших најбољих јуниора Миомир Кецмановић освојио је титулу у дублу, у конкуренцији до 18 година. Браво!

Са својим дубл партнером Каспером Руудом (Casper Ruud) из Норвешке је у финалу победио аустралијско-ирски пар Де Минаур/Томсон (Alex De Minaur/ Bjorn Thomson) 6-3 6-4.

Миомир није успео да се пласира у полуфинале у конкуренцији до 18 година. Изгубио је од прошлогодишњег финалисте Оранж Боула Грка Стефаноса Циципаса (Stefanos Tsitsipas) 2-6 6-7(4).

 

TK Baseline, Dragan Bukumirović, Dragan Perić, Andrea Mrvić, Goran Aleksić, Eddie Herr Junior Championships 2015
Екипа ТК Baseline на Флориди: тренер Драган Букумировић, Драган Перић, Андреа Мрвић и тренер Горан Алексић

 

????  04.12.15.  19.11 h (у Брадентону 13.11 h)

Андреа Мрвић и Ива Дивац су четвртфиналу дубла изгубиле од кинеског пара Dong/li 1-6 0-6.

Миомир Кецмановић се у конкуренцији до 18 година пласирао у четвртфинале!

У 3. колу је победио Американца Васила Киркова (Vasil Kirkov) 6-2 6-4, а данас ће у четвртфиналу играти против 2. носиоца Грка Стефаноса Циципаса (Stefanos Tsitsipas). Срећно!

Андреа Мрвић и Ива Дивац су се пласирале у 3. коло дубла, пошто су у 2. колу победиле пар Monakhova/Tsao (RUS/TWN) 7-5 7-5.

 

????  03.12.15.  17.05 h (у Брадентону 11.05 h)

Андреа Мрвић и Ива Дивац су у 1. колу дублова победиле пар Broadfoot/Kruger из Јужноафричке Републике 6-4 3-6 10-5.

Ања Петковић и Лена Карловчан су завршиле такмичење у 1. колу парова.

У конкуренцији до 14 година Милица Бојић и Рускиња Марија Одинцова (Maria Odintsova) су изгубиле у 1. колу.

Код девојака до 16 година у 1. колу је такмичење завршила и Катарина Дражић, у пару са Холанђанком Јудит ван Кесел (Judith van Kessel), док су Андријана Стоилковић и Наталија Вучковић (игра за САД) такође изгубиле у 1. колу, као и дубл Катарина Маричић / Нађа Остојић.

Марко Јовановић (до 12 година) је у дублу са Румуном Владом Бреазуом (Vlad Breazu) завршио такмичење у 1. колу, а у конкуренцији до 14 година Јован Ћирковић и Милан Радојковић су такође изгубили у 1. колу.

 

????  03.12.15.  07.18 h (у Брадентону 01.18 h)

Нажалост у главном жребу Еди Хера у конкуренцији до 12, 14 и 16 година више нема такмичара из Србије ????

Надамо се да ће поправити утисак у дублу…

Хамад Међедовић је данас у 2. колу изгубио од Тајланђанина Кредита Чаијарина (Credit Chaiyarin) 5-7 2-6, а Ива Дивац од Мексиканке Мидори Кастиљо (Midori Castillo) 3-6 0-6.

 

Милица Бојић је у конкуренцији до 14 година у 1. колу изгубила од Колумбијке Марије Осорио (Maria Osorio) 3-6 2-6, a Франческа Цурми је изгубила од Американке Гие Коен (Gia Cohen) 4-6 3-6.

 

У конкуренцији младића до 18 година један од наших најбољих јуниора Миомир Кецмановић је у 2. колу победио Португалца Дуартеа Валеа (Duarte Vale) 6-4 6-4, док је Олга Даниловић изгубила од седамнаестогодишње Американке Софије Кенин (Sofia Kenin), прошлогодишње победнице Оранж Боула до 18 година (!) 2-6 0-6.

 

Eddie Herr Junior Championships 2015
Добро да имају дугачак зид… 🙂

 

????  01.12.15.  18.13 h (у Брадентону 12.13 h)

Марко Јовановић је данас изгубио у 1. колу од Американца Филипа Дела (Phillip Dell) 6-4 4-6 3-6.

 

 

????  30.11.15. 

Данас су се у 2. коло главног жреба пласирали Хамад Међедовић и Ива Дивац у конкуренцији до 12 година, док је Андреа Мрвић изгубила. Милан Радојковић је завршио такмичење у 1. колу у конкуренцији до 14 година. Остали наши представници у овим годиштима играју сутра.

Хамад је победио Аустралијанца Лутаса Диона (Loutas Dion) 6-0 6-2, Ива Американку Амели Росадоро (Amelie Rosadoro) 6-0 6-1, а Андреа је изгубила од Рускиње Ане Чеканскаје (Anna Chekanskaya) 3-6 4-6. Милан је изгубио од Канађанина Драксла Лајама (Draxl Liam) 1-6 2-6.

 

У конкуренцији до 18 година у понедељак је Миомир Кецмановић у 1. колу победио Американца Џејка Ван Ембурга (Jake Van Emburgh) 7-6 6-3, а Олга Даниловић је савладала Мексиканку Гомез Хинохосу (J. Hinojosa Gomez) 6-3 6-2.

 

 

????  06.12.15.  20.21 h

Дечаци до 12 година

 

Коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

Xiaofei Wang, Eddie Herr International Championships 2015
Победник до 12 година, Xiaofei Wang (Кина)

 

 

????  06.12.15.  20.21 h

Дечаци до 14 година

 

Коначни резултати:

 

Chun Hsin Tseng, Thiago Augustin Tirante, Eddie Herr International Championships 2015
Финалисти Thiago Augustin Tirante (АРГ) и Chun Hsin Tseng (ТПЕ, победник)

 

 

Дечаци до 16 година

 

Ryan Goetz, Patrick Zahraj, Eddie Herr International Championships 2015
Финалисти до 16 година, Рајан Гец (САД, победник) и Патрик Захрај (ГЕР)

 

 

????  06.12.15.  20.21 h

Девојчице до 12 година

 

Коначни резултати:

 

Noa Krznarić, Cori Gauff, Eddie Herr International Championships 2015
Финалисткиње до 12 година, Кори Гауф (САД) и Ноа Крзнарић (ХРВ, победница)

 

 

????  06.12.15.  20.21 h

Девојчице до 14 година

 

Коначни резултати:

 

 

Margarita Bilokin, Marta Kostyk, Eddie Herr International Championships 2015
Финалисткиње до 14 година Маргарита Билокин (САД) и Марта Костук (УКР, победница)

 

????  06.12.15.  20.21 h

Девојке до 16 година

 

Коначни резултати:

 

Ulyana Shirokova, Meg Kowalski, Eddie Herr International Championships 2015
Финалисткиње до 16 година Мег Ковалски (САД) и Јулијана Широкова (РУС, победница)

 

 

Девојке до 18 година

 

 

Kyle McKenzie, Tamara Zidanšek, Nick Bollettieri, Eddie Herr International Championships 2015
Финалисткиње до 18 година Кајл Мекензи (САД, победница) и Тамара Зиданшек (СЛО), са Ником Болетијеријем

 

 

Квалификациони турнири су трајали до недеље 29. новембра, а главни жреб (са 64 учесника) се игра у три конкуренције – до 12, 14 и 16 година. Котизација за турнир кошта 124,13 долара. Турнир се игра на тврдој подлози (на „бетону“).

 

 

 

Србију је представљало петнаесторо девојчица и дечака, о којима су бринула три наша тренера – Иван Петковић, Драган Букумировић и Горан Алексић:

– до 12 година Марко Јовановић, Хамад Међедовић, Андреа Мрвић, Ива Дивац, Ања Петковић, Лена Карловчан

– до 14 година: Милан Радојковић, Јован Ћирковић, Александра Станковић, Катарина Домазетовић, Александра Царичић, Миа Вучковић

– до 16 година: Нађа Остојић, Андријана Стоилковић, Катарина Маричић, Катарина Дражић

 

У конкуренцији до 18 година у Америку су отпутовали Олга Даниловић, Анђела Шебрек и Бојан Јанкуловски. Такмичење у овој конкуренцији нећемо интензивно пратити, с обзиром на природу нашег сајта.

 

Eddie Herr Junior Championships 2015, Ivan Petković
Деца из Србије на поласку у Америку са тренером Иваном Петковићем, новембар 2015.

 

Такође, у главном жребу турнира до 14 година учествовали су Милица Бојић из Републике Српске, као и Франческа Цурми, девојчица са Малте која живи и тренира у Србији. Такође, са нашом децом је био и Лука Павловић (игра под заставом Француске у конкуренцији до 16 година).

 

Katarina Maričić, Lena Karlovčan, Francesca Curmi, Iva Divac, Eddie Herr Junior Championships 2015
Катарина Маричић, Лена Карловчан, Франческа Цурми, Ива Дивац и Маша (она не игра)

 

Снимак ТК Харон:

 

 

 

????  29.11.15.  17.04 h (у Брадентону 11.04 h)

 

Погледајте резултате у квалификацијама:

 

Код дечака до 14 година Јован Ћирковић је у 2. колу изгубио од Американца Тајлера Цинка (Tyler Zink) 0-6 0-6.

Јуче је у 1. колу победио Американца Себастијана Тореалбу Касарела (Sebastian Torrealba Casarello) 6-3 6-1.

 

Ива Дивац сервира ас у 3. колу, 28.11.2015:

 

Девојчице до 12 година:

Ива Дивац је ушла у главни жреб, победом над Рускињом Елисаветом Чочијом (Elizaveta Chochia) 6-0 6-1. Браво!

У 3. колу је Ива Дивац победила Американку Марију Иванову (Maria Ivanova) 6-1 6-2, а Ања Петковић је изгубила од Францускиње Емили Де Оливеире (Emily De Oliveira) 0-6 1-6.

Ања је у 2. колу победила Американку Реган Мулани (Reegan Mullaney) 6-1 6-2. Ива Дивац je победила такође Американку Татјану Зеленко (Tatiana Zelenko) 6-2 6-1.

Ања и Ива су биле слободне у 1. колу.

Лена Карловчан је у 1. колу изгубила од Американке Кејти Хелер (Katie Heller) 3-6 4-6.

 

Nick Bollettieri, Iva Divac, Eddie Herr Junior Championships 2015
Ива Дивац са власником ИМГ Академије Ником Болетијеријем!

 

Девојчице до 14 година:

Александра Царичић је изгубила од Американке Шантел Баруе (Chantel Barua) 2-6 1-6, а Катарина Домазетовић је у 2. колу изгубила од Колумбијке Никола Гомез (Nikole Gomez) 1-6 4-6. У 1. колу је била слободна.

 

Девојчице до 16 година:

Катарина Дражић је у 2. колу изгубила од Американке Маргарет Овенсби (Margaret Owensby) 0-6 3-6, а Катарина Маричић од Аргентинке Азул Агустине Педемонти (Azul Agustina Pedemonti) 4-6 2-6.

Катарина Дражић је у 1. колу победила Американку Zijie Zhou (у 1. колу била слободна) 5-7 6-4 6-3, а Катарина Маричић је била слободна у 1. колу.

 

Jovan Ćirković, Eddie Herr Junior Championships 2015

 

 

Eddie Herr Junior Championships 2015

 

 

 

Списак учесника

 

 

Дечаци до 12 година

 

 

Дечаци 12 година – главни жреб

Main Draw Alhogbani Saud Faleh USTA
Main Draw Anthrop Jack Telan USTA
Main Draw Bain Jacobi Bahamas
Main Draw Basavareddy Nishesh Reddy USTA
Main Draw Bernard Alexander Thau USTA
Main Draw Bibbey Andre Frederick South Africa
Main Draw Borbolla Francsico USTA
Main Draw Boros Attila Hungary
Main Draw Boscardin Dias Pedro Brazil
Main Draw Breazu Vlad Romania
Main Draw Chen Derrick LTA
Main Draw Chimello Andre
Main Draw Chin John Jamaica
Main Draw CHO SEONUNG Korea
Main Draw Damm Martin USTA
Main Draw Dell Phillip M USTA
Main Draw Faisal Ghouse Canada
Main Draw Fox Ryan Alexander Bahamas
Main Draw Gabriel Jarrett
Main Draw Gauntlett Tim Hong Kong
Main Draw GAVIRIA MARTIN MATIAS Colombia
Main Draw Gedney Matthew LTA
Main Draw Gonzalez Eugenio
Main Draw Hashimoto Hugo USTA
Main Draw JEON JEWON Korea
Main Draw Jovanovic Marko Serbia
Main Draw Kazuhara Bruno
Main Draw Kittay Benjamin Reed USTA
Main Draw KOMAGATA Reiya Japan
Main Draw Lajal Mark Estonia
Main Draw Li Yangxuan China
Main Draw Likhogrud Dmitry Belarus
Main Draw Loutas Dion Australia
Main Draw Lucentini Sanchez maximo Argentina
Main Draw mann omer Israel
Main Draw MEDJEDOVIC HAMAD Serbia
Main Draw Merjoev Latsor France
Main Draw Merjoev Mimalt France
Main Draw mochizuki shintaro Japan
Main Draw Monferrer Ezequiel Argentina
Main Draw Moretto Tomas Argentina
Main Draw NIDUNJIANZAN FNU China
Main Draw Niranjan Nikhil India
Main Draw Nirundorn Tonmye Tanapatt USTA
Main Draw Perez Casamayor Joaquin Mexico
Main Draw Phung Timmy
Main Draw Sanchez Emilio Spain
Main Draw Sant’Angelo Alessandro Canada
Main Draw Santaguida Thomas Canada
Main Draw Short Ellis USTA
Main Draw Svoboda Jakub Czech Republic
Main Draw Varzandeh Tom Germany
Main Draw Vo Quoc-Uy Vietnam
Main Draw Yazadzhiev Vasyl Bulgaria
Main Draw YOON HYEONDEOK Korea

 

Eddie Herr Junior Championships 2015

 

Дечаци до 14 година

 

Дечаци 14 година – главни жреб

Main Draw Adamek Makary Poland
Main Draw ALBAN RICARDO Ecuador
Main Draw Allen Leighton B USTA
Main Draw Alvarez Jean Dominican
Main Draw Bicknell Blaise Jamaica
Main Draw Carnello Lancelot Sweden
Main Draw Casso Alfredo USTA
Main Draw Chimello Joao Pedro
Main Draw Crespo Rodrigo Costa Rica
Main Draw De La Calle Yago Spain
Main Draw DICA NINI GABRIEL Romania
Main Draw Draper Jack LTA
Main Draw Draxl Liam Canada
Main Draw Ferreira Joao Pedro Brazil
Main Draw GARCIA NICHOLAS USTA
Main Draw Ginat roi Israel
Main Draw Grant William USTA
Main Draw Han Nathan USTA
Main Draw Heck Hunter Kang USTA
Main Draw Hodgkinson Jack Australia
Main Draw Huang Boyao China
Main Draw Ibragimov Rail Russia
Main Draw Iriarte Luis Venezueula
Main Draw Jachuck Ronan Aaron USTA
Main Draw JIANU FILIP CRISTIAN Romania
Main Draw Kalender Admir Croatia
Main Draw KARAGOZOGLU KEMAL Turkey
Main Draw Karpinski Timothy Australia
Main Draw Kodat Toby UTA
Main Draw Krolo Filip Germany
Main Draw Krouzek Jiri Czech Republic
Main Draw Mallory Richard ermuda
Main Draw Mandma Alexander Georg Estonia
Main Draw Matsushita Ryoma Japan
Main Draw Мolina Sergio Eduardo Mexico
Main Draw Musetti Lorenz Italy
Main Draw Ogilvy Isaac Canada
Main Draw PALISKA Bradley France
Main Draw Radojkovic Milan Serbia
Main Draw Salazar Daniel Colombia
Main Draw Sarouk Yair Israel
Main Draw Siles Siaz Jose Peru
Main Draw Skatov Timofey Russia
Main Draw Stever Gianluca italy
Main Draw TACZALA DAWID Poland
Main Draw Tirante Thiago Agustin Argentina
Main Draw Tiraspolsky Ilya Canada
Main Draw Tseng Chun Hsin Chinese Taipei
Main Draw Tvedt Nikolas Norway
Main Draw Vega Juan Mexico
Main Draw Wendelken Harry LTA
Main Draw Whitaker Spencer G. USTA
Main Draw Yang Harry Alex USTA
Main Draw Yoshimura Daiki Japan
Main Draw Yuan Zihao
Main Draw ZAVERI AARYAN India

 

Дечаци 14 година – квалификације

23 Cirkovic Jovan Serbia

 

Eddie Herr Junior Championships 2015

 

 

Дечаци до 16 година

 

Дечаци 16 година – главни жреб

Main Draw Alshon Christian USTA
Main Draw Baumann Mikkel Sontum Norway
Main Draw Belaunde Vasco Peru
Main Draw Benkaim Russell
Main Draw Bhatnagar Malik Canada
Main Draw Bicknell Jacob Jamaica
Main Draw Bilis Athanasios Greece
Main Draw Brown Harrison Australia
Main Draw Cernoch Brian Michael USTA
Main Draw Chang Shen Ning Chinese Taipei
Main Draw Cronje Lleyton South Africa
Main Draw De Beer Amaury Mauritius
Main Draw De Macar Lutwin
Main Draw Fenty Andrew USTA
Main Draw Fernandez Gregorio Spain
Main Draw Fernandez del Valle Diego USTA
Main Draw Fischer Junior Charles Brazil
Main Draw Friberg Karl Sweden
Main Draw Garcia Ignacio Puerto Rico
Main Draw Glinka Daniil Estonia
Main Draw Goetz Ryan USTA
Main Draw GRASSI MAZZUCHI JUAN PABLO Argentina
Main Draw Guy Thomas New Zealand
Main Draw HAN SEON YONG Korea
Main Draw Hernandez Serrano Juan Alejandro Mexico
Main Draw HERRERA MORA DIEGO Portugal
Main Draw Hilderbrand Trey C. USTA
Main Draw Hoppler Luc Switzerland
Main Draw Kalinovsky Ladislav Czech Republic
Main Draw Kato Hiromu Japan
Main Draw Kiselov Vasyl Ukraine
Main Draw Korda Sebastian USTA
Main Draw Krapivin Maksim Russia
Main Draw Levanovich Anton Belarus
Main Draw March Antonio Ecuador
Main Draw Nama Heman India
Main Draw Nguy Ryan Hong Kong
Main Draw Nijboer Ryan Netherlands
Main Draw Paluch Karol Poland
Main Draw Pavlovic Luka France
Main Draw Phunsawat Chanon Thailand
Main Draw Rana Lukas Bolivia
Main Draw Rengifo Frazier Colombia
Main Draw Shi Brian USTA
Main Draw SPROVIERI LEONARDO NICOLAS Argentina
Main Draw Sridhar Sangeet Nayan USTA
Main Draw Theaker Callum Cayman Islands
Main Draw Thomas Danny
Main Draw Topcic Gasper Slovenia
Main Draw Villar Yeudy Dominican
Main Draw Vincentiu Andrei Niculescu Romania
Main Draw Wallner Mark
Main Draw Zahraj Patrick Germany
Main Draw Zicheng Zeng Andrew

 

 

 

Девојчице до 12 година

 

Девојчице 12 година – главни жреб

Main Draw Alsola Jessica Luisa Canada
Main Draw Babayan Anna USTA
Main Draw Beranova Kristyna Czech Republic
Main Draw Bilchev Kylie LTA
Main Draw Callahan Emily USTA
Main Draw Castillo Midori Mexico
Main Draw CHAMBERS HANNAH arbados
Main Draw Chasset Mercedes Argentina
Main Draw Che Yujiao China
Main Draw Chekanskaya Anna Russia
Main Draw Danisova Nina Slovakia
Main Draw Dong Na China
Main Draw Eberle Juliana
Main Draw Games Leyden USTA
Main Draw Gauff Cori USTA
Main Draw Gonzalez Estefania Venezuela
Main Draw Haller Jade Switzerland
Main Draw Hammond Zoe USTA
Main Draw Hurtado Julia
Main Draw ilbert may Israel
Main Draw Kalieva Elvina USTA
Main Draw Karatantcheva Lia Bulgaria
Main Draw Kato Tomoko Japan
Main Draw Kempenaers-Pocz Charlotte Australia
Main Draw Korakopoulos Cristina Romania
Main Draw Kovapitukted Punnin Thailand
Main Draw Kruger Isabella South Africa
Main Draw Krznaric Noa Croatia
Main Draw Krzyzak Rachel Canada
Main Draw KU YEONWOO Korea
Main Draw Li Zongyu China
Main Draw Loevqvist Julia Sweden
Main Draw LOPATETSKA DARIA Ukraine
Main Draw Malykh Elena Russia
Main Draw Mandelikova Catherina Czech Republic
Main Draw Martinez Ana Paula
Main Draw Monakhova Dariia Russia
Main Draw Mrvic Andrea Serbia
Main Draw Munhoz Juliana Brazil
Main Draw Owensby Charlotte E USTA
Main Draw Parkerson Emily C. USTA
Main Draw Richardson Tyra Rae USTA
Main Draw Rosadoro Amelie
Main Draw Ruiz Laura Colombia
Main Draw Rukosuev Maya Alberta USTA
Main Draw Siegel Ari USTA
Main Draw Sysoeva Anastasia Russia
Main Draw Tasdemir Eva Melissa Turkey
Main Draw Tilipman Lorin Israel
Main Draw Tsao Chia Yi Chinese Taipei
Main Draw Vdovychenko Sofiia Ukraine
Main Draw Wei Sijia China
Main Draw Weiland Sophia Germany
Main Draw Yanez Nikki USTA
Main Draw Yang Jing China

 

Девојчице 12 година – квалификације

2 Divac Iva Serbia
3 Petkovic Anja Serbia
38 Karlovcan Lena Serbia

 

 

Девојчице до 14 година

 

Девојчице 14 година – главни жреб

Main Draw Anttila Alexandra Finland
Main Draw Baptiste Hailey Savannah USTA
Main Draw Beck Chloe Alexandra USTA
Main Draw Bojic Milica Bosnia and Herzegovina
Main Draw Brezanin Lana Croatia
Main Draw Budova Nikola Czech Republic
Main Draw Carmen-Roxana Manu Romania
Main Draw Cohen Gia Monti USTA
Main Draw Corneanu Oana Smaranda Romania
Main Draw Curmi Francesca Malta
Main Draw Dibbs Emma Jamaica
Main Draw Eloundou Nga Linda Claire Cameroon
Main Draw Elsborg Mille Danish Tennis Federation
Main Draw Ferreira da Silva Alexandra Brazil
Main Draw Garcia Mendez Partida Aida Mexico
Main Draw Graham Imani Noel USTA
Main Draw Gulbransen Nina Maria USTA
Main Draw Hart Tamsin South Africa
Main Draw Haseth Lilly Elida Norway
Main Draw Haumuller Maia Argentina
Main Draw Hu Victoria USTA
Main Draw Junjia Lu Alice
Main Draw Kardava Zoziya Russia
Main Draw Kostyuk Marta Ukraine
Main Draw Lamothe Ghislaine Haiti
Main Draw Mandlik Elli Hana USTA
Main Draw Marquez Aleksa Peru
Main Draw Miszczak Petra
Main Draw Nagy Adrienn Hungary
Main Draw Navarro Emma USTA
Main Draw Orav Saara Estonia
Main Draw OSORIO GARCIA Maria Colombia
Main Draw Pepeliaeva Veronika Russia
Main Draw Perazzolo Laura
Main Draw Pielet Gianna USTA
Main Draw POPLAVSKA ANASTASIIA Ukraine
Main Draw PRICE GABRIELLA USTA
Main Draw Qinwen Zheng China
Main Draw RAVIRAJ MONICA LTA
Main Draw Reasco Mell Ecuador
Main Draw Redelijk Nikki Rn USTA
Main Draw Rogozinska-Dzik Stefania Poland
Main Draw Sanchez Victoria Spain
Main Draw Sanchez Stephanie Venezuela
Main Draw Shvartsman Daria Israel
Main Draw Sleeth Layne Canada
Main Draw Smith Tina Nadine Australia
Main Draw Snells Jamilah Sweden
Main Draw Solomatina Arina Russia
Main Draw STANKOVIC Aleksandra Serbia
Main Draw Tikhonova Anastasia Russia
Main Draw TODOROVA MELODY ulgaria
Main Draw Truden Alessia Italy
Main Draw Walters Alyssa
Main Draw Yakimakho Alisa Belarus
Main Draw Yang Mingqiao China

 

Девојчице до 14 година – квалификације

5 Domazetovic Katarina Serbia
33 Caricic Aleksandra Serbia

 

 

Девојчице до 16 година

 

Девојчице до 16 година – главни жреб

Main Draw Aguirre Sandra Venezuela
Main Draw Ashley Ellen Australia
Main Draw Boru Ada Turkey
Main Draw Cadar Selma Stefania Romania
Main Draw Campana Carolyn USTA
Main Draw Campana Ana
Main Draw Cernecka Alise Krista Latvia
Main Draw Colyer Rita Canada
Main Draw Conard Nicole USTA
Main Draw Cornick Vicky Ireland
Main Draw Esyutina Anastasiya Belarus
Main Draw Filip Katerina Sweden
Main Draw Forbes Abigail T. USTA
Main Draw Gabrielsen Lillian Norway
Main Draw Gawande Sanyukta
Main Draw Gil Batarse Marlene Mexico
Main Draw Gil Batarse Fernanda Mexico
Main Draw Gulin Georgia Brazil
Main Draw Guo Chunxi China
Main Draw Gutierrez Flavia Bolivia
Main Draw Harvey Kacie Wakana USTA
Main Draw Hatton Sophia USTA
Main Draw Jager Estella Germany
Main Draw Jones Sydney USTA
Main Draw Khudyakova Anastasia Russia
Main Draw Kowalski Meg USTA
Main Draw Kurz Victoria Germany
Main Draw Lagarde Tiffany Canada
Main Draw Lee Eunhye Korea
Main Draw Lombera Renata Mexico
Main Draw Manilova Maria Russia
Main Draw MARCULESCU MIHAELA LORENA Romania
Main Draw Milosevic Ines Canada
Main Draw Mossmer Nicole Elise USTA
Main Draw Muljat Jessi Marie USTA
Main Draw Nuudi Maileen Estonia
Main Draw Ostojic Nada Serbia
Main Draw Park Sohyun Korea
Main Draw Pena Lia Venezuela
Main Draw Pulchartova Laetitia Czech Republic
Main Draw Rowley Ella Canada
Main Draw Sakar Melissa Aiko USTA
Main Draw Shirokova Ulyana Russia
Main Draw Stoilkovic Andrijana Serbia
Main Draw Syversen Sofie B0mark Norway
Main Draw TAHAN MAYA Israel
Main Draw Tang Wenxi China
Main Draw Tatarus Gabriela Nicole Romania
Main Draw Titova Anna Russia
Main Draw VAN GRINSVEN CONSUELA onaire
Main Draw Van Kessel Judith Netherlands
Main Draw Vasina Kristina Belarus
Main Draw WAGNER RAISSA Brazil
Main Draw Xu Catherine
Main Draw Xue Er Ji Amy

 

Девојчице до 16 година – квалификације

1 Maricic Katarina Serbia
14 Drazic Katarina Serbia

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *